Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati Andro

poruka: 5
|
čitano: 2.008
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati Andro".
15 godina
offline
Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati Andro

Otvorim clanak, mislim si, ajde Google napokon kad vec ne zaposljava dobre sistemase, sad ih barem kupuje.

I ono, tri sistemasa idu rjesavat GPU probleme.

 

Bilo je doba kad sam mislio da je financijski i globalni rast iza Googlea opravdan, danas si sve to manje mislim. Dok oni uzimaju najbolji talent za data science, AI i front-end, doci ce doba gdje im sistemasi to vise nece znat progurat, a pumpanje RAMa i jezgri nece spasit situaciju.

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati A

Ne znam zašto omalovažavaš ta tri sistemaša, zašto misliš da nisu vrhunski u svom poslu ?

Trust nobody, become the best !
15 godina
offline
Re: Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati A
Mr.ddevil kaže...

Ne znam zašto omalovažavaš ta tri sistemaša, zašto misliš da nisu vrhunski u svom poslu ?

A gdje sam ih umanjio? 

 

Cinjenicno znam da je to previse posla za tri osobe, fizicki i mentalno. Pogotovo ako ce im bacit na leda da sreduju librarye (pisu bindove) za Kotlin (koji prema Googleovim rijecima, radi "besprijekorno - fully supported")

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 17:58 (Mitch).
6 godina
offline
Re: Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati A

A slušaj, njihova produktivnost ovisi o novčanoj stimulaciji

Trust nobody, become the best !
15 godina
offline
Re: Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati A
Mr.ddevil kaže...

A slušaj, njihova produktivnost ovisi o novčanoj stimulaciji

 Pa vjerojatno su imali sav equity i zaradili samom akvizicijom.

 

No tu se vise radi o kupnji tehnologije (dobrih ARM drivera za OpenCL itd) nego bilo cega drugog.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice