Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 939.994
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...
foofajter kaže...
Nije problem nedostatak i odbijanje cjepiva već to kaj cijepljenje nema smisla, bar zasad.

Ako se ja cijepim i nakon toga ne mogu zaštititi druge jer i dalje mogu dobit koronicu i prenosit ju, onda stvarno ne vidim svrhu.

Ovo govorim za sebe jer je meni tak svejedno da li ću se razbolit, preživjeti, krepat blabla. Samo oću da me nakon cijepljenja puste na miru, a to je da idem di oću bez brnjice i mjerenja temperature, negativnih testova i ostalih retardacija.

Odustajem. Nema smisla.

Nemate znanje elementarno, otkuda da cijepljenje ne smanjuje zaraznost. Upravo suprotno.  Niste vi uopće u poziciji određivati pravila. Na otvorenom prostoru vrijedi pravilo DISTANCE, a u zatvorenom je potpuno drugačije....Ako za vas cijepljenje nema smisla imate pravo na svoj stav, ali obvezni ste prihvatiti posljedice kao i pravila epidemiološka. 

Nećete putovati, ić u dućane, bilo gdje i bit ćete doma ili na otvorenom i nitko vas ne dira i sve je bez maske i cijepljenja.

Sreća prati hrabre. Neznanje se plaća najskuplje.

 Zar stvarno misliš da će svijet funkcionirat tako da ne smiješ izać iz kuće bez potvrde da si se cijepio? Znači ispred dućana će bit redovi jer će stajat netko i provjeravat jel su se ljudi cijepili?

16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

 Zar stvarno misliš da će svijet funkcionirat tako da ne smiješ izać iz kuće bez potvrde da si se cijepio? Znači ispred dućana će bit redovi jer će stajat netko i provjeravat jel su se ljudi cijepili?

U trenutnoj situaciji globalno teško, ali neka se pojavi neka problematičnija varijanta virusa, moguće.

Što se tiče ne-esencijalnih putovanja, lako moguće.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitno da je vama svima sve to normalno i oke. Počevši od nastanka virusa...nitko se ne buni protiv Kineza i sumnjivog porijekla virusa. Nikome nije sumnjivo kak Kina ima manje umrlih od nas.

Oni objavili da je sa tržnice i svi prihvatili to. I onda veliki who dođe kao provjeravat i u par dana shvate da je stvarno sa tržnice. Blago nama. Kad bi bar tak brzo shvatili kak riješiti taj virus, odnosno neke druge stvari 😣

Ovaj covid ima više sektaša nego crkva, doslovno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 11:45 (foofajter).
 
6 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Bitno da je vama svima sve to normalno i oke. Počevši od nastanka virusa...nitko se ne buni protiv Kineza i sumnjivog porijekla virusa. Nikome nije sumnjivo kak Kina ima manje umrlih od nas.

Oni objavili da je sa tržnice i svi prihvatili to. I onda veliki who dođe kao provjeravat i u par dana shvate da je stvarno sa tržnice. Blago nama. Kad bi bar tak brzo shvatili kak riješiti taj virus, odnosno neke druge stvari 😣

Ovaj covid ima više sektaša nego crkva, doslovno.

I da ga je virus smislila Američko / Rusko / Kineska vojska za napad malih zelenih pa je pobjegao putem Billa Gatesa i to preko 5G odašiljača aktivirajući se preko chipova u cjepivima u Africi i Aziji, nebitno.

Bitno je kakve su posljedice i kakvo je sadašnje stanje. Sad, nisam baš upoznao sektu koja se bazira na milijunima mrtvih, ali znam za sekte koje se baziraju na samo jednom pa nemaju nekih problema.

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Bitno da je vama svima sve to normalno i oke. Počevši od nastanka virusa...nitko se ne buni protiv Kineza i sumnjivog porijekla virusa. Nikome nije sumnjivo kak Kina ima manje umrlih od nas.

Oni objavili da je sa tržnice i svi prihvatili to. I onda veliki who dođe kao provjeravat i u par dana shvate da je stvarno sa tržnice. Blago nama. Kad bi bar tak brzo shvatili kak riješiti taj virus, odnosno neke druge stvari 😣

Ovaj covid ima više sektaša nego crkva, doslovno.

 Dobro je pa si skolovani biolog/epidemiolog pa nam mozes objasniti kako je sve to nastalo jelda?

Daj ozbiljno, odi sa tim teorijama zavjere na 8chan i pridruzi se svojoj sekti.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ne da mi se, bolje mi je tu sa covid fanboyem poput tebe raspravljati.

A ti i dalje vjeruj da je ovaj novinarski virus nastao na tržnici. I to od pangolina bokte jebo hahahaha
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Ne da mi se, bolje mi je tu sa covid fanboyem poput tebe raspravljati.

A ti i dalje vjeruj da je ovaj novinarski virus nastao na tržnici. I to od pangolina bokte jebo hahahaha

Teško je nazvati nekog fanboyem ako je situacija loša i dokazi poprilično jasni.

A gdje je nastao, boli me nježnik, kao i 99% ljudi na svijetu.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Ne da mi se, bolje mi je tu sa covid fanboyem poput tebe raspravljati.

A ti i dalje vjeruj da je ovaj novinarski virus nastao na tržnici. I to od pangolina bokte jebo hahahaha

 

Treba odmah proglasit rat protiv Kine na osnovu tvog osjećaja i krenut u borbu za domovinu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ako to znači da će Čajna izbrisat hrvacku sa karte svijeta, u potpunosti podržavam.
16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kako ćete doći na red prije 65+ godina. Vaš obiteljski liječnik sad vjerojatno dobiva cijepivo na tjednoj bazi. Kad procijepe sve 65+ i kronične (plus oni koji su odbili) kreću sa ostalim, neovisno o nacionalnoj kampanji. I to je sasvim u redu i tako se brže i efikasnije cijepi. Svatko odradi svoju listu i kad sve cijepe, kažu dosta ne treba nam trenutno više cijepiva, koje se onda preusmjerava dalje.

 

Ova masovna cijepljenja imaju grozne rupe u sustavu, a i ljudi se ne informiraju. Dakle imate slučajeve gdje ljudi dođu se docijepiti sa XY cijepivom, a taj dan cijepe sa WZ cijepivo i eto nereda. Ne provjeravaju tko je prioritetan pa ulete i padobranci koji dobe cijepivo. I dodajmo još k tome da ne dođu svi koji su pozvavni. I drago mi je da su cijepili mlađe jer se ljudi nisu odazvali. Što bi trebali? Natezati ljude za rukav i moliti ih da se cijepe.

 

 

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ili samo pogledaš ove skandale oko cijepise stranice, i sve ti je jasno kako i zašto to tak funkcionira

Toga ima samo kod nas...

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Evo za primjer kako je sve ovo jedan igrokaz. Dok službene kamere snimaju, onda su na snazi socijalna distanca i mjere s maskama, a kad izvadiš mobitel i snimaš svakodnevnicu, onda vidiš da nitko ne je.be mjere niti ih se pridržava. Na slikama je red za cjepljenje u VŽ-u, gdje su ljudi naštancani kao na Bandićevom sprovodu, ali zato unutra u dvorani sve po PS-u, mjere se poštuju, kamere snimaju. Vanjske slike slikane mobitelom, a unutra je službena, za tv i novine.



 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Korona dokazuje i pokazuje da ljudski fanboyizam nema granica ili si crn (za coronu) ili si bijel (protiv corone)...

Onda jedni vicu prevara drugi vicu cjepi se a nitko od nas nema nikakve informacije osim sto daju potkupljeni mediji i strucnjaci koji mogu i ne moraju bit istiniti jer svako moze gurat svoje neke interese u javni prostor...

Naivno je prihvacat misljenja raznih doktora udruga saveza politicara jer svi imaju svoje agende igraci su to ko zna kojih timova nekad treba upregnut i svoj mozak kao sto je netko jucer rekao za npr. Astra zeneca cjepivo da kako u x zemlji je to cjepivo super za sve u y zemlji za osobe od 30 do 50 a u z zemlji je totalno izbaceno iz uporabe.

Kazu da je situacija uzasna da ovo da ono a vidim da je sve vise manje normalno u splitu i zagrebu osim sto su ljudi skroz poludili sa terorom medija te dojma sam da ovo staje onda kad stanemo sa brojanjem mrtvih zarazenih hospitaliziranih jer ljudi ce nastavljat sa svojim da tako kazem jadnim zivotima (jer korona je totalno razorila prosjecnog hrv gradanina) i nece se osvrtat na svakakva sranja servirana pod pitu od medija...

Inace korona je super stvar da se zamete pod tepih svi politicki grijesi uvedu autoritativne tvorevine sto se nisu vidili od 1930tih nekakav osjecaj je jeziv jer u toj borbi pucanstvo nema nikakav izbor jer nije neprijatelj neko drugi (politicari ovi oni) nego nesto nevidljivo pa ako nesto i pocnes se zalit odma si bioterorist i opasnost po zajednicu jer od 10 ljudi 5 ce se mozda slozit s tobom ali druggih 5 ce te izolirat jer mozes prenjet ubojiti i smrtonosni virus...

Tako da tu nam nece pomoc nikakvo cjepivo jer cemo kao rasa drustveno moralno i odogovorno lagano kliznut u neke krnje demokracije di ces imat prava da nista ne mjenjas...

Moj PC  
5 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Evo za primjer kako je sve ovo jedan igrokaz. Dok službene kamere snimaju, onda su na snazi socijalna distanca i mjere s maskama, a kad izvadiš mobitel i snimaš svakodnevnicu, onda vidiš da nitko ne je.be mjere niti ih se pridržava. Na slikama je red za cjepljenje u VŽ-u, gdje su ljudi naštancani kao na Bandićevom sprovodu, ali zato unutra u dvorani sve po PS-u, mjere se poštuju, kamere snimaju. Vanjske slike slikane mobitelom, a unutra je službena, za tv i novine.



 

 Kakve mjere? Mjere prvi krše oni koji ih donose. Zato je svima dopizdilo i krše ih svi.

 

Evo mi smo jučer 10h bili unutra u birtiji, ni prvi ni zadnji put. Bemti kaj smo se namazali. Druge nema na ovom svijetu, alkoholizam je jedino rješenje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 10:25 (foofajter).
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Korona je najveca prevara od drugog svjetskog rata. Mislim ako su ljudi i imali gripu to je zato jer ti oslabi imunitet jer te stave u izolaciju i ljudi se ne krecu, pa nije ni cudo da c3s bit bolestan. Ljudski organizam nije stvoren za lezanje. Evo moji se doma cijepili 2 puta, jer je doktorica rekla da tako treba i sad leze, ne mogu se dignit. A mene se ne slusa, za ovce cijepite se slobodno a ostale normalne pustite na miru. Ne mogu vjerovat da su ljzdi tako podlozni manipulaciji. A zbog korone se skrenila tema sa korumpiranih politicara, iseljavanja, opcenito lose situacije u drzavi. A ovi koji su otisli najvuse je razlog taj igrokaz koji nam serviraju mediji i politicari. Vidim taj cirkus ce trajt jos 4 godine jer su penzici dobil covid dodatak, a mladi od 30 dodatak od poreza, nema brige za glasove 😂
 
5 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
goran022 kaže...
Korona je najveca prevara od drugog svjetskog rata. Mislim ako su ljudi i imali gripu to je zato jer ti oslabi imunitet jer te stave u izolaciju i ljudi se ne krecu, pa nije ni cudo da c3s bit bolestan. Ljudski organizam nije stvoren za lezanje. Evo moji se doma cijepili 2 puta, jer je doktorica rekla da tako treba i sad leze, ne mogu se dignit. A mene se ne slusa, za ovce cijepite se slobodno a ostale normalne pustite na miru. Ne mogu vjerovat da su ljzdi tako podlozni manipulaciji. A zbog korone se skrenila tema sa korumpiranih politicara, iseljavanja, opcenito lose situacije u drzavi. A ovi koji su otisli najvuse je razlog taj igrokaz koji nam serviraju mediji i politicari. Vidim taj cirkus ce trajt jos 4 godine jer su penzici dobil covid dodatak, a mladi od 30 dodatak od poreza, nema brige za glasove 😂

 
Hehe, "a tebe se ne sluša". Pametnom dosta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
goran022 kaže...
 A zbog korone se skrenila tema sa korumpiranih politicara, iseljavanja, opcenito lose situacije u drzavi. A ovi koji su otisli najvuse je razlog taj igrokaz koji nam serviraju mediji i politicari. Vidim taj cirkus ce trajt jos 4 godine jer su penzici dobil covid dodatak, a mladi od 30 dodatak od poreza, nema brige za glasove 😂

 Je, bilo je lakše organizirati zavjeru globalnih razmjera nego srediti stanje u državi.

A i dodatak penzionerima ne možeš isplatiti niti vratiti porez ako ne lažiraš smrt bar tri milijuna ljudi.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jucer sam se cipirao. Kada mogu ocekivati da mi otpadne spolovilo?

 
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
spuzva bob kaže...

Jucer sam se cipirao. Kada mogu ocekivati da mi otpadne spolovilo?

 Nijedan kraći od 13 cm ne može otpasti, tako da si potpuno bez brige.

8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...
spuzva bob kaže...

Jucer sam se cipirao. Kada mogu ocekivati da mi otpadne spolovilo?

 Nijedan kraći od 13 cm ne može otpasti, tako da si potpuno bez brige.

 Uf thx. Moze ipak malo diskrecije, ne moraju drugi znati za tvoje mjeriteljske usluge :D

15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ovaj već neko vrijeme govori o aspiraciji i krvnim ugrušcima.

Ja nisam dovoljno pametan da  procijenim koliko je istine u tome.

 
4 1 hvala 0
12 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
spuzva bob kaže...

Jucer sam se cipirao. Kada mogu ocekivati da mi otpadne spolovilo?

 Kad ugledaš petokraku na njemu i sotonistički simbol to je to onda 

6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

pa ti budi pametan...

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
nikako nemojte sa ovim ruskim... jedna od nuspojava je da vam latinicu pretvara u čirilicu

ja ću ipak s kineskim...nakon njega budem znao kineski
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 Ogroman dio populacije treba cijepiti metkom. Smanjis nezaposlenost, rijesis se nisko-inteligentnog dijela populacije i jos im ispunis snove "da su otkrili svijetsku urotu protiv XYZ"... win-win

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 8:52 (sexytoiletpaper).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

Je, bilo je lakše organizirati zavjeru globalnih razmjera nego srediti stanje u državi.

A i dodatak penzionerima ne možeš isplatiti niti vratiti porez ako ne lažiraš smrt bar tri milijuna ljudi.

Jer oportunizam ne postoji, samo zavjere?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
sexytoiletpaper kaže...

 Ogroman dio populacije treba cijepiti metkom. Smanjis nezaposlenost, rijesis se nisko-inteligentnog dijela populacije i jos im ispunis snove "da su otkrili svijetsku urotu protiv XYZ"... win-win

 Ovo je poželjna osobina običnog puka... Što gluplji, to bolji, a sve dok možeš obavljati svoje radne zadatke....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Visak kaže...

Je, bilo je lakše organizirati zavjeru globalnih razmjera nego srediti stanje u državi.

A i dodatak penzionerima ne možeš isplatiti niti vratiti porez ako ne lažiraš smrt bar tri milijuna ljudi.

Jer oportunizam ne postoji, samo zavjere?

 On priča o zavjeri, ja o oportunizmu, a ti iz nekog razloga odgovaraš meni???

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice