G.Skill postavio novi rekord u brzini DDR4 memorij

poruka: 5
|
čitano: 2.329
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "G.Skill postavio novi rekord u brzini DDR4 memorij".
16 godina
offline
G.Skill postavio novi rekord u brzini DDR4 memorij

Bravo GSKILL!!!!!!

 

Rulate nadmoćno!!!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
G.Skill postavio novi rekord u brzini DDR4 memorij

ali - zašto?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: G.Skill postavio novi rekord u brzini DDR4 mem
Koja je uloga zastava pokraj imena...zar znanje nije proizvod cjelokupnog čovječanstva

Onog trenutka kada se bude analizom krvi mogla odrediti kojoj zastavi pripadaš..onda ih stavljajte do mile volje...

Pun mi je kurac medijskog izdrkavanja...hrvatski tenisač...osvojio...bla...bla...koji zadnje dvije godine nit dana nije bio u "domovini"....prijavio se u Monte Carlo...samo da toj istoj "domovini" da što manje para
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: G.Skill postavio novi rekord u brzini DDR4 mem
Zato jer mogu :-)
11 godina
offline
Re: G.Skill postavio novi rekord u brzini DDR4 mem
HCMAA kaže...
Koja je uloga zastava pokraj imena...zar znanje nije proizvod cjelokupnog čovječanstva

Onog trenutka kada se bude analizom krvi mogla odrediti kojoj zastavi pripadaš..onda ih stavljajte do mile volje...

Pun mi je kurac medijskog izdrkavanja...hrvatski tenisač...osvojio...bla...bla...koji zadnje dvije godine nit dana nije bio u "domovini"....prijavio se u Monte Carlo...samo da toj istoj "domovini" da što manje para

 Stadione neka pune ljudi kojima je svejedno tko će pobijediti. Ne postoje ni rase, sami smo si krivi što nismo daltonisti. Jezici, tradicije i kulture su nebitni, najbolje da se svi oko jednog dogovorimo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice