Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovog el

poruka: 7
|
čitano: 2.884
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovog el".
15 godina
odjavljen
offline
Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovog el

A otvoreni kamin ima amplifikacijski učinak na ovaj efekt...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovog el

a tek na ostale ... 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovog el

 

Kada čovjek ovako nešto pročita napisano na način da razumiju laici, a ne kolega sa sveučilišta, odmah vidi da znanost nije nešto čega se trebamo plašiti, nego se dapače otvoriti novim stvarima koje budućnost nudi kao takva.

Nekada revolucionarne stvari, poput operacije žućne kesice, a danas rutinske biti će kao i ovo sa munjama nešto sasvim uobičajeno. Tako treba biti.

Manje lažnog morala i moraliziranja, a više pameti i znanja.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovog el

a i Elektrokonvulzivna terapija pomaže kod 80% depresija... 

učinkovit restart za mozak da se u red dovede kemijska neravnoteža u vugli bez antidepresiva...

nema baš veze s munjama i navedenim načinom liječenja ali struja je struja..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovog el

Pa kaže: https://www.youtube.com/watch?v=2_SQ_7-8KjE 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovog el

Dobar i loš utjecaj frekvencija je odavno poznat i koristio se, pa su tako i frekvencije nešto malo niže od te korištene u terapeutske svrhe. Rife generator je navodno ubijao razne bakterije, zašto se to i dalje ne koristi aktivno u modernoj medicini?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gromovi, munje i iscjeliteljski učinak njihovo
dd.inc kaže...

Dobar i loš utjecaj frekvencija je odavno poznat i koristio se, pa su tako i frekvencije nešto malo niže od te korištene u terapeutske svrhe. Rife generator je navodno ubijao razne bakterije, zašto se to i dalje ne koristi aktivno u modernoj medicini?

 jer je otišlo u star trek, pod "medical tricoder". fakit. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice