Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

poruka: 6
|
čitano: 4.027
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass".
10 godina
suspendiran
offline
Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

 

Eto, pa ti ostavljaj podatke sigurnim servisima na internetu. Imam dosta toga na evernote-u, sad ću i više od 3 puta razmisliti hoću li sve izbrisati i lozinke čuvati u papirnatom obliku kao neki tamo zadrti kreten koji ne razumije da su podaci na internetu puno sigurniji nego na papiru.

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
2 godine
offline
Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

Uf, ja sam na Bitwardenu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPas
A gle zorane, sigurnije ce ti biti ako radis od kuce i tamo cuvas te sifre. Ali ako odes u ured i tamo na papir sve stavis, velika je sansa da ce to netko vidjeti tko zna sto moze dalje s time.
Ali to znas i sam.

U oblaku je dobro sto je sve dostupno na vise mjesta i sto ne moras sve prepisivati i upisivati.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

Meni je i u firmi (65k ljudi) i privatno LastPass glavni (i jedini) nacin cuvanja lozinki. Do sada me nije izdao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPas
Yubikey anyone?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

Onak, laički, ako su vaulti kriptirani, odnosno zaštićeni master passwordom, kolko opasnosti ima da provale u passworde korisnika?

 

Inaće, ja sam na Bitwardenu i iCloud keychain

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice