Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

poruka: 8
|
čitano: 3.224
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox".
Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

Ma joj daj, i sad ću opet morati preći na Gmail. 

Koristim ovaj Inbox cca godinu dana, mislim super mi je i nemam razloga koristiti nešto drugo. Mislim, nisam do sada imao razloga koristiti nešto drugo ... 

 

A Gmail aplikaciju sam maknuo jer mi je cuclala bateriju nekontrolirano, znao sam bez da išta radim u 13 popodne imati 40% baterije. Micanjem gmaila normalno je radila baterija.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

evo i ja sam na Inboxu več dugo i baš sam se naviknuo jer mi je puno pregledniji. Istina gmail nisam več dugo koristio tako da ako su dodali sve funcije iz inboxa onda ok.

13 godina
offline
Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

Prešao sam na Inbox prije par mjeseci jer mi na gmail app nisu dolazile notifikacije. Šteta da se ukida.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

Fala bogu da ga ukidaju, eto sad se mogu fokusirat i resursima na cenzuru koju Trumpova tiranija zeli.

 

Katastrofa, to im je bio jedini nekomplicirani proizvod.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 16:24 (Mitch).
 
0 2 hvala 0
16 godina
moderator
online
Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

Kako agresivno je Google krenuo s Inboxom, ja sam se pobojao da će ugasiti Gmail - nisam stekao dojam da je Inbox eksperimentalna stvar, nego da je to "budućnost maila", a da Google Gmail drži na životu samo kao tranzicijsku fazu.

 

Neka druga firma (tipa Apple ili Microsoft) to bi vjerojatno i napravili (ubili stari proizvod), jer "oni znaju što korisniku treba više od njega samog". Probao sam Inbox, nije me uvjerio da mi je to bolje od Gmaila i vratio sam se na Gmail. Inbox nisu trebali gasiti - moglo je to ostati kao alternativno sučelje, ali opet... Oni imaju podatke o tome koliko korisnika doista koristi Inbox i kolike troškove im on stvara pa... Moglo bi se zaključiti da jednostavno ima premalo korisnika. Tj. ja bih pretpostavio da je ispočetka zabilježen značajan rast, ali da je to kasnije počelo stagnirati ili čak opadati ako se dovoljan dio ljudi počeo vraćati na Gmail. Drugim riječima, inicijalni entuzijazam, inicijalni hype nije stvorio dovoljno veliku korisničku bazu.

 
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

Ništa čudno da im je broj korisnika počeo opadati kad je riječ o alternativnoj aplikaciji, što mobilnoj, što web. Gurali su ga jedno vrijeme kad je tek lansiran, a kasnije ga nije bilo nigdje. Niti je dio standardnog paketa Googleovih aplikacija koje dolaze s telefonima, niti ga je Google na bilo koji način gurao naprijed. Samim time ništa čudno što Inbox koristi malo ljudi - uglavnom geekovi kojima se svidio i ručno ga instaliraju na telefone. 

 

Ja ga još uvijek koristim paralelno s Gmailom u web varijanti odnosno primarno na telefonu u obliku aplikacije. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

koncept proizvod.

mada, bolje je imati koncept, vidjet koji feature ljudi vole i poslije to implementirat u default aplikaciju (gmail u ovom slucaju).

ms i apple guraju ljude na novo, bez pitanja, bez mogucnosti roll-back. ako u gmail ubace samo bitne i dobre stvar a nama (meni) prdonjama, koji ne vole nagle promjene, ostane osnovna funkcionalnost/interface/koncept na koji smo navikli.. ja ne vidim tu nis lose

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 14:10 (nixass).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Google u ožujku iduće godine gasi Google inbox

Ježi se google

Koristim odavno. Natjerao se da probam umjesto gmail bezvrazloga i ostao.

Skidam se odmah sad. Budale.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice