Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

poruka: 37
|
čitano: 11.635
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom".
14 godina
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Pod platforme je naveden PC i Xbox One? 

Zar nije GT isključivo ekskluziva za PS?

All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Možda su Bugovi dnovinari dobili dojavu da bude i na ostalim platformama.

Baš kao što su dobili dojavu da bude op5t 8/128 700€...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
dalja46 kaže...

Možda su Bugovi dnovinari dobili dojavu da bude i na ostalim platformama.

Baš kao što su dobili dojavu da bude op5t 8/128 700€...

 Više i ne provjeravaju šta pišu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 10:29 (x18x05x).
12 godina
protjeran
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Njihove recenzije igara nikad niti nisu bile relevantne..zanemarit ovu ocjenu od 77%...bitno da su u casopisu potratili 20+ stranica o onom "Pubg" smecu koje po svim kriterijima ocjenjivanja nebi dobila 20%...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 16:32 (Stjepanj).
Moj PC  
6 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

"Izvrsna fizika" i "Gran Turismo" u istoj rečenici?

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 12:07 (Mirko935).
Moj PC  
6 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

kad voziš ne piši   

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

osobno, meni je ok, nista posebno, grafika lijepa, relativno lagano i na expert settings ali fizika ne djeluje nista drugacija od nfs, tu i tamo izletim iz zavoja jer ne znam staze napamet ali vec drugi ili treci run vozis kao pro...sadrzaj je prejadan za 450kn igru, no srecom smo frend i ja prepolovili kad je bila 224kn tako da mi tih 112kn sto sam platio vrijedi

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 12:49 (vacs).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Izgleda da je netko malo zaruzio sinoc....

"Priznajemo, Gran Turismo 6 prije tri nas je godine u potpunosti oduševio i na neki način razmazio gomilom sadržaja zbog kojih smo ga igrali mjesecima."


"Kako ne bismo odmah počeli s negativnim stvarima, recimo da su osjećaj vožnje, fizika i grafika vrhunski, a autori najavljuju i dodatne sadržaje, kako za solo igranje, tako i za 
multiplayer, no u trenutačnom stadiju Gran Turismo 5 u najmanju ruku djeluje anemično."

HAKOSUKA
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

A recenzija sad prije patcha u kojem dolaze single player sadržaji. Presmiješno, mogli ste bar onda pričekati to kad već toliko kasnite :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Čemu TD, Chronosus?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
x18x05x kaže...

Pod platforme je naveden PC i Xbox One? 

Zar nije GT isključivo ekskluziva za PS?

 

Greška prilikom unosa na web jer u tiskanom Bugu nema navedenih platformi.

 

Bacelj kaže...

Izgleda da je netko malo zaruzio sinoc....

"Priznajemo, Gran Turismo 6 prije tri nas je godine u potpunosti oduševio i na neki način razmazio gomilom sadržaja zbog kojih smo ga igrali mjesecima."


"Kako ne bismo odmah počeli s negativnim stvarima, recimo da su osjećaj vožnje, fizika i grafika vrhunski, a autori najavljuju i dodatne sadržaje, kako za solo igranje, tako i za 
multiplayer, no u trenutačnom stadiju Gran Turismo 5 u najmanju ruku djeluje anemično."

 

Da, tekst je pisan početkom krajem listopada, nakon izlaska, kad je GT 6 bio star tri godine, petica je očiti tipfeller. Isprika, puno igara za odigrat i tekstova za napisat.

 

Bitanga kaže...

A recenzija sad prije patcha u kojem dolaze single player sadržaji. Presmiješno, mogli ste bar onda pričekati to kad već toliko kasnite :-)

 

Vidi prethodni odgovor. Slažem se, autori se trude, ali izvorno je GT Sport stigao takav kakav je, okljaštren i razočaravajuć naspram šestog dijela.

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
GrDi kaže...
x18x05x kaže...

Pod platforme je naveden PC i Xbox One? 

Zar nije GT isključivo ekskluziva za PS?

 

Greška prilikom unosa na web jer u tiskanom Bugu nema navedenih platformi.

 

Bacelj kaže...

Izgleda da je netko malo zaruzio sinoc....

"Priznajemo, Gran Turismo 6 prije tri nas je godine u potpunosti oduševio i na neki način razmazio gomilom sadržaja zbog kojih smo ga igrali mjesecima."


"Kako ne bismo odmah počeli s negativnim stvarima, recimo da su osjećaj vožnje, fizika i grafika vrhunski, a autori najavljuju i dodatne sadržaje, kako za solo igranje, tako i za 
multiplayer, no u trenutačnom stadiju Gran Turismo 5 u najmanju ruku djeluje anemično."

 

Da, tekst je pisan početkom krajem listopada, nakon izlaska, kad je GT 6 bio star tri godine, petica je očiti tipfeller. Isprika, puno igara za odigrat i tekstova za napisat.

 

Bitanga kaže...

A recenzija sad prije patcha u kojem dolaze single player sadržaji. Presmiješno, mogli ste bar onda pričekati to kad već toliko kasnite :-)

 

Vidi prethodni odgovor. Slažem se, autori se trude, ali izvorno je GT Sport stigao takav kakav je, okljaštren i razočaravajuć naspram šestog dijela.

 

 

 GT6 je izasao 2013. E sad, jedino ako je tekst pisan "početkom krajem listopada" prošle godine, jer ako je pisan ove godine, blize je 4 godine starosti nego tri, tako da... Al dobro i ja nekad ostanem duze, popijem vise, pa pisem pizdarije po bespucima interneta... :D

HAKOSUKA
16 godina
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Kako ti nije neugodno dati ocjenu 77% ?! Gran Turismo nije obicna igrica,to je institucija. I najavili su davnih dana da ce dodatni sadrzaj objavljivati naknadno. Puni carrer mod dolazi za dva tjedna,a lik trkelja o nedostatku sadrzaja mjesec i pol dana nakon sto je igra izasla i dva tjedna prije objave mase dodatnog sadrzaja. 

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Ne znam što da kažem o tom trendu objavljivanja poluzavršenih igara kojima se sadržaj kojeg očekuješ od day 0 dodaje nekoliko tjedana ili mjeseci poslije izlaska.

15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Filemona kaže...

Ne znam što da kažem o tom trendu objavljivanja poluzavršenih igara kojima se sadržaj kojeg očekuješ od day 0 dodaje nekoliko tjedana ili mjeseci poslije izlaska.

 

Trend je da ljudi žele zaraditi pare i da nisu u gubitku nakon godina i godina developmenta koliko danas traje razvoj igara.

Zato se izdaju igre dok su dovoljno dovršene, da dobiju neku lovu pa ih kasnije nadograđuju. Nitko te ne tjera da kupiš, zar ne?

Za GT Sport se točno znalo da će na releasu biti multiplayer only igra, bila je i open beta par dana prije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bitanga kaže...
Filemona kaže...

Ne znam što da kažem o tom trendu objavljivanja poluzavršenih igara kojima se sadržaj kojeg očekuješ od day 0 dodaje nekoliko tjedana ili mjeseci poslije izlaska.

 

Trend je da ljudi žele zaraditi pare i da nisu u gubitku nakon godina i godina developmenta koliko danas traje razvoj igara.

Zato se izdaju igre dok su dovoljno dovršene, da dobiju neku lovu pa ih kasnije nadograđuju. Nitko te ne tjera da kupiš, zar ne?

Za GT Sport se točno znalo da će na releasu biti multiplayer only igra, bila je i open beta par dana prije.

 Ako se vec ne moze zakonom zabraniti, onda bi trebali kolektivno odbiti kupiti svaku takvu igru! To isto kad da ti majstor dodje stavit centralno grijanje, stavi radijatore, uzme pare za komplet posao. onda ga ti zoves 3 mjeseca svaki dan, pa mu  dopizdi, pa ti stavi bojler. naravno, opet i to naplati (season pass). nakon jos 3 mjeseca ti pospaja to sve sa cijevima. i nikad ti ne izraci sistem kako treba. sta imas? poluproizvod koji si masno platio, a nisi se bas nesto ugrijao... tako je i s danasnjim  igrama.

Sto se tice GT-a, ja koji sam u serijalu od samog pocetka, odbio sam kupiti GT Sport iako mi je bila namjera kupiti collectors edition. Kupio sam ga tek neki dan kad je bila akcija na PSN-u. Druga stvar je, nevjerojatno mi je da likovi izbace iz igre komponentu koja ih je proslavila. Pa to je kao da u Terminatoru izbacis puške. Ili u Rockiju da se ne boksaju...

HAKOSUKA
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bacelj kaže...

 Ako se vec ne moze zakonom zabraniti, onda bi trebali kolektivno odbiti kupiti svaku takvu igru! To isto kad da ti majstor dodje stavit centralno grijanje, stavi radijatore, uzme pare za komplet posao. onda ga ti zoves 3 mjeseca svaki dan, pa mu  dopizdi, pa ti stavi bojler. naravno, opet i to naplati (season pass). nakon jos 3 mjeseca ti pospaja to sve sa cijevima. i nikad ti ne izraci sistem kako treba. sta imas? poluproizvod koji si masno platio, a nisi se bas nesto ugrijao... tako je i s danasnjim  igrama.

Sto se tice GT-a, ja koji sam u serijalu od samog pocetka, odbio sam kupiti GT Sport iako mi je bila namjera kupiti collectors edition. Kupio sam ga tek neki dan kad je bila akcija na PSN-u. Druga stvar je, nevjerojatno mi je da likovi izbace iz igre komponentu koja ih je proslavila. Pa to je kao da u Terminatoru izbacis puške. Ili u Rockiju da se ne boksaju...

 

A to je ko da Quentinu Tarantinu zakonom zabraniš da snimi film bez ubijanja :-)

Gle, igra je njihova, mogu radit s njom što god hoće. Tko voli kupit će, tko ne neće. Nije da su nekoga prevarili. Zašto bi GT Sport morao imati sve što i raniji Gran Turismi?

Točno se znalo što će biti u igri na release date, a što neće.

 

Ja sam ga kupio, iako nisam nikad prije igrao. Multiplayer mi je meh, ali igrat ću ga više dok dođe singleplayer.

Nije da nemam šta igrati, Forza 7 i F1 2017 su mi zasad sasvim dovoljni što se tiče singleplayera.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 1:09 (Bitanga).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bitanga kaže...
Bacelj kaže...

 Ako se vec ne moze zakonom zabraniti, onda bi trebali kolektivno odbiti kupiti svaku takvu igru! To isto kad da ti majstor dodje stavit centralno grijanje, stavi radijatore, uzme pare za komplet posao. onda ga ti zoves 3 mjeseca svaki dan, pa mu  dopizdi, pa ti stavi bojler. naravno, opet i to naplati (season pass). nakon jos 3 mjeseca ti pospaja to sve sa cijevima. i nikad ti ne izraci sistem kako treba. sta imas? poluproizvod koji si masno platio, a nisi se bas nesto ugrijao... tako je i s danasnjim  igrama.

Sto se tice GT-a, ja koji sam u serijalu od samog pocetka, odbio sam kupiti GT Sport iako mi je bila namjera kupiti collectors edition. Kupio sam ga tek neki dan kad je bila akcija na PSN-u. Druga stvar je, nevjerojatno mi je da likovi izbace iz igre komponentu koja ih je proslavila. Pa to je kao da u Terminatoru izbacis puške. Ili u Rockiju da se ne boksaju...

 

A to je ko da Quentinu Tarantinu zakonom zabraniš da snimi film bez ubijanja :-)

Gle, igra je njihova, mogu radit s njom što god hoće. Tko voli kupit će, tko ne neće. Nije da su nekoga prevarili. Zašto bi GT Sport morao imati sve što i raniji Gran Turismi?

Točno se znalo što će biti u igri na release date, a što neće.

 

Ja sam ga kupio, iako nisam nikad prije igrao. Multiplayer mi je meh, ali igrat ću ga više dok dođe singleplayer.

Nije da nemam šta igrati, Forza 7 i F1 2017 su mi zasad sasvim dovoljni što se tiče singleplayera.

 Bas zato sto ga nisi igrao prije, ne znas o cemu se radi...

HAKOSUKA
13 godina
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Na čemu je bolje gledati/igrati ovu, ovakve igrice, televizoru ili monitoru?! 

 

Neka Uber preporuka, kvalitete glede molim! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Šta je sa stazama? Baš guglam nešto, u tom GT-u postoji samo 6 stvarnih staza?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
ATJLučko kaže...

Na čemu je bolje gledati/igrati ovu, ovakve igrice, televizoru ili monitoru?! 

 

Neka Uber preporuka, kvalitete glede molim! 

 Možda nešto ovakvo?

 

Ili nešto ovakovo?

https://www.cxcsimulations.com/products/motion-pro/

15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bacelj kaže...

 Bas zato sto ga nisi igrao prije, ne znas o cemu se radi...

 

Pa što onda, i ja sam kupac kao i svi drugi. Znam što dobivam, i da li mi to vrijedi ili ne. Ali ne samo u tom trenutku nego i dugoročno. Zato sam i kupio.

Tako ja mogu reći da si ti zaostao u nekim prošlim vremenima i da si rob navika i da ti svaka igra mora biti ista kao i prethodna samo s ljepšom grafikom.

GT Sport nije stari Gran Turismo, niti treba biti. Jer inače su mogli napraviti Remaster.

 

Gle, ne branim GT Sport, single player je trebao biti uključen u igru. No fokusirali su se na multiplayer iskustvo i stabilnost mrežnog dijela, i to je bolja osnova za budućnost nego odmah full singleplayer.

Sad im je puno lakše ubaciti singleplayer. Dobili su malo vremena da odahnu jer ih je očito i izdavač forsao da izbace igru.

 

Ali nije da su nekog prevarili kao npr No Man's Sky i sl.

Znalo se kako će igra izgledati na releaseu, i znalo se da će imati dugogodišnji support. A to sve košta novaca.

Ako nitko ne kupi igru, zašto bi ju onda i razvijali dalje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Mislio sam izbjeći GTS upravo zbog toga što su maknuli sadržaje po kojim je serijal zapravo poznat....no evo pokleknuo sam.

 

Igra je uistinu lijepa, fizika je dobra (iako traži navikavanje nakon GT6). Nažalost već nakon par sata je primjetan nedostatak sadržaja, prvenstveno automobila i to "civilnih" verzija. Iskreno se nadam da će to promijeniti i kroz updejte povećati broj auta, barem za duplo. Također me smeta nedostatak tuninga, i to prvenstveno vizualnog. Iako je GT6 imao dosta ograničen vizualni tuning, i to samo na nekim vozilima, ipak se moglo donekle individializirati auto po svojim preferencama. Većina igara istog tipa ima nekakve mogućnosti vizualnog tuninga, nadam se da će barem u nekoj mjeri isto ubaciti u GTS.

 

Livery editor je fora, ali ne mislim gubiti previše vremena na to. Ionako ekipa sharea svoje Liverye koje se može skinuti i primjeniti na svoj auto, tako da je već sad izbor ogroman. Scapes je prekrasno napravljen, kako sam ljubitelj fotografije to mi je fora i razbibriga dok čekam sljedeću utrku.

 

E sad - sport mode iliti online utrkivanje - super napravljeno, jako zanimljivo i neizvjesno, puno zabavnije nego utrkivanje protiv AI-a. I tu zapravo leži i problem - nisam još odvezao utrku u kojoj nije bilo debila koji se namjerno zaletavaju i guraju druge igrače sa staze. A sustav penalizacije (SR rating) tu nimalo ne pomaže i očito ima puno mana, često igraču koji nije i ne može biti kriv dodjeljuje SR penale ili vremenske penale. Nadam se da će i ovo biti poboljšano kroz dodatne updejte.

 

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Maddog_HR kaže...

 

E sad - sport mode iliti online utrkivanje - super napravljeno, jako zanimljivo i neizvjesno, puno zabavnije nego utrkivanje protiv AI-a. I tu zapravo leži i problem - nisam još odvezao utrku u kojoj nije bilo debila koji se namjerno zaletavaju i guraju druge igrače sa staze. A sustav penalizacije (SR rating) tu nimalo ne pomaže i očito ima puno mana, često igraču koji nije i ne može biti kriv dodjeljuje SR penale ili vremenske penale. Nadam se da će i ovo biti poboljšano kroz dodatne updejte. 

 

 

Da, to je ono što sam i ja pisao u PS4 temi. Igra se svodi na:

  • voziš solo kvalifikacije kako bi dobio najbolju startnu poziciju (isto i sreća igra veliku ulogu, jednom sam sa istim vremenom startao 11., a već drugu utrku 3.)
  • odvezeš utrku u par minuta, ako si među prvima velika je šansa da nećeš preživjeti prvi zavoj jer se odmah netko zaleti u tebe u punom šusu
  • čekaš sljedeću utrku

 

i tako svaki dan ispočetka. Ispada da igraš 90% vremena solo sam protiv sebe kako bi mogao odvesti MP utrku čim bolje.

I ovo što si napisao, često se događa da netko tko se zabije u tebe ko budala ne dobije na kraju ni sekunde kazne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Ma čak me niti ne smetaju kvalifikacije, za koje si naravno sam na stazi, uistinu se u tih 5 min dok sam sam na stazi potrudim napraviti što bolje vrijeme. Iako taj matchmaking sustav isto ima mana, to što si rekao - nekad sam sa svojim vremenom u top 5, a već sljedeću utrku na začelju.

 

Najveći problem su zapravo drugi igrači, koji, budimo iskreni, upravo i čine same utrke zanimljve zbog svoje nepredvidivosti.  Ali to ima i drugu stranu - nefer igru i osvajanje pozicije na mišiće, a ne kroz dobru vožnju. To je pogotovo izaženo kad si na vodećim pozicijama. Dok se lijepo namještaš za zavoj, kočiš na vrijeme, lik se zaleti ko debil i izgura te sa staze. Ti dobiš penalizaciju, izgubiš nekoliko mjesta, a on lijepo završi na podiju.

 

Ukoliko ne poprave penalizaciju, jednostavno ne vidim kako bi me to moglo držati na duže vrijeme u igri, jednostavno je previše frustrirajuće. Radije ću solo peglat po Nordschleifu....

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bitanga kaže...
Bacelj kaže...

 Bas zato sto ga nisi igrao prije, ne znas o cemu se radi...

 

Pa što onda, i ja sam kupac kao i svi drugi. Znam što dobivam, i da li mi to vrijedi ili ne. Ali ne samo u tom trenutku nego i dugoročno. Zato sam i kupio.

Tako ja mogu reći da si ti zaostao u nekim prošlim vremenima i da si rob navika i da ti svaka igra mora biti ista kao i prethodna samo s ljepšom grafikom.

GT Sport nije stari Gran Turismo, niti treba biti. Jer inače su mogli napraviti Remaster.

 

Gle, ne branim GT Sport, single player je trebao biti uključen u igru. No fokusirali su se na multiplayer iskustvo i stabilnost mrežnog dijela, i to je bolja osnova za budućnost nego odmah full singleplayer.

Sad im je puno lakše ubaciti singleplayer. Dobili su malo vremena da odahnu jer ih je očito i izdavač forsao da izbace igru.

 

Ali nije da su nekog prevarili kao npr No Man's Sky i sl.

Znalo se kako će igra izgledati na releaseu, i znalo se da će imati dugogodišnji support. A to sve košta novaca.

Ako nitko ne kupi igru, zašto bi ju onda i razvijali dalje.

 Kao prvo, nisam neki razmazeni klinjo da me uopce briga za grafiku! Nikad nigdje neces naci da sam ja ista napisao u vezi grafike, kako u GT serialu, tako i u bilo kojoj drugo igri. Primjera radi, jos i dan danas znam zaigrati Transport tycoon. A ako malo prosurfas, vidjet ces kakva je grafika tamo! Ne mora svaka igra biti ista, ali ako se serijal temelji na necemu, onda ne mozes temelj izbaciti iz serijala. Sto se tice online utrkivanja, nisu se uopce trebali toliko petljati u to, jer ima dosta igara koje to pokrivaju poput F1, Asseto Corsa, PCARS... 

Da si ti kupac kao i svatko drugi, to stoji, ali mislim da nisi relevantan komentirati! Recimo, ja nikad nisam igrao Uncharted. Cak ni ne znam sta se tocno radi u igri. Znam da tamo postoji neki Nathan Drake (ili kako vec) i da on trci i skace i sta ti ja znam. i sad, za godinu dana izadje novi nastavak koji uopce nema veze s cijelim serijalom, ja kupim i pocnem palamudit po forumima. Naravno da ne. Upravo to ti radis..

 

Sto se tice releaseanja igre... igra je trebala izaci prije godinu dana, pa su ju odgodili. nakon 4-5 godina developa, izbacili su poluproizvod.

HAKOSUKA
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bacelj kaže...

 Kao prvo, nisam neki razmazeni klinjo da me uopce briga za grafiku! Nikad nigdje neces naci da sam ja ista napisao u vezi grafike, kako u GT serialu, tako i u bilo kojoj drugo igri. Primjera radi, jos i dan danas znam zaigrati Transport tycoon. A ako malo prosurfas, vidjet ces kakva je grafika tamo! Ne mora svaka igra biti ista, ali ako se serijal temelji na necemu, onda ne mozes temelj izbaciti iz serijala. Sto se tice online utrkivanja, nisu se uopce trebali toliko petljati u to, jer ima dosta igara koje to pokrivaju poput F1, Asseto Corsa, PCARS... 

Da si ti kupac kao i svatko drugi, to stoji, ali mislim da nisi relevantan komentirati! Recimo, ja nikad nisam igrao Uncharted. Cak ni ne znam sta se tocno radi u igri. Znam da tamo postoji neki Nathan Drake (ili kako vec) i da on trci i skace i sta ti ja znam. i sad, za godinu dana izadje novi nastavak koji uopce nema veze s cijelim serijalom, ja kupim i pocnem palamudit po forumima. Naravno da ne. Upravo to ti radis..

 

Sto se tice releaseanja igre... igra je trebala izaci prije godinu dana, pa su ju odgodili. nakon 4-5 godina developa, izbacili su poluproizvod.

 

Ma napisao sam općenito "tako ja mogu reći"... nisam mislio na tebe. Jer si ti meni rekao da nisam igrao stari Gran Turismo pa nemam šta pričati o novome :-)

Pa naravno da imam pravo pričati o igri koju sam igrao, makar nisam igrao prethodne u serijalu. Kakve to veze ima s bilo čime? Imam veće pravo nego ti koji si ga kupio prije neki dan.

Ovo je tekst o GT Sportu, a ne prethodnim Gran Turismima.

 

Ponavljam, nikoga ne branim, samo realno pričam. Gran Turismo nije tvoje vlasništvo, i oni mogu s njim raditi što god hoće. Ako im to smanji broj kupaca, njihov propust.

Ali sumnjam da će se to dogoditi pošto je ovo jedina PS4 verzija.

 

A Uncharted 4 je smeće baš zbog toga što ima iste fore kao i prva igra prije 10 godina. Sa lijepom grafikom (igrao sam ih sve). I sa ovim što si napisao već znaš sve o igri, jer to i je sve, trčanje i skakanje i malo pucanja. :-)

Možda bih i Gran Turismo stari igrao da postoji za PS4, al nema, pa njihov gubitak :-P

 

Ne vidim što bi dobio u novom Gran Turismu ako bi sve ostalo isto kao i ranije samo s ljepšom grafikom. Točno to bi i dobio, iako kažeš da ti ne treba.

Multiplayer u racing igrama je jako teško implementirati, i meni je zato baš super da su se toga primili, iako imaju još dosta posla.

Strpit se da dođe singleplayer content nije nikakav problem, pogotovo što će ga razvijati godinama. Nije to neka igra koja izlazi svaku godinu. Tako da ne vidim zašto si ljut i protiv čega se boriš :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 11:59 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...

Na čemu je bolje gledati/igrati ovu, ovakve igrice, televizoru ili monitoru?! 

 

Neka Uber preporuka, kvalitete glede molim! 

 Možda nešto ovakvo?

 

Ili nešto ovakovo?

https://www.cxcsimulations.com/products/motion-pro/

Uuuuuuuhhhhhhhh, što me ti znaš pozitivno isprovocirati kolega !!!!!! 

Onaj prvi je vrlo zanimljiv, bez obzira na "malu" cijenu, ali bez obzira na sve, drugi mi se prijedlog ipak više sviđa za pod bor! 

Bitanga kaže...
Bacelj kaže...

 Kao prvo, nisam neki razmazeni klinjo da me uopce briga za grafiku! Nikad nigdje neces naci da sam ja ista napisao u vezi grafike, kako u GT serialu, tako i u bilo kojoj drugo igri. Primjera radi, jos i dan danas znam zaigrati Transport tycoon. A ako malo prosurfas, vidjet ces kakva je grafika tamo! Ne mora svaka igra biti ista, ali ako se serijal temelji na necemu, onda ne mozes temelj izbaciti iz serijala. Sto se tice online utrkivanja, nisu se uopce trebali toliko petljati u to, jer ima dosta igara koje to pokrivaju poput F1, Asseto Corsa, PCARS... 

Da si ti kupac kao i svatko drugi, to stoji, ali mislim da nisi relevantan komentirati! Recimo, ja nikad nisam igrao Uncharted. Cak ni ne znam sta se tocno radi u igri. Znam da tamo postoji neki Nathan Drake (ili kako vec) i da on trci i skace i sta ti ja znam. i sad, za godinu dana izadje novi nastavak koji uopce nema veze s cijelim serijalom, ja kupim i pocnem palamudit po forumima. Naravno da ne. Upravo to ti radis..

 

Sto se tice releaseanja igre... igra je trebala izaci prije godinu dana, pa su ju odgodili. nakon 4-5 godina developa, izbacili su poluproizvod.

 

Ma napisao sam općenito "tako ja mogu reći"... nisam mislio na tebe. Jer si ti meni rekao da nisam igrao stari Gran Turismo pa nemam šta pričati o novome :-)

Pa naravno da imam pravo pričati o igri koju sam igrao, makar nisam igrao prethodne u serijalu. Kakve to veze ima s bilo čime? Imam veće pravo nego ti koji si ga kupio prije neki dan.

Ovo je tekst o GT Sportu, a ne prethodnim Gran Turismima.

 

Ponavljam, nikoga ne branim, samo realno pričam. Gran Turismo nije tvoje vlasništvo, i oni mogu s njim raditi što god hoće. Ako im to smanji broj kupaca, njihov propust.

Ali sumnjam da će se to dogoditi pošto je ovo jedina PS4 verzija.

 

A Uncharted 4 je smeće baš zbog toga što ima iste fore kao i prva igra prije 10 godina. Sa lijepom grafikom (igrao sam ih sve). I sa ovim što si napisao već znaš sve o igri, jer to i je sve, trčanje i skakanje i malo pucanja. :-)

Možda bih i Gran Turismo stari igrao da postoji za PS4, al nema, pa njihov gubitak :-P

 

Ne vidim što bi dobio u novom Gran Turismu ako bi sve ostalo isto kao i ranije samo s ljepšom grafikom. Točno to bi i dobio, iako kažeš da ti ne treba.

Multiplayer u racing igrama je jako teško implementirati, i meni je zato baš super da su se toga primili, iako imaju još dosta posla.

 

 Strpit se da dođe singleplayer content nije nikakav problem, pogotovo što će ga razvijati godinama.

 

Nije to neka igra koja izlazi svaku godinu. Tako da ne vidim zašto si ljut i protiv čega se boriš :-)

Jedno za mene, i moje iskustvo u nečem takvom na PC računalima i igranju na njima, malo opširnije pitanje kolega!

 

Po vama, ova igrica će se razvijati i uvećavati u smislu potrebite memorije tijekom godina?! 

Koliko dugoročno unaprijed trebam/moram razmišljati u nabavci kompleta za igranje da bih mogao biti kompetitivan barem sedam godina?! 

Na kojoj rezoluciji najmanjoj je preporučljivo igrati, dijagonali, sa nekog PS-a na televizor ili na PC računalu ipak?! 

Ako bi bilo PC računalo, gdje bi igricu bilo preporučljivije staviti, na SSD ili običan HDisc, i koja veličina disca bi bila poželjna?! 

 

U nekom globalu, možda bi bilo najlakše gledati, igrati preko konzole na televizor, ali jeli hardware-ski dostatno?! 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
ATJLučko kaže...

Jedno za mene, i moje iskustvo u nečem takvom na PC računalima i igranju na njima, malo opširnije pitanje kolega!

 

Po vama, ova igrica će se razvijati i uvećavati u smislu potrebite memorije tijekom godina?! 

Koliko dugoročno unaprijed trebam/moram razmišljati u nabavci kompleta za igranje da bih mogao biti kompetitivan barem sedam godina?! 

Na kojoj rezoluciji najmanjoj je preporučljivo igrati, dijagonali, sa nekog PS-a na televizor ili na PC računalu ipak?! 

Ako bi bilo PC računalo, gdje bi igricu bilo preporučljivije staviti, na SSD ili običan HDisc, i koja veličina disca bi bila poželjna?! 

 

U nekom globalu, možda bi bilo najlakše gledati, igrati preko konzole na televizor, ali jeli hardware-ski dostatno?! 

 Igra je PS ekskluziva, tako da ju je jedino moguce igrati na PS4. PS4 PRO i Igra ce raditi dokle god radi i PS4. TV, sto veci to bolji, sa 60+ Hz refresh rate panelom.

Bitanga 

Nisam ljut, nego sam razocaran. Sve konzole koje sam imao do sada imao sam ih iskljucivo i jednino zbog GT serijala! Eto, sad valjda razumijes zasto sam revoltiran. ;)

HAKOSUKA
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
ATJLučko kaže...

Jedno za mene, i moje iskustvo u nečem takvom na PC računalima i igranju na njima, malo opširnije pitanje kolega!

 

Po vama, ova igrica će se razvijati i uvećavati u smislu potrebite memorije tijekom godina?! 

Koliko dugoročno unaprijed trebam/moram razmišljati u nabavci kompleta za igranje da bih mogao biti kompetitivan barem sedam godina?! 

Na kojoj rezoluciji najmanjoj je preporučljivo igrati, dijagonali, sa nekog PS-a na televizor ili na PC računalu ipak?! 

Ako bi bilo PC računalo, gdje bi igricu bilo preporučljivije staviti, na SSD ili običan HDisc, i koja veličina disca bi bila poželjna?! 

 

U nekom globalu, možda bi bilo najlakše gledati, igrati preko konzole na televizor, ali jeli hardware-ski dostatno?! 

 

Ako trolaš, nije smiješno :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice