Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje

poruka: 11
|
čitano: 3.366
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje".
15 godina
offline
Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje

gott sei dank, jer samo promatranjem nije moguće precizno odrediti je li ulica osvijetljena (te posljedično sumnjiva morala) ili ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 16:03 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvije
Jel imaju obilježene te sumnjivog morala - pitam za prijatelja..
14 godina
online
Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje

Neki dan me navigacija pošalje kroz neki park sa rasvjetom kao iz horor filmova. Iz mraka mi neka dva lika počnu nešto dobacivati, nisam skužio šta i samo produžio korak. Al pošto je cijeli park smrdio po travi, vjerojatno su samo htjeli podjeliti dim.

 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvije

Eto, još ti ljudi ponude dim, a ti ništa.

Ah, te današnje generacije...

 

Imao sam frenda kaj je sve živo trošio, i spremao se on tak jednom na party u OTV-u, i baka ga zabrinuto upozorava prije izlaska: sinek, pazi da ti kakve drogu ne hite u pijaču, a on odgovori: da bar baba, da bar 

 (a tad je ferrari išel po pet banki...)

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 14:25 (fer-de-lance).
4 godine
protjeran
offline
Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje

Onda po ovome google maps ce vas kroz Sloveniju navoditi ravno kroz 3 ceste. koliko je ta drzava neosvijetljena to nisu istine

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvije
Diablo86 kaže...

Neki dan me navigacija pošalje kroz neki park sa rasvjetom kao iz horor filmova. Iz mraka mi neka dva lika počnu nešto dobacivati, nisam skužio šta i samo produžio korak. Al pošto je cijeli park smrdio po travi, vjerojatno su samo htjeli podjeliti dim.

 

A možda su samo htjeli podijeliti određeno tjelesno iskustvo s tobom. :-)

10 godina
offline
Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje

 

Hm, iako ima neke povezanosti između razine osvjetljenja i uličnog kriminala, najbolje je gledati statistiku za kvartove, odnosno stopu kriminala.

Za HR primjerice, stopa uličnog kriminala je zanemariva. Stranci uvijek vele za HR da je sigurna zemlja.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje

Jel će dodati i mogućnost izbjegavanja neosvjetljenih tunela pri preporuci ruta?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvije

Pozdrav,

Ta opcija je više namjenjena za Amerike. Prosječan stanovnik sada neće biti u nedoumici da li je ulica neosvjetljena. Dovoljno je da pogleda google. S druge strane, ne znam kako će to funkcionirati po južnoj i centralnoj Americi jer se tamo ne staje noću na raskrižjima (bez obzira na semafor), a kamo li u nekakvim uličicama da provjeriš da li je osvjetljena ili neosvjetljena. Tamo je opasno cijeli dan.  😃 google treba opciju izbjegavanja čitavih kvartova. 

 

Google  no 1! 😃

 

vicious
5 godina
offline
Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje

Za hrvatsku će postojati opcija za označavanj ulica po političkoj pripadnosti...crvena za sdp...plava za hdz...crna za hsp...itd

Da se nebi desilo da ako si hdz-ovac pa slučajno zalutaš u ulicu krivog političkog predznaka,pa dobiješ štogod po glavi.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Maps će omogućiti izbjegavanje neosvijetlje

Tko se boji kmice još? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice