Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov ugasl

poruka: 7
|
čitano: 2.736
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov ugasl".
15 godina
neaktivan
offline
Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov ugasl

Unistili u google talk sa ovom glupom idejom, ako nista vrijedio je google talk :(

One more thing
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov u
Aj super, imam 1(jednog) frenda koji samo to koristi kao chat jer kakti misli da je tamo siguran pa sam samo radi njega koristio njihov app, sad bu morao koristiti whatsapp i viber kao svi normalni ljudi.😎lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov ugasl

Yes, heh

Davno se pisalo da je ovo mrtvo

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov u
Stjepanj kaže...
Aj super, imam 1(jednog) frenda koji samo to koristi kao chat jer kakti misli da je tamo siguran pa sam samo radi njega koristio njihov app, sad bu morao koristiti whatsapp i viber kao svi normalni ljudi.😎lp

 Uskoro i Whatsapp bude obrisalo bar 30% ljudi, čim počnu s onim povećanim forsiranjem reklama.

 

P.S. treba educirati ljude - Signal i Telegram umjesto Vibera i Whatsappa.

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2018 11:42 (fer-de-lance).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov u
Google je ponekad naporan sa svojim servisima. Ako imas gmail namece ti jos bar 5-6 servisa da ih uz njega koristis.
Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov ugasl

Goggle  sve  počeo polako mijenjat  i gasit  kad  dođu na ideju  da ugase čitav  google  nek  bar  jave  ljudima  prije gašenja  svega što  se  spasit da  da ljudi  spase  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hangouts bi mogao postati još jedan Googleov u
fer-de-lance kaže...
Stjepanj kaže...
Aj super, imam 1(jednog) frenda koji samo to koristi kao chat jer kakti misli da je tamo siguran pa sam samo radi njega koristio njihov app, sad bu morao koristiti whatsapp i viber kao svi normalni ljudi.😎lp

 Uskoro i Whatsapp bude obrisalo bar 30% ljudi, čim počnu s onim povećanim forsiranjem reklama.

 

P.S. treba educirati ljude - Signal i Telegram umjesto Vibera i Whatsappa.

 

 

 

Treba nam RCS pod hitno i svuda. Tada ce te boliti briga tko sto koristi. Odabrat ces jednu jedinu aplikaciju za sebe i moci ces se dopisivati sa svima. Trenutno stanje je zivi ocaj - ljudi su posvuda, moras imati xy aplikacija za IM instalirano, skoro niti jedna nije sigurna, vecina kreira tvoj profil i prodaje ga dalje, a poplava reklama samo sto nije.

 

Kod RCS-a mi je zao samo sto Google nije inzistirao na end2end enkriciji, ali kako bi nas onda oni i telekom operateri mogli unovciti, a vlade nadgledati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 1:10 (kerum).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice