GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

poruka: 13
|
čitano: 4.571
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA".
15 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

Lijepo, jos da je moderska zajednica aktivna kao nekada, pa da sa Hajdukom poharam HNL i onda Europu.... ovako ću morati sa Dinamom osvojiti LP 

Why so serious?
 
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

Konačno, svaka čast da su konačno to dogovorili s FIFA-om 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

Klub se i na ovaj način promovira. Kada neki gejmer iz neke zemlje bude tražio zanimljive klubove u FIFA igri, bude naišao na naš Dinamo, te bude zaigrao sa njim to će ga možda ponukati da nešto više sazna o slavnom klub radničke klase kao što je naš Dinamo Zagreb.

 

 

Kad sam bil mlađi, derao sam po Fifi na veliko, al' danas samo FM. 

Samo da nađem vremena za Steam, te odigram koju sa Dinamom u FM.

 

Sve u svemu volim, uvijek i svagdje vidjeti Dinamov grb.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

Ajmooooooooo!

Only real programmers collect their own garbage.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

"slavnom klub radničke klase"... Slavan po blamažama u Europi kao i ostali RH klubovi.

A što se tiče kluba radničke klase, ne znam da li da se smijem ili plačem. To je klub nekolicine, za interese nekolicine.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
7 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

A ne, bit će za tvoje interese :) Kupi si klub

Only real programmers collect their own garbage.
 
1 1 hvala 0
15 godina
online
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

I sad kada ne bude representacije, a osvojili drugo mjesto 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru
Cesc kaže...

Lijepo, jos da je moderska zajednica aktivna kao nekada, pa da sa Hajdukom poharam HNL i onda Europu.... ovako ću morati sa Dinamom osvojiti LP 

Ovaj Hajduk jedino šta je u stanju poharat su prostorije klupske kantine, pustiš Rilova i ostatak ekipe iz našeg hajduka pa da vidiš kad udru po spizi...

 

PzKpfw kaže...

Klub se i na ovaj način promovira. Kada neki gejmer iz neke zemlje bude tražio zanimljive klubove u FIFA igri, bude naišao na naš Dinamo, te bude zaigrao sa njim to će ga možda ponukati da nešto više sazna o slavnom klub radničke klase kao što je naš Dinamo Zagreb.

Nadasve produhljujuće sumiranje, nije da još ima 165 drugih klubova iz istočnog bloka s jednako fascinantnim originalnim imenom kao što je to naš Dinamo.

lovac82 kaže...

I sad kada ne bude representacije, a osvojili drugo mjesto 

Da stvarno tragedija, bit će da se uvukao nekakav udbaški element u redove EA pa sad koriste svaki priliku da nas se provocira. Treba odmah pisat plenkiju da se podhitno nešto učini po tom pitanju. Minimum minimuma bi digitalno skenirani Maksimir, sve texture naravno u 8k (niđe više takvog stadiona, pa ne bi bilo fer prema ostataku svijeta da ostanu zakinuti za sve bogatstvo detalja naše zagrebačke lipotice), skupa s pripadajućom ergilom iz lokalnog ZOO-a (jest da je glavni orangutan pobiga u BiH al imamo mi jos atrakcija) a u pauzi između poluvremena naravno live nastupi thompsona uz preteći orkestar hrvatske radio televizije. Garantiram skok prodaje fife od 300%.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 23:48 (Statsman).
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

Nije da neželim uspjeh hrvatskom nogometu, ali teško je navijati za klubove koji nemaju veze niti sa strukom, niti sa navijačima, niti sa nogometom. Repka je uvijek bila viša srednja klasa sa elementima super kvalitete, ali klupski nogomet je dno dna. Dinamo ne može proći skupinu Europa Lige sa klubovima Cipra, Belgije i Škotske, a Rijeka i Hajduk ne mogu proći nižerazedne klubove jer su i sami za prvu županijsku ligu, a ostali klubovi 1. HNL su na razini seoskih "livada" klubova. Najgore je kada navijači Dinama (drago mi je da bar netko navija), na svaku kritiku skreću temu na Hajduk, Rijeku i Osijek misleći to pere Dinamo od svih grijeha.

 

U svakom slučaju virtualna ekipa na FIFI je dobra reklama, ali već unaprijed znamo da su sve pojedinačne ocijene igrača prevelike.

Osim u onoj legendarnoj utakmici kada je trener Vaha porazio Villareal i prešao ga  kao plitak potok igrajući se trokuta i Barcelone oko njih. Tada sam imao čeljust na podu.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 12:24 (Korny1603987).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

Koliko para, toliko muzike

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru

Jednom mora krenuti nabolje, ideja sa našim Hajdukom je u osnovi bila dobra, no uvijek na vrh isplivaju ....mutni elementi. Hajduk je trebao sve vrijeme do sada iskoristiti za konsolidaciju i guranje domaćih dečki jer nije realno da Nižić (ništa protiv dečka, ali ne vjerujem da je klasa za 500/600 tisuća eura godišnje) ima toliku plaću. Po meni bi max. bio 200 tisuća eura godišnje, mladi momci iz Dalmacije (gdje Hajduk ljudima nešto još znači) i na par godina se pomiriti sa 7./8. mjestom u prvenstvu. Također, trebalo je izbiti iz glave borbu za naslov kao recimo prošle godine gdje jedan od lošijih Dinama u novijoj povijesti par utakmica pred kraja pobijedi u Splitu (euforija na vrhuncu) i osigura prvenstvo i onda se misli kako je Hajduk spreman za osvajanje naslova iduće godine, a realno je daleko od toga. Za Mamića se svašta može reći, ali kakve je transfere čovjek radio, svaka čast. Uvali jednog Hrvoja Čalu za 5 milijuna eura, a Hajduk prodao Kalinića/Vukušića za par milijuna više i to im rekordni transferi. A gdje je ona zlatna generacija od prije par godina? Mali Vlašić, Blankin brat? Ovo sad je samo životarenje, Hajduk vozi bez kormilara i onda je takvo stanje kakvo je sad. Nekad si razmišljam da bi bilo bolje Hajduk završi u stečaju i da se krene ispočetka, kad će svi lešinari morati otići iz kluba jer novaca više neće biti i moći će se napraviti čisti start. 

 

Why so serious?
16 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru FIFA

Kažu, ali klub je sad naš. Kao da je bitno što možeš smjenit predsjednika, kad opet nema transfer politike, kad pojedini tzv. manageri uzimaju mast, navodno preko 200k € po transferu. Znači, nekad je uzimao jedan gazda, a sad uzimaju mnogi. Zanima me zašto svi ti silni 'bolji' igrači žele napustiti Hajduk? Vlašić, Hamza, Erceg, Radošević, Bašić, Nižić ...  Sve prodaš, iako predsjednik NO kaže da se ne mora prodavati, jer su financije ok i onda ne prođeš u Europi. Pa kakva je to taktika.

 

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/515161/nogomet-hrvatski-telekom-prva-liga/marasovic-o-situaciji-u-hajduku-to-je-sve-uvjetovano-rezultatom-klub-je-napredovao-u-posljednje-dvije-tri-godine/

 

Pa nije klub banka, da se uspjeh mjeri stanjem na računu. Uspjeh se mjeri srebrninom u vitrini. Pitajte navijače Barcelone, da li bi pristali da budu 4. u ligi, ali da smanje dug s 500 milijuna na 300 :) Ovo s NH je sjaši Kurta da uzjaši Murta. Prodavat će se djeca od 17 godina da se ima za struju, a dovodit će se ocvali talenti da zarade manageri :) Gdje su novci od svih tih transfera? Zašto se članarina plaća NH, a onda NH uplaćuje to Hajduku kao pozajmnicu, gdje bi kod dokapitalizacije od treće strane, njima otišle dionice? Zašto NH ne osnuje NK NH?

 

Nakon 7 godina, oni kažu tek treba donijeti strategiju. Sretno :) 

 

 

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 22:21 (hrvooje).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb službeno licenciran za igru

To je tako sa našom državom. Stalno se krpamo, bilo zakonski, bilo ekonomski da preživimo godinu, a dugoročne strategije nemamo.
Sport je samo ogledalo ostalih aspekata društva.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice