HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje cestari

poruka: 43
|
čitano: 19.168
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje cestari".
14 godina
offline
HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje cestari

kad već reklamiramo nadopuna i prikaz stanja radi i na aircashu. No nema potrebe za time, nakon cca 2 tjedna potpunog raspada sad aplikacija čini mi se OK radi. Samo 2 tjedna downtimea je za državnu firmu veliki uspjeh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces
snake44 kaže...

 

Netko je gore spomenuo nadoplatu putem KEKS aplikacije, tako sam i napravio budući da mi ovaj portal ne radi sa starim pristupnim podacima, jbt barem su mogli obavijestiti da treba poslati mail ili nešto, tj. trebalo je automatski sve raditi i na novom portalu. 

 Meni je kao korisniku ARZ-a došao mail da prebacuju na novi portal i da potvrdim mail za logiranje na novi portal, što sam uspio učiniti uz malo peripetija (u mailu ti poašlju link za promjenu passworda, kad to napraviš i probaš se logirati, onda traži da uneseš email, kad unesem email javi da već postoji, onda ponovno zatražio reset passworda za navedenu email adresu i nakon toga koraka uspio se prijaviti).

Visak kaže...

Znači nema smisla sad otvarati stari krepani uređaj i mijenjati bateriju.

 

Jednom davno sam kad se baterija ispraznila zamijenio uređaj besplatno, a sada dođem do naplatne kućice i dam ga tipu u ruke, on ukuca kod i napravi naplatu. Nemam brzi prolaz, ali imam popust. Samo na jednom izlazu (Klična sela) se frajer pravio pametan i rekao da on ne može ukucavati kod.

 Besplatna zamjena je ako je još u jamstvu, inače treba kupiti novi.

16 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces
Badjo_5 kaže...

molimo vas da na e-mail adresu hacencprijava@hac.hr pošaljete sljedeće podatke:

 

  • ime i prezime ili naziv tvrtke
  • broj računa
  • broj ENC uređaja 
  • e-mail adresu koju želite registrirati u sustav 

 

 

Što im je broj računa? Kojeg? Onog koji su obrisali? (naravno da nisam ni skužio da su mi poslali mail dobrodošlice)

 Je li netko slao mail za ovu prijavu na aplikaciju, ako se prije nisu logirali s emailom? Ja sam im poslao mail prije 4 dana i nema odgovora.

 

I da, što im je to broj računa? Ja sam se prijavljivao brojem ENC uređaja i to je to što imam.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces
Morati ću se poigrati.
16 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces
Pero Dinamit kaže...
Badjo_5 kaže...

molimo vas da na e-mail adresu hacencprijava@hac.hr pošaljete sljedeće podatke:

 

  • ime i prezime ili naziv tvrtke
  • broj računa
  • broj ENC uređaja 
  • e-mail adresu koju želite registrirati u sustav 

 

 

Što im je broj računa? Kojeg? Onog koji su obrisali? (naravno da nisam ni skužio da su mi poslali mail dobrodošlice)

 Je li netko slao mail za ovu prijavu na aplikaciju, ako se prije nisu logirali s emailom? Ja sam im poslao mail prije 4 dana i nema odgovora.

 

I da, što im je to broj računa? Ja sam se prijavljivao brojem ENC uređaja i to je to što imam.

Stvarno su napravili kaos.

Prvo uopće nije bio povezan račun i ENC. Dva dana kasnije evo ENC-a, ali osobni podaci nisu točni.

Prema uputama, poslao podatke o izmjeni, nitko se ne javlja već danima.

13 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces

Upravo zvao njihov 08000422 kontakt i aktivirao račun (povezao sa emailom)

Isto kao i ti poslao mail za aktivaciju prije dva dana.

Zatrpani su mailovima.

 

Procedura kad me gospođa dodala u sustav, dobije se mail za reset lozinke, otvara aplikaciju tamo se upisuje lozinka, nakon toga opet pita potvrdu email-a. Na email stiže link za potvrdu. Nakon toga prijava u app.

Sve radi app je solidna i brža.

16 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces
Ivan_cno kaže...

Upravo zvao njihov 08000422 kontakt i aktivirao račun (povezao sa emailom)

Isto kao i ti poslao mail za aktivaciju prije dva dana.

Zatrpani su mailovima.

 

Procedura kad me gospođa dodala u sustav, dobije se mail za reset lozinke, otvara aplikaciju tamo se upisuje lozinka, nakon toga opet pita potvrdu email-a. Na email stiže link za potvrdu. Nakon toga prijava u app.

Sve radi app je solidna i brža.

Meni se aktivirao račun bez poziva, nakon par dana. Mogli su to i bolje...

13 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces

Slažem se, međutim vjerojatno su zatrpani hrpom emailova. Tel poziv je brzo riješio problem. Da su mogli bolje obavijestiti mogli su ali što je tu je. Konačno imamo funkcionalnu app.

16 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces
Ivan_cno kaže...

Slažem se, međutim vjerojatno su zatrpani hrpom emailova. Tel poziv je brzo riješio problem. Da su mogli bolje obavijestiti mogli su ali što je tu je. Konačno imamo funkcionalnu app.

 Nevjerojatno, kao da netko čita ovaj thread. Upravo stigao mail kako su promjenili podatke.

16 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces

BUG prodaje podatke o tebi njima pa zato znaju sve o tebi  

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Re: HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje ces
Pero Dinamit kaže...

BUG prodaje podatke o tebi njima pa zato znaju sve o tebi  

I naravno da nisu promijenili sve što sam tražio, poslali mi pristupnicu da pošaljem sve ispočetka.

12 godina
offline
HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje cestari

Poslao pisamce na mail, večeras mi neće odgovoriti, pretpostavljam.

 

Trebao bih imati 400-tinjak kn na računu...

 

EDIT:

 

Daj me najte zaj...ti!!!

 

Poslali su jedan mail, pa drugi mail, pa potvrdu, novci na računu, ne mogu vjerovat, sve štima!

Taman sam htio pljuvat...

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2021 20:27 (Badjo_5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
HAC ENC – osvježena aplikacija za plaćanje cestari

Očito sam jedan od rijetkih koji nije imao nikakvih problema kod prebacaivanja na novu aplikaciju/portal. Kod logiranja mi je samo naknadno tražio email, ubacio ga, dobio na email link za potvrdu, kliknuo i sve radi ko suza, pare su tamo gdje su bile, i končano upotrebljiv portal i aplikacija. Ono prije je izgledalo istina kao jad i tuga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice