Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL

poruka: 43
|
čitano: 11.159
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL".
5 godina
neaktivan
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
..kompaktna kamera je bačen novac uzevši u obzir da je svaki od top smartfona bolja kamera.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 14:45 (sam1).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
Dobar post, i dobri podaci..jasno, sa stajališta kompanije logično je pokušavati ostvariti što veći profit i što veću maržu.
S druge strane, kupcima je logično traži najbolji omjer uloženo-dobiveno.. uspješna politika bit će samo ona koja uspije balansirati između ta dva faktora.
A mislim da je Google ovaj put izgubio kompas.
6 godina
offline
Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL

uf, ovo je definitivno fail godine

 

evo vam pixel 2 na koji smo dodali bezicno punjenje, pa sad platite duplo vise nego sto pixel 2 trenutno kosta, jer ipak je ovo nova generacija 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
sam1 kaže...
..kompaktna kamera je bačen novac uzevši u obzir da je svaki od top smartfona bolja kamera.

U kompaktne fotiće stave veći senzor, bolju optiku... Teško da se smartphonei mogu s tim nosit... Ovisi kako koji, ali nezgodno je nosit i mobitel i fotoaparat itd... Lakše je puno kad je sve u mobitelu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 15:06 (lllnuclearlll).
14 godina
online
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
HCMAA kaže...

Kako je krenulo sa cijenama... dobro što nam je evolucija dala dva bubrega...i što možemo bez jednoga.... uskoro banke izlaze s novom vrstom kredita...bubregu će biti omogućeno da bude jamac

 Da bar imam 2 qrca pa da im dam qrac majku im hebem.

6 godina
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
Kamere na mobitelima su za kurac...to je za široke mase koja će te fotografije gledati večinom na ekranima mobitela pa se nevidi koje je to sranje...imam s7 edge...čak koristim Raw format i Manuel postavke...ali ni to ne pomaže...s tim da su leće širokokutne u mobitelima...to je za slikavanje unutar 10 metara od objekta snimanja...

Imam također od 2015. Sony mirrorless a6000... kamera na mobitelu mi većinom služi kao notes...recimo ako naletima na neki zanimljivi prizor...onda ga uslikam mobitelom....ali kasnije se vratim sa fotoaparatom da ponovim:)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL

Precijenjeno i besmisleno gofno. Sad kad imamo Android One na Nokiji, Xiaomiju.... ovo je mobitel za budale.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
lllnuclearlll kaže...
Feudalac kaže...
Huawei malo mulja s performansama. Njegovi čipovi nisu ni blizi qualcomma a kamoli applea. Osobno mi se sviđaju, ali eto malo sitničarim...

 Kirin 980 bi čak trebao tuć Apple u testovima, vidjet ćemo... Ali tak svejedno... SD 710 je dovoljan za 99% korisnika danas, a kamoli onda SD845 ili Kirin 970...

 A12 je još bar godinu dana ispred ... a kad bi kao osnov uzeli performanse po watu i dvije do tri.

6 godina
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
grzzi kaže...
lllnuclearlll kaže...
Feudalac kaže...
Huawei malo mulja s performansama. Njegovi čipovi nisu ni blizi qualcomma a kamoli applea. Osobno mi se sviđaju, ali eto malo sitničarim...

 Kirin 980 bi čak trebao tuć Apple u testovima, vidjet ćemo... Ali tak svejedno... SD 710 je dovoljan za 99% korisnika danas, a kamoli onda SD845 ili Kirin 970...

 A12 je još bar godinu dana ispred ... a kad bi kao osnov uzeli performanse po watu i dvije do tri.

Na osnovu čega?

Bilo bi stvarno dobro da se manemo priča sa ulice, isto kao da ja kažem da bi A12 bio govno da ga staviš u Andorida, možda bi, a možda i nebi ali poanta je da nemožeš dvije različite platforme uspoređivat. Apple ima odličnu kombinaciju soft. in hard. jer su JEDINA kompanija koja ga proizvodi i nemoraju radit nikakve prilagodbe, nemoraju radit u VM na telefonu jer su skoro sve aplikacije nativne i logično da treba manje RAM i procesor je manje opterečn nego na Andoridu.

 

Uglavnom dok god nemožemo stavit A12 u Androida i obratno sve usporedbe su u najmanju ruku debilne.

13 godina
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
nikonja kaže...
grzzi kaže...
lllnuclearlll kaže...
Feudalac kaže...
Huawei malo mulja s performansama. Njegovi čipovi nisu ni blizi qualcomma a kamoli applea. Osobno mi se sviđaju, ali eto malo sitničarim...

 Kirin 980 bi čak trebao tuć Apple u testovima, vidjet ćemo... Ali tak svejedno... SD 710 je dovoljan za 99% korisnika danas, a kamoli onda SD845 ili Kirin 970...

 A12 je još bar godinu dana ispred ... a kad bi kao osnov uzeli performanse po watu i dvije do tri.

Na osnovu čega?

Bilo bi stvarno dobro da se manemo priča sa ulice, isto kao da ja kažem da bi A12 bio govno da ga staviš u Andorida, možda bi, a možda i nebi ali poanta je da nemožeš dvije različite platforme uspoređivat. Apple ima odličnu kombinaciju soft. in hard. jer su JEDINA kompanija koja ga proizvodi i nemoraju radit nikakve prilagodbe, nemoraju radit u VM na telefonu jer su skoro sve aplikacije nativne i logično da treba manje RAM i procesor je manje opterečn nego na Andoridu.

 

Uglavnom dok god nemožemo stavit A12 u Androida i obratno sve usporedbe su u najmanju ruku debilne.

https://www.anandtech.com/show/13392/the-iphone-xs-xs-max-review-unveiling-the-silicon-secrets/4

 https://www.anandtech.com/show/13453/apple-iphone-xs-review-addendum-small-core-and-nn-performance

postoje sintetički testovi koji prilično precizno mogu odrediti performanse cross - platform. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 14:53 (grzzi).
6 godina
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
grzzi kaže...
nikonja kaže...
grzzi kaže...
lllnuclearlll kaže...
Feudalac kaže...
Huawei malo mulja s performansama. Njegovi čipovi nisu ni blizi qualcomma a kamoli applea. Osobno mi se sviđaju, ali eto malo sitničarim...

 Kirin 980 bi čak trebao tuć Apple u testovima, vidjet ćemo... Ali tak svejedno... SD 710 je dovoljan za 99% korisnika danas, a kamoli onda SD845 ili Kirin 970...

 A12 je još bar godinu dana ispred ... a kad bi kao osnov uzeli performanse po watu i dvije do tri.

Na osnovu čega?

Bilo bi stvarno dobro da se manemo priča sa ulice, isto kao da ja kažem da bi A12 bio govno da ga staviš u Andorida, možda bi, a možda i nebi ali poanta je da nemožeš dvije različite platforme uspoređivat. Apple ima odličnu kombinaciju soft. in hard. jer su JEDINA kompanija koja ga proizvodi i nemoraju radit nikakve prilagodbe, nemoraju radit u VM na telefonu jer su skoro sve aplikacije nativne i logično da treba manje RAM i procesor je manje opterečn nego na Andoridu.

 

Uglavnom dok god nemožemo stavit A12 u Androida i obratno sve usporedbe su u najmanju ruku debilne.

https://www.anandtech.com/show/13392/the-iphone-xs-xs-max-review-unveiling-the-silicon-secrets/4

 https://www.anandtech.com/show/13453/apple-iphone-xs-review-addendum-small-core-and-nn-performance

postoje sintetički testovi koji prilično precizno mogu odrediti performanse cross - platform. 

Istina postoje testovi ali večina je kritizirana na isti način kao što i jedan od komentatora navodi "The conclusions are mostly criticized as non valid (e.g. due to differences in architecture, memory design, os, benchmark software etc)." pošto koliko sam uspio saznat ne postoji niti jedan test koji uzima u obzir sve sličnosti i razlike procesora i sumnjam da će i postojat dok neko ne porta anodrid na A12 i obratno.

 

Iako ruku na srce jabuka mi nije nikad bila pretjerano draga, trudio sam se sa iphonom 4 i 6 (oba kao službena), i 2 taba ali jednostavno to nije za mene. Ni dizajn iphona ni taba (ružan ko ponoć) mi nikad nije bio drag, jedino dizajn Macbooka mi je drag jer je jednostavan, ali ta mužnja para za svako govno, pa samo nihovi portovi, 10 adaptera..... zajebi sve to, nek se neko drugi j.... sa tim.

 

Ali da si mogu priuštit, danas bi naručio Microsoftov Surface studio (radio na njemu sat vremena) jer pored njega iMac pro izgleda kao govno i jednako tako upotrebljiv. Ovaj studio sa olovkicom i onim pakom je bolesna stvar, ekran je savršen, radi fluidno za poludit, obrada fotografija i vide na njemu je užitak, ali ga zato i platiš masno....

13 godina
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
nikonja kaže...
grzzi kaže...
nikonja kaže...
grzzi kaže...
lllnuclearlll kaže...
Feudalac kaže...
Huawei malo mulja s performansama. Njegovi čipovi nisu ni blizi qualcomma a kamoli applea. Osobno mi se sviđaju, ali eto malo sitničarim...

 Kirin 980 bi čak trebao tuć Apple u testovima, vidjet ćemo... Ali tak svejedno... SD 710 je dovoljan za 99% korisnika danas, a kamoli onda SD845 ili Kirin 970...

 A12 je još bar godinu dana ispred ... a kad bi kao osnov uzeli performanse po watu i dvije do tri.

Na osnovu čega?

Bilo bi stvarno dobro da se manemo priča sa ulice, isto kao da ja kažem da bi A12 bio govno da ga staviš u Andorida, možda bi, a možda i nebi ali poanta je da nemožeš dvije različite platforme uspoređivat. Apple ima odličnu kombinaciju soft. in hard. jer su JEDINA kompanija koja ga proizvodi i nemoraju radit nikakve prilagodbe, nemoraju radit u VM na telefonu jer su skoro sve aplikacije nativne i logično da treba manje RAM i procesor je manje opterečn nego na Andoridu.

 

Uglavnom dok god nemožemo stavit A12 u Androida i obratno sve usporedbe su u najmanju ruku debilne.

https://www.anandtech.com/show/13392/the-iphone-xs-xs-max-review-unveiling-the-silicon-secrets/4

 https://www.anandtech.com/show/13453/apple-iphone-xs-review-addendum-small-core-and-nn-performance

postoje sintetički testovi koji prilično precizno mogu odrediti performanse cross - platform. 

Istina postoje testovi ali večina je kritizirana na isti način kao što i jedan od komentatora navodi "The conclusions are mostly criticized as non valid (e.g. due to differences in architecture, memory design, os, benchmark software etc)." pošto koliko sam uspio saznat ne postoji niti jedan test koji uzima u obzir sve sličnosti i razlike procesora i sumnjam da će i postojat dok neko ne porta anodrid na A12 i obratno.

 

Iako ruku na srce jabuka mi nije nikad bila pretjerano draga, trudio sam se sa iphonom 4 i 6 (oba kao službena), i 2 taba ali jednostavno to nije za mene. Ni dizajn iphona ni taba (ružan ko ponoć) mi nikad nije bio drag, jedino dizajn Macbooka mi je drag jer je jednostavan, ali ta mužnja para za svako govno, pa samo nihovi portovi, 10 adaptera..... zajebi sve to, nek se neko drugi j.... sa tim.

 

Ali da si mogu priuštit, danas bi naručio Microsoftov Surface studio (radio na njemu sat vremena) jer pored njega iMac pro izgleda kao govno i jednako tako upotrebljiv. Ovaj studio sa olovkicom i onim pakom je bolesna stvar, ekran je savršen, radi fluidno za poludit, obrada fotografija i vide na njemu je užitak, ali ga zato i platiš masno....

 Naravno da nije posve precizno... kažu +/- 5% . Svejedno daje prilično dobru ideju o tome koliko je u ovom trenutku napredniji dizajn.

12 godina
offline
Re: Google je službeno predstavio Pixele 3 i 3 XL
Daj skratite te citate. Ajde da nešto pametno pišete ali ovakve gluposti stvarno nema smisla ponavljati do iznemoglosti.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice