Hardverski supergenijalci iz Osijeka kreću u osvaj

poruka: 6
|
čitano: 2.842
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hardverski supergenijalci iz Osijeka kreću u osvaj".
6 godina
offline
Hardverski supergenijalci iz Osijeka kreću u osvaj

Hardware supergenijalci su ljudi koji iz ničega su napravili novi hardware...A ne oni koji iz već postojećeg donose poboljšanje...bez da ikoga omalovažavam

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hardverski supergenijalci iz Osijeka kreću u osvaj

Teško mi je uopšte razumjjeti termin "super genijalac", stvarno bih molio autora teksta da ga objasni.

Albert Ajnštajn, Nikola Tesla i slični ljudi su geniji (genijalci), a onda, ko su pak ovi "super genijalci" i šta su to napravili da zarade takav epitet...??

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 20:31 (Boky Milanovic).
 
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Hardverski supergenijalci iz Osijeka kreću u osvaj

A sta su ti supertukci uopce napravili??

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hardverski supergenijalci iz Osijeka kreću u osvaj

Decki su ok, ali Dragan 'Kim Kardashian' Petric ide lagano na jetru sa svojim preseransom. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 22:14 (pravi_covijek).
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Hardverski supergenijalci iz Osijeka kreću u osvaj

Prvo mi nije bilo jasno što su to FPV goggles, a sad mi je jasno da je nezgodno gledati u monitor na terenu dok voziš dron, a još nezgodnije gledati ga iz daljine. Zato te FPV naočale postoje.

Nigdje na youtubeu nisam našao nešto spektakularno sa "Orqa fpv.one" ali zato jesam ovo:

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Hardverski supergenijalci iz Osijeka kreću u osvaj

Mislim da ste previše kritični prema mladićima. Iz njihova se gostovanja u emisiji ni izbliza ne može nazreti samodopadnost koju im je novinar prišio u naslovu. Štoviše, čine se vrlo simpatičnima i normalnima.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice