Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u dobrot

poruka: 7
|
čitano: 2.843
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u dobrot".
15 godina
offline
Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u dobrot

Kao takav, bit će vjerojatno vraćen uplatitelju ili će ga zaplijeniti vlasti SAD-a.

 

I tko je sad tu bad guy?

 

 

Robin Hood je ideja, ne covjek (jer nikada nije ni postojao, bar ne kao jedna osoba), ali razumijevanje za istu je nestalo odavno.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u dobrot

Sve što bih ja Darksideovcima donirao je par godina pržuna i oduzimanje tako prljavo stečene imovine, pa bi pazili što rade.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u do
učo kaže...

Sve što bih ja Darksideovcima donirao je par godina pržuna i oduzimanje tako prljavo stečene imovine, pa bi pazili što rade.

 A zasto ne doniranje te iste oduzete imovine u humanitarne svrhe?

 

Zasto bi to progutala bilo koja drzava svojim nezastinim apetitom za novcima?

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 17:13 (syncmaster245b).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u do
Zasto u dobrotvorne svrhe kad se zna koje firme su prevarene. Vratiti firmama, bolnicama, privatnim osobama
15 godina
offline
Re: Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u do
.jpg kaže...
Zasto u dobrotvorne svrhe kad se zna koje firme su prevarene. Vratiti firmama, bolnicama, privatnim osobama

 Promakao ti je podebljani dio u mom prvom upisu.

 

Govorio sam o zaplijeni, ne povratu.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
6 godina
offline
Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u dobrot

.jpg je, tih 20kila dolara će im baš puno značit. Totalne .izdarije i apsurdi. Ne podržavam kradu, čak niti od multimilijardera. Ima tu dosta zaposlenih koji hrane svoje obitelji. Isto tako takvi konglomerati su sve ono što je loše sa kapitalizmom. Nakon ove krize svijet će bit krcat firmama sa kineskim vlasnicima. Meni super, ni u džep ni iz džepa, no ostale "sile" bi mogle imat problem sa tim. Naje ćemo mi "normalni" ljudi.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Hakeri dio zarade od ransomwarea donirali u dobrot

za sve te njihove ucjene odgovoran je propust ''jadnog'' šljakera koji će cijeli život oztplačivati kredite i na kraju završiti u staračkom domu zaboravljen

Ni Robin Hood nije više što je bio nekad ... sve su to danas  Super Hickovi !

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice