Google Podcasts - najlakši način za otkrivanje i s

poruka: 4
|
čitano: 1.804
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Podcasts - najlakši način za otkrivanje i s".
15 godina
offline
Google Podcasts - najlakši način za otkrivanje i s

Osobno, za slusanje podcastova na Androidu, AntennaPod mi je car.

Bez i jedne reklame.

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Podcasts - najlakši način za otkrivanje i s

Ja koristim CastBox.

Probao sam prije par mjeseci Google podcasts, nije mi se svidio ali ako koristiš GoogleHome isplati se pretpostavljam prijeći na ovaj app jer je integriran u Google home poput youtube-a i musica.

Reklame unutar prozora aplikacije dok slušaš nisu problem jer i tako ne gledaš podcaste nego slušaš. Samo da nisu full screen pop-up reklame, jer kad to vidim, deinstaliram app odmah. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 15:20 (drag).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Google Podcasts - najlakši način za otkrivanje i s

Nikako da "provarim" te podcastove, not my cup of tea.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Podcasts - najlakši način za otkrivanje
Dr. Alien kaže...

Nikako da "provarim" te podcastove, not my cup of tea.

 

Moram priznati ni meni nekako nije imalo smisla, sve dok ne skuzis da ih mozes slusati dok putujes nekamo (auto, avion...) ili radis neki glupi repetitivni posao jer super dodju za ubiti vrijeme.

Osobno, najveca prednost mi je sto ne moram odvajati vrijeme kada zelim slusati/nauciti nesto novo, nego mogu paralelno sa nekim drugim poslom slusati.

 

Probaj, zgodno je sto ih mozes izabrati po temama koje ti se svidjaju pa ako volis povijest, odlican podcast "Our Fake History". Za znanost, onako pitko i na malo saljivi nacin "The Infinite Monkey Cage", a ako si malo filozofski nastrojen (a i covjek ima iznimno ugodan glas pa je idealan za zaspati) "Making Sense with Sam Harris".....

 

Ima stvarno kvalitetnih podcastova i steta sto "prolaze ispod radara".

 

Uglavnom, kad se navuces stvarno bude zanimljivo

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice