Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr

poruka: 13
|
čitano: 6.756
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr".
13 godina
offline
Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr

Uvijek sam mislio da je Pauza.hr naša. A kad ono kurac.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
Naruči gloooovo...mrš!
 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr

Zakon je izglasan, rok za prilagodbu je 90 dana

 

https://www.reuters.com/business/sustainable-business/gig-economy-riders-spain-must-become-staff-within-90-days-under-new-rule-2021-05-11/

 

BTW ima li tu netko da radi za platformu ili agregatora, imam nekoliko pitanja, moze i u inbox

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
ludizao kaže...
Skroz mi je odbojna konstrukcija da je nešto naše. Koji k uopće znači naše, ako se u tome ne krije i moj postotak? Našizam je jedno veliko, sentimentalno sranje. Brdo govana, ako ćemo precizno.

 Slažem se, proglasiti nešto svojim samo zato što je u administrativnoj cjelini u kojoj si i ti je prilično deluzorno. Ali štaš, prosječan narod veseli "patriotizam".

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
Nase, a strano!! 🤣
 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
ludizao kaže...
Skroz mi je odbojna konstrukcija da je nešto naše. Koji k uopće znači naše, ako se u tome ne krije i moj postotak? Našizam je jedno veliko, sentimentalno sranje. Brdo govana, ako ćemo precizno.

 Pazi šta pričaš na forumu punom članova Radničke fronte 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
ludizao kaže...
Skroz mi je odbojna konstrukcija da je nešto naše. Koji k uopće znači naše, ako se u tome ne krije i moj postotak? Našizam je jedno veliko, sentimentalno sranje. Brdo govana, ako ćemo precizno.

 Jesi li ikada živio izvan RH? Živjeti se podrazumjeva 3+ godine...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
Nažalost, prošla su vremena kad je nešto bilo naše. Danas je u Hrvatskoj sve ili od 200+ obitelji ili od lokalnih i regionalnih mafij..., ovaj poduzetnika.
Naše, dakle,više nije ništa.
Pis on ju :P
Moj PC  
4 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
Cro0707 kaže...

Uvijek sam mislio da je Pauza.hr naša. A kad ono kurac.

Dobartek.hr je i dalje naša tvrtka i proizvod. U Splitu su ono što je Pauza u Zagrebu.

16 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
Cro0707 kaže...

Uvijek sam mislio da je Pauza.hr naša. A kad ono kurac.

 Aha, vrlo pametno lokalno brendiranje. I kolege i ja smo upravo saznali da Donesi nije (ni bila) domaća firma. A i za preuzimanje.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
user2206 kaže...

 Pazi šta pričaš na forumu punom članova Radničke fronte 

 

Što znači da:

 

A) forum je prepun dokonih uhljeba koji umjesto da rade, pišu bedastoće po bug forumu

ili

B) programeri i elektrotehničari nemaju pojma o ekonomiji, a vrh ekonomske misli im je ona glupača Kata iz RF

 

U svakom slučaju, izgubljeni su slučaj.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 11:01 (Lisac1606).
8 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
Antiseptik kaže...
Nažalost, prošla su vremena kad je nešto bilo naše. Danas je u Hrvatskoj sve ili od 200+ obitelji ili od lokalnih i regionalnih mafij..., ovaj poduzetnika.
Naše, dakle,više nije ništa.

 To je isto kad mi netko od političara kaže "imamo Hrvatsku." Tko je ima? Ja sam Hrvat pa mislim da Hrvatsku imaju političari i drugi mafijaši. Ja samo živim u njoj.

11 godina
offline
Re: Glovo preuzima poslovanje servisa Pauza.hr
Pozdrav. Imam pitanje oko Glova. Znaci poceo bi se povremeno baviti glovo dostavom sa biciklom. Zivim u malom gradu Rovinju i mislim da dostava sa biciklom je bolji izbor od auta. Ali mene zanima, kakav ugovor bi trebao sklopiti sa glovom? I kako funkcionira dostava, preuzimanje robe za korisnike, placanje i ostale informacije?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice