Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je

poruka: 10
|
čitano: 5.041
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je ".
16 godina
neaktivan
offline
Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je

jesu testirali na Samu?

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je

Može li osjećaj štipanja bradavica? Pitam za frenda.

 

 

Inače, da, oduvijek sam htio znati kako je to kad te metak pogodi u trbuh, vjerujem da svi to doista želimo znati. Nadam se uskoro i kakav je osjećaj kad te strese nekoliko tisuća volti (skipajte na 1:40).

 

 

 

Lp

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2021 12:35 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je

a ne znam baš koliko je to realno, možda simulacija krvarenja ali popiti metak... 😀

osjećaj je, otprilike, kao da te netko punom snagom žvajzne čekićem. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je

Mada sam bio u ratu i bilo je nešto puškaranja, na moju najveću sreću i zadovoljstvo nisam imao to "zadovoljstvo" da popijem metak, tako da ne znam kako to izgleda iz prve ruke, ali pošto sam to već uspješno izbjegao, mogao bih lako preskočiti i ovaj prsluk. ZovemseZoranidolazimizRijeke -  uzmi visokonaponski kondenzator od 1-2 mikroFarada, nabij ga i dodirni sa dvije ruke. Nije baš kao da te zdrma nekoliko KV, ali nije ni tako slabašno. Pazi samo da kondenzator ne bude prevelikog kapaciteta (47 mikroF na više), kako ne bi odlepršao svirati harfu na nebu. Ovo jesam isprobao i nije mi se naročito svidjelo  Napon je bio oko 350V, napunjen preko pretvarača za blic.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2021 12:47 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je

Ima da se zgrčiš i ispustiš skupocjeni kontroler iz ruke. To ti može samo biti poticaj da bolje igraš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je

sto se to vise bude usavrsavalo hoce li se na kraju doci do zakljucka da su ljudi koji to koriste kukavice.

jer kad si igro doom, onda si igrao i pucao tastaturom. i to je ok. ali u buducnosti, gegas se kao patka, kvaces kao patka a nisi patka... nego pickica... i onda ne ides u vojsku. 

iz etickih/moralnih pobuda... doduse moguce da se isto moze reci i za paintball i slicno...

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako
Kroj je vidim za tipičnog gejmera sa tim jakim ramenima i rukama
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako
Kroj je vidim za tipičnog gejmera sa tim jakim ramenima i rukama
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako
Kroj je vidim za tipičnog gejmera sa tim jakim ramenima i rukama
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Haptički prsluk omogućuje vam da osjetite kako je

prije nije bilo toliko novotarija koje se fino uklapaju u ovaj proces koji se upravo odvija

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice