Google Stadia testira novi način igranja demo igar

poruka: 6
|
čitano: 2.897
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Stadia testira novi način igranja demo igar".
13 godina
offline
Google Stadia testira novi način igranja demo igar

Što ta Google Stadia još uvijek postoji? Moram priznati da sam iznenađen.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Stadia testira novi način igranja demo
Ja sam je uzeo prije nekih godinu dana da igram Cyberpunk 2077 i prezadovoljan sam. Ne plaćam pretplatu, kupio kontroler i Chromecast za 20 funti i peglaj.
3 godine
neaktivan
offline
Google Stadia testira novi način igranja demo igar

Meni se ovo cini idealno za povremene igrače. Još ako imaš neki noviji tv tipa LG Oled koji imaju ugrađenu podršku za Stadiu, onda moraš samo kupiti Joystick i željenu igru.

Šteta je što nije dostupno u Hrvatskoj i naravno to je Google pa postoji vrlo velika mogućost da taj servis ne dozivi 3 rodendan,

Ali zato mi se i čini to odično za kežual igračke koji će povremeno 1-2 sata tjedno izdvojiti za igranje, ali opet s druge strane tu nema onda neke zarade za Google, pa opet sam sebe bude zaje po ne znam koji puta, jer i inace sve sto Google radi je sve jedno beta testiranje.

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 12:55 (Zero Waste).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Stadia testira novi način igranja demo
Meni je previše plaćati full cijenu za igru koju streamaš. Imam super konekciju doma ali kad si naviknut igrati igre direktno preko konzole/PC-a, jednostavno mi je nemoguće se prilagoditi na input lag kod streaminga igara. Nije ogroman lag ali se osjeti i uništava mi dojam. I to govorim za offline igre, a dan pričam kako je nemoguće igrati nešto kompetitivno u cloudu.

A onda još da ne ulazim u to da recimo Xbox sa Gamepassom ima sistem gdje u pretplati imaš uključeno i igranje preko same konzole i igranje u cloudu ako si negdje vani gdje ti nije dostupna konzola. Dok je Stadia samo cloud, nema pretplate poput Gamepassa gdje dobiješ brdo igara, nego sve igre plaćaš u full cijeni. To ne može opstati.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Stadia testira novi način igranja demo
edit: dupli, sorry
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 12:47 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Stadia testira novi način igranja demo
Ja imam PS4 Pro i Stadiu i ne osjećam razliku. Disclaimer: Igram samo CP77 na Stadiji, ne igram neke šore ili competitive FPS multiplayer.

Super mi je jer povremeno igram i za to je Stadia idealna.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice