HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

poruka: 14
|
čitano: 3.708
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga".
16 godina
neaktivan
offline
HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

Danas mi naplatili ležarinu za dva dana između prijema obavijesti i podizanja paketa, paket je bio nešto preko pola kile. Kaže mi žena da je to uvedeno prije par mjeseci.

 

Topli pozdrav HPu i HAKOMu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga
dobio porezno rješenje...svi bili u kući...ali gospon HP samo ubacio papirić u sandučić...a još piše isporuka na ruke...tako da tek sutradan išao podići
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

Prijatelj dobio poziv za sud kao 8.12.2020 u 16h, glavna rasprava vezano za skrbništvo. Poštar uručio 11.12 poziv.

 

Svaka čast hrvatskoj pošti. Neznam šta bi bez vas mi građani ove moderne europske države u 2020-oj godini. 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

Strasno! I sad ti zamisli da si pravno odgovaran za ne dolazak na sud (ako si svjedok),

i drzava te moze pravno goniti jer se nisi pojavio na saslusanje.

 

A ovo sto se tvom prijatlju dogodilo je jos gore - jer ako se ne pojavi,

a nema nikakvog predstavnika ni odvjednika, automatski se racuna da je izgubio taj spor na navedenom datumu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
neaktivan
offline
HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

Ja moram pohvaliti svog poštara jer mi svaki paket donese na vrata, čak je i ovaj veliki donio i sam primjetio da je kutija deformirana i rekao da ako primim od njega nemam pravo žalbe, a ako podignem u pošti mogu tamo otvoriti i napraviti zapisnik ako je oštećeno. Zato sam mu zahvalio i otišao tri dana kasnije u poštu (odnosno dva, ali su ovi u međuvremenu skratili radno vrijeme, pa sam poljubio vrata).

 

I žena u pošti je bila vrlo ljubazna, otvorila je paket i dala mi da pregledam sadržaj, koji je bio čitav. A zatim naplatila ležarinu (3 kn po danu) uz slijeganje ramenima da je to nova stvar. To je valjda nova stvar umjesto onih 4.5 kn za 'dostavu'.

 

Tako da nemam primjedbu na te konkretne ljude koji dobro rade svoj posao, dapače, dat ću nekakav poklončić poštaru za Božić. No kao i svugdje, i u pošti na dva-tri dobra zaposlenika dođe jedan lijen, kradljiv ili neljubazan.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga
Naš poštar niti potrubi, vjerovatno ima vec ispunjen listić samo ubaci i pobjegne pa se ti jebi.🤬😤 Jedan dam ženi mogu podići paket u pošti drugi dan ne, bacit bombu ništa drugo💣🤬
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga
Da, to je zanimljivo, trebam podići paket sa ženinom osobnom i platiti pouzećem, jednom normalno platim i preuzmem, drugi put ne da meni nego kaže mora žena doći osobno. Još joj pokažem i svoju osobnu, prezime valjda pet ljudi ima takvo u cijelom svijetu i ne da.
Idioti
15 godina
odjavljen
offline
HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

Mislim da je najveći problem što su uveli ove POS printere za papiriće. Dok je žuti papirić trebalo ispuniti ručno, bilo im je ipak lakše pozvoniti.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga
Čitatelj kaže...

Strasno! I sad ti zamisli da si pravno odgovaran za ne dolazak na sud (ako si svjedok),

i drzava te moze pravno goniti jer se nisi pojavio na saslusanje.

 

A ovo sto se tvom prijatlju dogodilo je jos gore - jer ako se ne pojavi,

a nema nikakvog predstavnika ni odvjednika, automatski se racuna da je izgubio taj spor na navedenom datumu.

 Na zadnjoj stranici pisalo ako se ne pojavi na sudu da se tužba automatski povlači. Vrh. 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
7 godina
protjeran
offline
Re: HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

I sta sad da covjek radi??? Da tuzi drzavnu sluzbu, koja mu je prouzrocila stetu kod druge drzavne sluzbe?
I onda ponovno protutuzba i zalba na presudu. Uvalili covjeka u dugove ni krivog ni duznog.

 

To treba u novine i nikako drugacije - dok ne zavrsi na televiziji, nikog ne boli ono malo qurca sto mu visi medj nogama.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
offline
Re: HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga
Ne bi li bilo potrebno dokazati da je primatelj zaprimio obavijest? Jer ako nije potpisao, nije primio i nije obavijesten te se ne koze odazvati na nesto za sto ne zna da postoji...
A to sto HP radi zadnjih mjeseca je lardija epskih razmjera, ali s obzirom da je to mjesto uhljebljivanja stranackih podobnika, sumnjam da ce ista promijeniti.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga
Čitatelj kaže...

I sta sad da covjek radi??? Da tuzi drzavnu sluzbu, koja mu je prouzrocila stetu kod druge drzavne sluzbe?
I onda ponovno protutuzba i zalba na presudu. Uvalili covjeka u dugove ni krivog ni duznog.

 

To treba u novine i nikako drugacije - dok ne zavrsi na televiziji, nikog ne boli ono malo qurca sto mu visi medj nogama.

 Odvjetnik se time sada bavi,nema on vremena za navlačit se s nekime, ionak je dijete kod njega, on samo hoće da sve bude službeno.

 

Ali, ovo je easy primjer. Da je rijež o nečemu puno ozbiljnijem,npr da na drugoj stranici piše da će interventna policija te pokupiti radi suđenja, to bi bio problem. Zamisli u tom trenutku prelazit granicu negdje a imaš tjeralicu na sebi a nemaš pojma?

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
9 godina
neaktivan
offline
HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

Palicom po celu. I vlasnika i postara.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HAKOM: Oporavak tržišta poštanskih usluga

nama je potreban oporavak tržišta OD poštanskih usluga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice