Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

poruka: 86
|
čitano: 17.793
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad".
6 godina
protjeran
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

Mislio sam ne može biti gore od ovoga ali sad više nisam tako siguran.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

to Laura Dern? a gdje, oklen je to?

 

a čuj, babac je tanak, visok i postariji, zato su joj puknuli ovratnik da se ne vidi...

 

vjevericu možeš orositi, ali vrat ne...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Stric_Jura kaže...

to Laura Dern? a gdje, oklen je to?

 Star Wars Episode VIII. Nije stvar ni što je žena, nije ni do obleke ni kose. Stvar je da je njen lik glup, plitak, iritantan, nelogičan a ubačen je zbog SJW.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 11:40 (Paolo Maldini).
14 godina
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

sva sreća, SW sam stao nakon 3. po redu izlaska a ne ove nakon 20 kusur let kaj snimaju....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

Ma to je sve skupa predaleko otislo i moram priznat da su mi jako splasnula ocekivanja u vezi Witcher serije, cim je bitnija ta inkluzivnost i politicka korektnost i sranja nego kvaliteta serije.

 

Al pazi ti apsurda, nije da je casting call za sve rase, pa kao ajd, ostavljaju mogucnost da im se svidi neka pripadnica manjina... nego pazi ISKLJUCUJU tj ne mogu se niti prijaviti bjelkinje odnosno rasa koja je u source materijalu... Sta nije to gori rasizam nego sto bi bio da su jednostavno odmah castali bjelkinju prema source materijalu? Meni je to sve prestrasno.

 

Sad samo cekam da Geralt bude bi s Dandelionom, i PG-13 rating i na kraju necu niti pogledat seriju.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Statsman kaže...

Da zbilja hmmm.... taj Cavill je podnosljiv karakterni glumac, barem sudeci pre ma Tudorima, ali je za moj ukus prebebast i fali mu one sirove karizme te manirizma. Doduse slicno sam misljenje imao i o Nikolai Coster-Waldou (srednji Lanister iz GoT-a) a onda sam pogledao Shot Caller gdje je lik rasturio ulogom tako da tko zna mozda i bude nes od toga, al stoji da su mogli i bolje.

Zapravo ja bi na njihovom mjestu pricekao da HBO zavrsi s snimanjem GoT-a i onda im popalinzdjao pol glumackog kadra

Evo kod smo vec kod Lanistara - stari bi bio/je odlican Emhyr, Dinklage Zoltan a Cersei ona najgora manipulativna kucka (da se razumijemo sve su, al ova je bas najgora) carobnica kojoj se sad nikako ne mogu sjetit imena.

 

Inace osobno mrzim to kad popularni glumci iz jednog superpopularnog showa odmah zavrse u drugom - ne mogu tako brzo "presaltat"mozak, al u ovom slucaju bi bas leglo. Pogotovo stoga sta Netflix nema ni izbliza tako dobre ljude zaduzene za casting i podjelu uloga. Uff kakve je sve uloge tijekom godina HBO podijelio totalnim anonimusima...

 

 Pa stari Lanister (Charles Dance) i je Emhyr vam Emreis

9 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Minneyar kaže...

Ma to je sve skupa predaleko otislo i moram priznat da su mi jako splasnula ocekivanja u vezi Witcher serije, cim je bitnija ta inkluzivnost i politicka korektnost i sranja nego kvaliteta serije.

 

Al pazi ti apsurda, nije da je casting call za sve rase, pa kao ajd, ostavljaju mogucnost da im se svidi neka pripadnica manjina... nego pazi ISKLJUCUJU tj ne mogu se niti prijaviti bjelkinje odnosno rasa koja je u source materijalu... Sta nije to gori rasizam nego sto bi bio da su jednostavno odmah castali bjelkinju prema source materijalu? Meni je to sve prestrasno.

 

Sad samo cekam da Geralt bude bi s Dandelionom, i PG-13 rating i na kraju necu niti pogledat seriju.

 

rasizam i ksenofobija i slično su izrazito selektivni. točno je određeno koga se smije diskriminirati a koga ne. zato i postoji totalno proturječni termin "pozitivna diskriminacija" 

 

12 godina
online
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Stric_Jura kaže...

to Laura Dern? a gdje, oklen je to?

 

a čuj, babac je tanak, visok i postariji, zato su joj puknuli ovratnik da se ne vidi...

 

vjevericu možeš orositi, ali vrat ne...

 

But still definitely "would"...

10 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
JackIsBack kaže...
Statsman kaže...

Da zbilja hmmm.... taj Cavill je podnosljiv karakterni glumac, barem sudeci pre ma Tudorima, ali je za moj ukus prebebast i fali mu one sirove karizme te manirizma. Doduse slicno sam misljenje imao i o Nikolai Coster-Waldou (srednji Lanister iz GoT-a) a onda sam pogledao Shot Caller gdje je lik rasturio ulogom tako da tko zna mozda i bude nes od toga, al stoji da su mogli i bolje.

Zapravo ja bi na njihovom mjestu pricekao da HBO zavrsi s snimanjem GoT-a i onda im popalinzdjao pol glumackog kadra

Evo kod smo vec kod Lanistara - stari bi bio/je odlican Emhyr, Dinklage Zoltan a Cersei ona najgora manipulativna kucka (da se razumijemo sve su, al ova je bas najgora) carobnica kojoj se sad nikako ne mogu sjetit imena.

 

Inace osobno mrzim to kad popularni glumci iz jednog superpopularnog showa odmah zavrse u drugom - ne mogu tako brzo "presaltat"mozak, al u ovom slucaju bi bas leglo. Pogotovo stoga sta Netflix nema ni izbliza tako dobre ljude zaduzene za casting i podjelu uloga. Uff kakve je sve uloge tijekom godina HBO podijelio totalnim anonimusima...

 

 Pa stari Lanister (Charles Dance) i je Emhyr vam Emreis

 Evo kod smo vec kod Lanistara - stari bi bio/je odlican Emhyr.

6 godina
neaktivan
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

Ovo desetljeće me poprilično odbijaju mainstream sranja tako da je šansa da ću ovo pogledat približna nuli. Ne, nije u redu da je Ciri tamnoputa i šta li će već sve putem isforsirat. Trebali bi se ugledat na Gospodara Prstenova di su tamnoputi bili samo oni došljaci s dalekog juga, CGI i golotinju svest na prihvatljivu razinu. Ugođaj i ton pomračit, pojačat horror i nadrealne elemente, no istovremeno ostavit dovoljno prostora za suptilnost i maštu tako da se gledatelja ne vodi za rukicu, ne treba sve bit detaljno pojašnjeno i prikazano. Ja bih osobno pojača i Witcher igre u svim ovim aspektima po uzoru na određene filmove i igre drugih žanrova. Takvi proizvodi najčešće postanu bezvremenska remek-djela iako podbace komercijalno, no Witcher serijal ima taj luksuz iznimne popularnosti kao nekakav najbolji mogući faktor iznenađenja, pa bi takav način pisanja i snimanja moga bit itekako uspješan. Ovako će ispast 'ah, nije loša serija, ali igre su bolje', 'eh, dobra je serija, ali mi je ipak Game of Thrones bolja', 'uh, prve tri sezone su bile dobre, ostalih 37 san pogleda/la reda-radi, ipak je to Witcher šta ti je ?!', a moglo bi bit 'očekivanja su mi bila velika, ali ovo je premašilo sve mjere kvalitete', 'a mislio/la sam da su igre remek-djela, a sad ih se više i ne sjećam', 'najbolja serija svih vremena, nikad više nećemo doživit ovakvo šta', 'svih 8 sezona je odlično, neponovljivo !'.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo

 

Nema tu naši i njihovi, nismo usrani rasisti i fašisti pa da brojimo krvna zrnca i mjerimo boju kože radi nje same. Al da mi sve više idu na jetra SJW izdrkavanja u medijima, počevši od forsiranja "raznolikosti", gdje mora bit zadovoljena kvota obojenih te lezbi/pedera da bi se onda mogli pederisat, samog pederisanja radi, a ne zbog toga što ima ikakvog smisla za razvoj scenarija/likova. A tek politička i socijalna korektnost gdje više ni pretilom ne smiješ reči da je debel jer bi se mogao uvrijedit.

 

Primjera radi:

Idris Elba bi bio dobar Bond, ne zato što je ili nije crn, već zato što je to totalno nebitno, Bond je agent njezinog veličanstva aka Britanac, bitno je da glumac ima tu dozu macho-elegancije koju Elba definitivno ima.

Omar little je jebeno odglumljen lik, a sve ono njegovo pederisanje samo mu daje dimenziju više jer je u službi vrhunskog scenarija.

Primjer za dobro napisan i produciran materijal s zanimljivim te jakim feministickim i LGBT likovima bi bili bas Netflixovi Glow ili Orange is new black, dok s druge strane diže mi se kosa na glavi od onog što su napravili s novim Star Warsima - usrana SJW feminazi propaganda koja mi je uništila junake iz djetinjstva.

 

Što se tice castinga, čini mi se ok - posebno zato što mi dobar dio uopće nije poznat, volim kad me serije ugodno iznenade, HBO to primjerice radi vrhunski. Ono što mi se ne sviđa je casting direktorica, koja je prema onom dostupnom na Imdb strava i užas - zapravo to bi još bili komplimenti 

 

P.s. onaj Bjorg, bradati koji glumi muža od princeze, taj bi bio vrhunski Vilgeforc. Zapao mi je za oko u Into the Badlandsu - lik je prirodno talentiran za uloge narcisoidnih egomanijak psihopata - taj pogled ili imaš ili nemaš.

 

 

 

 

 

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 1:30 (Statsman).
7 godina
protjeran
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

Fringilla ce biti crnkinja? Ok, onda knjige vise nemaju smisla, jer Geralt izricito kaze da je ona jako slicna Yen,

te ju je u par navrata iz zabune nazvao Yen.

 

 

Dakle, ili je Geralt daltonist, ili su ovi iz Netflixa idijoti. Procitajte malo knjige prije nego sto pocnete birati ekipu.

 

Ah valjda cu nekako to pregrmiti. Mozda nece imati neku veliku ulogu, pa ju necu morat gledat.

 

Al u svakom slucaju, Fringilli se crno pise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Statsman kaže...

 

Nema tu naši i njihovi, nismo usrani rasisti i fašisti pa da brojimo krvna zrnca i mjerimo boju kože radi nje same.

 Znao sam da će se netko upecati, zato sam i onako napisao Kad mislim naša mislim da je bjelkinja kakva je i u knjizi koja se bazira na slavenskoj mitologiji u kojoj nema drugih rasa. Nema ništa rasistički u tom da se TV adaptacija što vjernije drži knjige.

10 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Paolo Maldini kaže...
Statsman kaže...

 

Nema tu naši i njihovi, nismo usrani rasisti i fašisti pa da brojimo krvna zrnca i mjerimo boju kože radi nje same.

 Znao sam da će se netko upecati, zato sam i onako napisao Kad mislim naša mislim da je bjelkinja kakva je i u knjizi koja se bazira na slavenskoj mitologiji u kojoj nema drugih rasa. Nema ništa rasistički u tom da se TV adaptacija što vjernije drži knjige.

 Da razumijem što želiš reći i u potpunisti se s!azem sa slavenskom mitologijom ali mislim da nisi u pravu glede sto vjernije adaptacije pisanog materijala.

1:1 konverzije iz medija u medij nikad ne završi dobro. U svakom mediju drukčije gradiš povezanost sa svijetom, likovima, pričom... drukčiji je pacing, funkcionira drukčiji stil pripovjedanja...

S razlogom sve ekranizacije popularnih videoigara ne vrijede kurca - prerazličiti su mediji. Ili dobiješ vjeran trash (ala Mortal Kombat, Doom...) ili dobiješ Hollywoodsku izdrkotinu (više manje sve ostalo) koja osim imena s izvornikom gotovo da i nema dodirnih točaka. Onih par naslova koji čak uspiju uhvatit srž i atmosferu izvornika a opet prilagodit ga filmu (ala Princ of Persia) na kraju čak i ispadne gledljivo, al svejedno za zaborav, jer realno gledano već u startu nisu bili bazirani na serijalu koji se izdvajao nekim narativnim potencijalom već gameplayom.

 

Isto je filmovima baziranim na knjigama, pogotovo kad je fantastika u pitanju, iz milion razloga moraš mijenjat adaptaciju a uvijek se nađe par luđaka koji počnu dizat dramu već zbog najmanjih promjena kao što je boja očiju.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 14:02 (Statsman).
11 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Čitatelj kaže...

Fringilla ce biti crnkinja? Ok, onda knjige vise nemaju smisla, jer Geralt izricito kaze da je ona jako slicna Yen,

te ju je u par navrata iz zabune nazvao Yen.

 

 

Dakle, ili je Geralt daltonist, ili su ovi iz Netflixa idijoti. Procitajte malo knjige prije nego sto pocnete birati ekipu.

 

Ah valjda cu nekako to pregrmiti. Mozda nece imati neku veliku ulogu, pa ju necu morat gledat.

 

Al u svakom slucaju, Fringilli se crno pise.

Mislim da je izbor likova solidan.Samo se nadam da nece biti po 2095052 sezona.Ala walking dead...

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 14:42 (Endymon).
11 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Statsman kaže... 

Isto je filmovima baziranim na knjigama, pogotovo kad je fantastika u pitanju, iz milion razloga moraš mijenjat adaptaciju a uvijek se nađe par luđaka koji počnu dizat dramu već zbog najmanjih promjena kao što je boja očiju.

 uh, sjećam se legendarnog filma oslobađanje, koji sam slučajno gledao nekih par dana nakon što sam završio čitanje knjige

koliko se sjećam, to je jedan od rijetkih izuzetno vjernih prijenosa knjige na film

nekih drugih primjera se baš i ne sjećam...

12 godina
online
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Čitatelj kaže...

Fringilla ce biti crnkinja? Ok, onda knjige vise nemaju smisla, jer Geralt izricito kaze da je ona jako slicna Yen,

te ju je u par navrata iz zabune nazvao Yen.

 

 

Dakle, ili je Geralt daltonist, ili su ovi iz Netflixa idijoti. Procitajte malo knjige prije nego sto pocnete birati ekipu.

 

Ah valjda cu nekako to pregrmiti. Mozda nece imati neku veliku ulogu, pa ju necu morat gledat.

 

Al u svakom slucaju, Fringilli se crno pise.

 Ok 

 

 Stvarno pretjeruješ i već lagano postaješ naporan sa vajnanjem.

 

Ako je to razlog da ne gledaš doviđenja ONO.

 

EDIT : Jel vam se čini glumica koja tumači Yen prebaby za tu ulogu.

 

Treba bit u ranim 20-tim, ali mi djeluje kao da ima 15.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 11:14 (DarthMarkus).
13 godina
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

Prvi official pogled na Geralta (tj. offical costume i makeup test)

Link

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

Faking elf.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
fighterZu kaže...

Prvi official pogled na Geralta (tj. offical costume i makeup test)

Link

 Ne izgleda mi baš uvjerljivo, ali budemo pričekali kad izađe prava stvar.

10 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Legolas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
fighterZu kaže...

Prvi official pogled na Geralta (tj. offical costume i makeup test)

Link

 Jebate vidio sam jeftinih amaterskih cosplaya koji ispali daleko bolje od ovoga :)

15 godina
offline
Re: Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovo
Statsman kaže...
fighterZu kaže...

Prvi official pogled na Geralta (tj. offical costume i makeup test)

Link

 Jebate vidio sam jeftinih amaterskih cosplaya koji ispali daleko bolje od ovoga :)

Upravo to, možda rade po prikazu Geralta u jedinici, a ne po trojci, a ni to ne izgleda baš bajno. 

 

Meni se čini da će ovi usrat motku sa svime, od izbora glumaca do kostima. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
7 godina
protjeran
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

Pa sminka i kostim cak i stimaju - Geralt iz W1, koji je najslicniji Geraltu iz knjiga.

 

A u knjigama je i opisan kao covjek uskog lica, loseg tena, suhe bijele sijede kose,

neugledan na pogled.

 

Naravno, u dvojci ga usminkali, a u trojci skroz uredili da bi sto vise priblizili americkoj publici.

 

Osobno me nebi smetalo da stvarno izgleda kao u knjigama:

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Henry Cavill utjelovit će Geralta u Netflixovoj ad

Evo,radi neke usporedbe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice