Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 948.075
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...

 Gdje sam ja napisao "m*tak" u čelo? Jesi li ti normalan? To bi značilo da nekome javno prijetim što je osnova za prijavu/ tužbu ...

 S druge strane, nisam JA "zaključio" što su nečije slobode, već je definirano na što se to odnosi.

 Aha, možeš se sad pravit da si mislio na nešto pristojno, ali:

Takvima poput tebe bi trebalo smjestiti nešto u čelo jer želiš oduzeti ljudima slobodu.

Iz ove tvoje izjave je iznimno lako zaključit na što si mislio, ja sam te samo nadopunio, jer vidim da se sramiš do kraja izgovorit. Nemoj se sramit, dopusti da vidimo tvoje pravo lice. Ili si mislio na KURAC u čelo?

 

I molim te da odgovoriš na gore postavljeno pitanje. Hvala.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 14:53 (Filox).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...
juice21 kaže...

 Stari, samo idi i zabij si tu iglu, možeš i nekoliko puta da ima bolje djelovanje ... učini uslugu svim normalnim ljudima ... takve poput tebe, kad crknu od igle ne treba žaliti ...

 Kad si ovako bezobrazan, ponavljat ću ti pitanje dok god ne odgovoriš:

 

Nego, moram pitat dotičnog autora, reci ti meni ako su podaci o cjepivu povjerljivi, odakle baš tebi informacija da se rade od fetusa i s teškim metalima? Zar nisu podaci povjerljivi? Aj malo razmisli, aj, jel ti možda Facebook rekao od čega je cjepivo napravljeno?   

 Ne, nije mi facebook rekao od čega je cjepivo napravljeno. Ne koristim facebook. Ne gledam TV, ne slušam vijesti.

 Na dan cjepljenja, odi traži sestru sastav, pa ćeš vidjeti što će ti reći.

 Nisam ja bezobrazan, već samo kulturno odgovaram na komenatre prije moga.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...
juice21 kaže...

 Gdje sam ja napisao "m*tak" u čelo? Jesi li ti normalan? To bi značilo da nekome javno prijetim što je osnova za prijavu/ tužbu ...

 S druge strane, nisam JA "zaključio" što su nečije slobode, već je definirano na što se to odnosi.

 Aha, možeš se sad pravit da si mislio na nešto pristojno, ali:

Takvima poput tebe bi trebalo smjestiti nešto u čelo jer želiš oduzeti ljudima slobodu.

Iz ove tvoje izjave je iznimno lako zaključit na što si mislio, ja sam te samo nadopunio, jer vidim da se sramiš do kraja izgovorit. Nemoj se sramit, dopusti da vidimo tvoje pravo lice. Ili si mislio na KURAC u čelo?

 

I molim te da odgovoriš na gore postavljeno pitanje. Hvala.

 Apsolutno, na pitanje sam odgovorio.

 Da, mislio sam na malog slatkog medu, nisam mislio na metak. :*

5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
Filox kaže...
juice21 kaže...

 Stari, samo idi i zabij si tu iglu, možeš i nekoliko puta da ima bolje djelovanje ... učini uslugu svim normalnim ljudima ... takve poput tebe, kad crknu od igle ne treba žaliti ...

 Kad si ovako bezobrazan, ponavljat ću ti pitanje dok god ne odgovoriš:

 

Nego, moram pitat dotičnog autora, reci ti meni ako su podaci o cjepivu povjerljivi, odakle baš tebi informacija da se rade od fetusa i s teškim metalima? Zar nisu podaci povjerljivi? Aj malo razmisli, aj, jel ti možda Facebook rekao od čega je cjepivo napravljeno?   

 Ne, nije mi facebook rekao od čega je cjepivo napravljeno. Ne koristim facebook. Ne gledam TV, ne slušam vijesti.

 Na dan cjepljenja, odi traži sestru sastav, pa ćeš vidjeti što će ti reći.

 Nisam ja bezobrazan, već samo kulturno odgovaram na komenatre prije moga.

 

Ha, da, sestre sigurno znaju sve o sastavu cjepiva. Za tvoju informaciju, ja sam se o tome raspitao kod molekularnih biologa, koji su radili na cjepivu. A i pročitao sam par dokumenata o tome, sve ima dostupno. Naravno, kad ne čitaš novine, ne gledaš TV, to te ne zanima, ne nasjedaš njihovoj propagandi, onda ne znaš ni da postoje dokumenti u kojima svašta piše.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...

 Apsolutno, na pitanje sam odgovorio.

 Da, mislio sam na malog slatkog medu, nisam mislio na metak. :*

 Ma možeš ti mislit na što hočeš, tvoja izjava je zvučala kao prijetnja metkom u čelo. Ozbiljno sad.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...
juice21 kaže...
Filox kaže...
juice21 kaže...

 Stari, samo idi i zabij si tu iglu, možeš i nekoliko puta da ima bolje djelovanje ... učini uslugu svim normalnim ljudima ... takve poput tebe, kad crknu od igle ne treba žaliti ...

 Kad si ovako bezobrazan, ponavljat ću ti pitanje dok god ne odgovoriš:

 

Nego, moram pitat dotičnog autora, reci ti meni ako su podaci o cjepivu povjerljivi, odakle baš tebi informacija da se rade od fetusa i s teškim metalima? Zar nisu podaci povjerljivi? Aj malo razmisli, aj, jel ti možda Facebook rekao od čega je cjepivo napravljeno?   

 Ne, nije mi facebook rekao od čega je cjepivo napravljeno. Ne koristim facebook. Ne gledam TV, ne slušam vijesti.

 Na dan cjepljenja, odi traži sestru sastav, pa ćeš vidjeti što će ti reći.

 Nisam ja bezobrazan, već samo kulturno odgovaram na komenatre prije moga.

 

Ha, da, sestre sigurno znaju sve o sastavu cjepiva. Za tvoju informaciju, ja sam se o tome raspitao kod molekularnih biologa, koji su radili na cjepivu. A i pročitao sam par dokumenata o tome, sve ima dostupno. Naravno, kad ne čitaš novine, ne gledaš TV, to te ne zanima, ne nasjedaš njihovoj propagandi, onda ne znaš ni da postoje dokumenti u kojima svašta piše.

 Majstore, medicinska sestra NE SMIJE tebi ili bilo kome drugome dati nešto, za što ne zna šta ti daje. Ona mora biti jako dobro upućena i svjesna svojih postupaka.

 Što misliš zašto se potpisuje odricanje odgovonosti prije primanja igle?

Ti kad je pitaš, ona ti mora znati reći što radi i što ti daje ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 15:01 (juice21).
14 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...

 Majstore, medicinska sestra NE SMIJE tebi ili bilo kome drugome dati nešto, za što ne zna šta ti daje. Ona mora biti jako dobro upućena i svjesna svojih postupaka.

 Što misliš zašto se potpisuje odricanje odgovonosti prije primanja igle?

Misliš da medicinska sestra kad ti daje cjepivo ne zna da ti daje cjepivo npr. AstraZeneca, koje je odobreno od zakonom propisanih nadležnih tijela?

 

Ili živiš u uvjerenju da medicinska sestra mora poznavati sastav cjepiva? 

16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
Old Iggy kaže...

Jedan jedini post koji pokazuje neznanje, glupost i sve ono negativno u današnjem svijetu.

Takvima kao ti bi trebalo zabraniti izlazak iz kuće, kamoli pristup internetu...

 Takvima poput tebe bi trebalo smjestiti nešto u čelo jer želiš oduzeti ljudima slobodu.

Bio bi prigodna desna ruka hitleru u ono vrijeme.

Mrš

A što ti je to "sloboda"?

Ne postoje apsolutne osobne slobode. Ti imaš slobodu dok ne utječeš na slobodu drugih, tu je cijeli problem, samo ne shvaćaš.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
rambox kaže...
* * *

S obzirom kaj u sebe kljuka prosječan bodybilder,to su ti sve samo ne zdravi ljudi/kao od stjene odvaljeni ili normalnog metabolizma.

 

Eto kak je prošla jedna starija žena od 77 godina, a inače živi u največem staračkom domu u Zagrebu.Moj stari je pozna, i prije korone redovito je išel kod nje u posjetu.Žena je bila pozitivna na Koronu, ali nije imala baš nikakvih simptoma.Cjepljena je prije par mjeseci, i nakon cjepljenja imala je samo vrlo laganu temperaturu ništa drugo.Na kraju ono bitno, žena je prije par godina preživila moždani udar+ima malo viši krvni tlak.Dalje se nema kaj komentirat, dakle dva totalno različita slučaja sa velikim rasponom godina.

 

Gle, sa tobom se slažem. Nije bio zdrav, možda je bio na rubu - ali virus korone ga je gurnuo u smrt.. možda da nije imao taj virus u sebi koji hara svijetom, vjerojatno bi sad proživio kao i Švarceneger.
O slučajevima neću jer ih ima milion. Čovjke koji ima i nema neki povišen šećer Korona ga je raznijela - smiješi mu se amputacija noge.

Neki dan na N1 priča dokor naučnil iz medicine. Ovako: "Objavi se jedan slučaj krvnog ugruška i sutra svi mediji, sve novine svi dnevnici to prenose. Pa to nije normalno, veće šanse od tih krvnih ugrušaka imaš ako letiš više od 4 sata aviona".. itd itd.. N1 Televizija.

juice21 kaže...
* * *

 

 Stari, samo idi i zabij si tu iglu, možeš i nekoliko puta da ima bolje djelovanje ... učini uslugu svim normalnim ljudima ... takve poput tebe, kad crknu od igle ne treba žaliti ...

A šta da ja kažem za onog fudbalera kojeg je srce izdalo i samo se srušio na nekom od prvenstava? Da kažem "nek je crko kad je trenirao kao da ga bičuju kao crnce na plnatažama pamuka". Kako ti to zvuči? Znaš li da je statistički nogomet opasniji sport od Formule 1? Kako ti to zvuči?

A što ćemo o povredama i onim ledenim sprejevima i iglama kada igrači dobiju da mogu nastaviti igrati? To nije došlo iz moderne medicine? Vještice liječile sa biljem zelenim?

I pos*o te Thierry Henry, 50 ljudi ti govori da ti je mišljenje u blagoj riječi - tupo, da ne povčalim izraz "glupo" jer taj izraz totalno nedefinisan. 

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
Old Iggy kaže...
juice21 kaže...

Ne znam, možda zato što u sebe unosiš strano tijelo?

Možda zato što je sastav cjepiva i dalje povjerljiv, a ono što nije povjerljivo se odnosi na teške metale i/ili dijelove fetusa?

Koliko čovjek treba biti izmanipuliran da misli da mu teški metali, koji su sami po sebi otrov, zajedno s "povjerljivom tvari" može pomoći u očuvanju ili stjecanju zdravlja?

To može misliti samo bolestan, ispran čovjek, koji ne zna za zdrav život i koji nije svjestan koje su najbitnije stvari u životu.

Zdravlje ne dolazi iz igle, o zdravlju u 95% slučajeva odlučujete sami i ako sami ne brinete o sebi, nikakva igla va neće pomoći.

Ta igla je tu da se okrenu milijarde, nije ona tu radi vas.

Ako toga nisi svjestan, žali Bože svega.

Jedan jedini post koji pokazuje neznanje, glupost i sve ono negativno u današnjem svijetu.

Takvima kao ti bi trebalo zabraniti izlazak iz kuće, kamoli pristup internetu...

 Takvima poput tebe bi trebalo smjestiti nešto u čelo jer želiš oduzeti ljudima slobodu.

Bio bi prigodna desna ruka hitleru u ono vrijeme.

Mrš

 

Ja tebe juice21 ne kuzim, covjek ti nista ruzno nije rekao i ti njemu prijetis necime u celo, sto tebe pere? Da se malo saberes! Tvoje misljenje jednako vrijedi kao i tudje te ako ne mozes normalno komunicirati ovdje onda je najpametnije da lijepo prestanes pisati ovdje jer ti kao di si se ucen rodio. Bas me zanima koje skole/fakultete si zavrsio jer po nacinu konverzacije bi covjek zakljucio da si stao negdje na 2-om osnovne a sumnjam da je tako. Ohladi malo pa dodji ponovo tu pisati hladne glave.

veni vidi didici
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
* * *

 Ne, nije mi facebook rekao od čega je cjepivo napravljeno. Ne koristim facebook. Ne gledam TV, ne slušam vijesti.

 Na dan cjepljenja, odi traži sestru sastav, pa ćeš vidjeti što će ti reći.

 Nisam ja bezobrazan, već samo kulturno odgovaram na komenatre prije moga.

Znači zabijen si u mišiju rupu a vijesti i sekvenca DNA koda ti dolaze čime? Teleaptijom?
Baš me zanima na čemu gledaš nogometne utakmice? Ne na TV-u? Ah da... čitaš na predzadnjoj strani jutarnjeg lista.

Ne znam što si (informatičar nisi), ali niti kulturan bog-zna-što jer druge nazivaš mamlazima.

juice21 kaže...
* * *

 Majstore, medicinska sestra NE SMIJE tebi ili bilo kome drugome dati nešto, za što ne zna šta ti daje. Ona mora biti jako dobro upućena i svjesna svojih postupaka.

 Što misliš zašto se potpisuje odricanje odgovonosti prije primanja igle?

Ti kad je pitaš, ona ti mora znati reći što radi i što ti daje ...

A kada kupiš običnu kao "medinciku vodu za piće", ako ista postoji, koja je de facto normlana voda prvo što ti piše u upustvu "ne pijte ovaj lijek (čitaj: ovu vodu) ako ste alergični na [dotični] lijek. Pročitaj na običnom Paracetamolu ili Andolu.

Što medicnska sestra mora znati što ti daje? Ne mora. Doktor mora znati što ti daje, medicinska sestra te samo ubode.

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
jučer sam bio kod svoje doktorice da se prijavim za čipiranja

izgleda da postoji mogućnost hackiranja chipa tako da ga se može iskoristiti za rudarenje crypta
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Envy kaže...
juice21 kaže...
* * *

 Ne, nije mi facebook rekao od čega je cjepivo napravljeno. Ne koristim facebook. Ne gledam TV, ne slušam vijesti.

 Na dan cjepljenja, odi traži sestru sastav, pa ćeš vidjeti što će ti reći.

 Nisam ja bezobrazan, već samo kulturno odgovaram na komenatre prije moga.

Znači zabijen si u mišiju rupu a vijesti i sekvenca DNA koda ti dolaze čime? Teleaptijom?
Baš me zanima na čemu gledaš nogometne utakmice? Ne na TV-u? Ah da... čitaš na predzadnjoj strani jutarnjeg lista.

Ne znam što si (informatičar nisi), ali niti kulturan bog-zna-što jer druge nazivaš mamlazima.

juice21 kaže...
* * *

 Majstore, medicinska sestra NE SMIJE tebi ili bilo kome drugome dati nešto, za što ne zna šta ti daje. Ona mora biti jako dobro upućena i svjesna svojih postupaka.

 Što misliš zašto se potpisuje odricanje odgovonosti prije primanja igle?

Ti kad je pitaš, ona ti mora znati reći što radi i što ti daje ...

A kada kupiš običnu kao "medinciku vodu za piće", ako ista postoji, koja je de facto normlana voda prvo što ti piše u upustvu "ne pijte ovaj lijek (čitaj: ovu vodu) ako ste alergični na [dotični] lijek. Pročitaj na običnom Paracetamolu ili Andolu.

Što medicnska sestra mora znati što ti daje? Ne mora. Doktor mora znati što ti daje, medicinska sestra te samo ubode.

 A možda ja "ubodem" medicinsku sestru

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
HCMAA kaže...
jučer sam bio kod svoje doktorice da se prijavim za čipiranja

izgleda da postoji mogućnost hackiranja chipa tako da ga se može iskoristiti za rudarenje crypta

 gledajući ovdje po temi kako ljudima rade procesori neće se baš obogatiti. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
* * *

 A možda ja "ubodem" medicinsku sestru

Malo Oftopica da se svi smirimo malo i jedna zanimljiva priča za ovo "uvodem medicinsku sestru". Pričao sam to na Discordu.

Dakle na regrutaciji sve mjere.. i kada uđeš u salu da doktorica provjeri testise kad ono na kadi ni manje ni više nego jedno 5-7 sestara. Ma kakvih sestara. Jedna dokroica, dvije sestre i ostale sve su četvrti razred srednje škole... našminkale se one i dotjetrale kao da će na maturu pod dress kodovom: "medicinska sestra".

I prije mene 5 ljudi kada su ušli skinili su gaće, i par grupa prije mene (u grupi je 5 ljudi).. a ja kao ja.. kontam ako bude njih više.. tko su mislim.. svašta se roji po glavi.
Pitam ja prve dvije grupe jesu li morali skinuti gaće, a oni meni kažu "morali smo".

Ja ulazim i imam šta vidjeti...  cure lijepe kao na Pinteresu, za modnih pisti, a one sve piju kafu i čekam kada će doktorica reći da skinemo gaće... Nije rekla! Vjerovali ili ne. Zašto ne znam. Meni drago uhhh..  Jeste da poslije nisam mogao u WC nikako (neka psihička barijera) pa su me propustili bez datog urina.

Ali zamislite 5 cura koje su "starlete" iz završnog razreda srednje medicinske škole kako gledaju penise od svakojakih frajera?

  

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Molim moderatore da stvarno SVE teme vezane za covid zaključaju jer tu ne znaš više ko pije ko plaća i svako svoje tuče, počevši od mene. A da ne velim koja količina gluposti se može pročitati, počevši od juicea21 koji je vodeći u svijetu, pa sve do mene koji sam među prvih 10 budala, bar u ovoj temi.

Tak da, admini, delajte nekaj jer ne delate ništ, a morete nastavit delat ništ tak da zaključate ovu i sve ostale covid teme.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 15:35 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Envy kaže...
Han kaže...
* * *

 A možda ja "ubodem" medicinsku sestru

Malo Oftopica da se svi smirimo malo i jedna zanimljiva priča za ovo "uvodem medicinsku sestru". Pričao sam to na Discordu.

Dakle na regrutaciji sve mjere.. i kada uđeš u salu da doktorica provjeri testise kad ono na kadi ni manje ni više nego jedno 5-7 sestara. Ma kakvih sestara. Jedna dokroica, dvije sestre i ostale sve su četvrti razred srednje škole... našminkale se one i dotjetrale kao da će na maturu pod dress kodovom: "medicinska sestra".

I prije mene 5 ljudi kada su ušli skinili su gaće, i par grupa prije mene (u grupi je 5 ljudi).. a ja kao ja.. kontam ako bude njih više.. tko su mislim.. svašta se roji po glavi.
Pitam ja prve dvije grupe jesu li morali skinuti gaće, a oni meni kažu "morali smo".

Ja ulazim i imam šta vidjeti...  cure lijepe kao na Pinteresu, za modnih pisti, a one sve piju kafu i čekam kada će doktorica reći da skinemo gaće... Nije rekla! Vjerovali ili ne. Zašto ne znam. Meni drago uhhh..  Jeste da poslije nisam mogao u WC nikako (neka psihička barijera) pa su me propustili bez datog urina.

Ali zamislite 5 cura koje su "starlete" iz završnog razreda srednje medicinske škole kako gledaju penise od svakojakih frajera?

  

 A jel bi ti bilo lakše da je bilo unutra 5 muških studenata?

5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...

 Majstore, medicinska sestra NE SMIJE tebi ili bilo kome drugome dati nešto, za što ne zna šta ti daje. Ona mora biti jako dobro upućena i svjesna svojih postupaka.

 Što misliš zašto se potpisuje odricanje odgovonosti prije primanja igle?

Ti kad je pitaš, ona ti mora znati reći što radi i što ti daje ...

 Pobrkao si značenje riječi "sestra" i "doktor"... Zamijeni "sestra" sa "doktor/ica" pa će ovo imat više smisla...

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Molim moderatore da stvarno SVE teme vezane za covid zaključaju jer tu ne znaš više ko pije ko plaća i svako svoje tuče, počevši od mene. A da ne velim koja količina gluposti se može pročitati, počevši od juicea21 koji je vodeći u svijetu, pa sve do mene koji sam među prvih 10 budala, bar u ovoj temi.

Tak da, admini, delajte nekaj jer ne delate ništ, a morete nastavit delat ništ tak da zaključate ovu i sve ostale covid teme.

 Zašto, neka ljudi slobodno pričaju. Svašta se nauči kroz ovakve svađe.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Molim moderatore da stvarno SVE teme vezane za covid zaključaju jer tu ne znaš više ko pije ko plaća i svako svoje tuče, počevši od mene. A da ne velim koja količina gluposti se može pročitati, počevši od juicea21 koji je vodeći u svijetu, pa sve do mene koji sam među prvih 10 budala, bar u ovoj temi.

Tak da, admini, delajte nekaj jer ne delate ništ, a morete nastavit delat ništ tak da zaključate ovu i sve ostale covid teme.

Nema zaključavanja. Ja najavio moju već čuvenu anketu na 50- stranici a onda dogurasmo do skoro 80.
Idemo do završetka Pandemije ili barem da prestignemmo Ryzen opću temu (ona ima 700 stranica).

Han kaže...
Envy kaže...
Han kaže...
* * *

 A možda ja "ubodem" medicinsku sestru

Malo Oftopica da se svi smirimo malo i jedna zanimljiva priča za ovo "uvodem medicinsku sestru". Pričao sam to na Discordu.

Dakle na regrutaciji sve mjere.. i kada uđeš u salu da doktorica provjeri testise kad ono na kadi ni manje ni više nego jedno 5-7 sestara. Ma kakvih sestara. Jedna dokroica, dvije sestre i ostale sve su četvrti razred srednje škole... našminkale se one i dotjetrale kao da će na maturu pod dress kodovom: "medicinska sestra".

I prije mene 5 ljudi kada su ušli skinili su gaće, i par grupa prije mene (u grupi je 5 ljudi).. a ja kao ja.. kontam ako bude njih više.. tko su mislim.. svašta se roji po glavi.
Pitam ja prve dvije grupe jesu li morali skinuti gaće, a oni meni kažu "morali smo".

Ja ulazim i imam šta vidjeti...  cure lijepe kao na Pinteresu, za modnih pisti, a one sve piju kafu i čekam kada će doktorica reći da skinemo gaće... Nije rekla! Vjerovali ili ne. Zašto ne znam. Meni drago uhhh..  Jeste da poslije nisam mogao u WC nikako (neka psihička barijera) pa su me propustili bez datog urina.

Ali zamislite 5 cura koje su "starlete" iz završnog razreda srednje medicinske škole kako gledaju penise od svakojakih frajera?

  

 A jel bi ti bilo lakše da je bilo unutra 5 muških studenata?

Jašta bi nego bilo lakše. Da je sama doktorica onda ok, ali hrpa cura koja pije kafu i koje viđam po ovom malom gradu - halooo! Boli me đon za muškarcima ali kada znam da u gradu viđam ljepoticu koja mi se sviđa i da mi još vidi moj smežurani polni organ... uhhh... :-D

A nisu to bile studentice (mada možda par jeste) nego Srednja Medicinska škola... maljoljetnice ili tek punoljetnice 17-18 godina od kojeg ti krv vrvi i zatvor se smiješi. Znam da svima zvuči da izmišljam ali i dan danas kontam zašto mojoj grupi nije rečeno da skinemo gaće.

Kontam nešto možda su se učenice (studentice) već previše napalile. Tko će ga znati, ili im je možda prije toga bilo previše neugodno.

12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Envy kaže...
foofajter kaže...
Molim moderatore da stvarno SVE teme vezane za covid zaključaju jer tu ne znaš više ko pije ko plaća i svako svoje tuče, počevši od mene. A da ne velim koja količina gluposti se može pročitati, počevši od juicea21 koji je vodeći u svijetu, pa sve do mene koji sam među prvih 10 budala, bar u ovoj temi.

Tak da, admini, delajte nekaj jer ne delate ništ, a morete nastavit delat ništ tak da zaključate ovu i sve ostale covid teme.

Nema zaključavanja. Ja najavio moju već čuvenu anketu na 50- stranici a onda dogurasmo do skoro 80.
Idemo do završetka Pandemije ili barem da prestignemmo Ryzen opću temu (ona ima 700 stranica).

Han kaže...
Envy kaže...
Han kaže...
* * *

 A možda ja "ubodem" medicinsku sestru

Malo Oftopica da se svi smirimo malo i jedna zanimljiva priča za ovo "uvodem medicinsku sestru". Pričao sam to na Discordu.

Dakle na regrutaciji sve mjere.. i kada uđeš u salu da doktorica provjeri testise kad ono na kadi ni manje ni više nego jedno 5-7 sestara. Ma kakvih sestara. Jedna dokroica, dvije sestre i ostale sve su četvrti razred srednje škole... našminkale se one i dotjetrale kao da će na maturu pod dress kodovom: "medicinska sestra".

I prije mene 5 ljudi kada su ušli skinili su gaće, i par grupa prije mene (u grupi je 5 ljudi).. a ja kao ja.. kontam ako bude njih više.. tko su mislim.. svašta se roji po glavi.
Pitam ja prve dvije grupe jesu li morali skinuti gaće, a oni meni kažu "morali smo".

Ja ulazim i imam šta vidjeti...  cure lijepe kao na Pinteresu, za modnih pisti, a one sve piju kafu i čekam kada će doktorica reći da skinemo gaće... Nije rekla! Vjerovali ili ne. Zašto ne znam. Meni drago uhhh..  Jeste da poslije nisam mogao u WC nikako (neka psihička barijera) pa su me propustili bez datog urina.

Ali zamislite 5 cura koje su "starlete" iz završnog razreda srednje medicinske škole kako gledaju penise od svakojakih frajera?

  

 A jel bi ti bilo lakše da je bilo unutra 5 muških studenata?

Jašta bi nego bilo lakše. Da je sama doktorica onda ok, ali hrpa cura koja pije kafu i koje viđam po ovom malom gradu - halooo! Boli me đon za muškarcima ali kada znam da u gradu viđam ljepoticu koja mi se sviđa i da mi još vidi moj smežurani polni organ... uhhh... :-D

A nisu to bile studentice (mada možda par jeste) nego Srednja Medicinska škola... maljoljetnice ili tek punoljetnice 17-18 godina od kojeg ti krv vrvi i zatvor se smiješi. Znam da svima zvuči da izmišljam ali i dan danas kontam zašto mojoj grupi nije rečeno da skinemo gaće.

Kontam nešto možda su se učenice (studentice) već previše napalile. Tko će ga znati, ili im je možda prije toga bilo previše neugodno.

 Možda su saznale da neće bit plaćene za gledanje kubura, jelte....

4 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kao sto rekoh kancerogenska tema za debeli lokot.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

 Cjepivo za gripu se 'razvije' svake godine za trenutno dominantni soj. Znači unutar par mjeseci. 

 

ovdje se prica o cjepivima protiv covida (ne protiv gripe), za koje pise sljedece na stranici who-a:

 

The nucleic acid approach is a new way of developing vaccines. Before the COVID-19 pandemic, none had yet been through the full approvals process for use in humans, though some DNA vaccines, including for particular cancers, were undergoing human trials. Because of the pandemic, research in this area has progressed very fast and some mRNA vaccines for COVID-19 are getting emergency use authorization, which means they can now be given to people beyond using them only in clinical trials.

 

iz ovog je potpuno jasno i opravdano zasto su ljudi skepticni glede novih cjepiva...

 

16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
bloodborne kaže...

... pa jebote cekam da cu otic na wc i korona ce iz skoljke iskakat vise. ...

 Tražili ste, čitajte: Could Flushing a Public Toilet Spread COVID-19? 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dagoberhr kaže...
juice21 kaže...
Old Iggy kaže...
juice21 kaže...

Ne znam, možda zato što u sebe unosiš strano tijelo?

Možda zato što je sastav cjepiva i dalje povjerljiv, a ono što nije povjerljivo se odnosi na teške metale i/ili dijelove fetusa?

Koliko čovjek treba biti izmanipuliran da misli da mu teški metali, koji su sami po sebi otrov, zajedno s "povjerljivom tvari" može pomoći u očuvanju ili stjecanju zdravlja?

To može misliti samo bolestan, ispran čovjek, koji ne zna za zdrav život i koji nije svjestan koje su najbitnije stvari u životu.

Zdravlje ne dolazi iz igle, o zdravlju u 95% slučajeva odlučujete sami i ako sami ne brinete o sebi, nikakva igla va neće pomoći.

Ta igla je tu da se okrenu milijarde, nije ona tu radi vas.

Ako toga nisi svjestan, žali Bože svega.

Jedan jedini post koji pokazuje neznanje, glupost i sve ono negativno u današnjem svijetu.

Takvima kao ti bi trebalo zabraniti izlazak iz kuće, kamoli pristup internetu...

 Takvima poput tebe bi trebalo smjestiti nešto u čelo jer želiš oduzeti ljudima slobodu.

Bio bi prigodna desna ruka hitleru u ono vrijeme.

Mrš

 

Ja tebe juice21 ne kuzim, covjek ti nista ruzno nije rekao i ti njemu prijetis necime u celo, sto tebe pere? Da se malo saberes! Tvoje misljenje jednako vrijedi kao i tudje te ako ne mozes normalno komunicirati ovdje onda je najpametnije da lijepo prestanes pisati ovdje jer ti kao di si se ucen rodio. Bas me zanima koje skole/fakultete si zavrsio jer po nacinu konverzacije bi covjek zakljucio da si stao negdje na 2-om osnovne a sumnjam da je tako. Ohladi malo pa dodji ponovo tu pisati hladne glave.

 Ne budem više ni pisao. Pretjerao sam radi bezveznih podbadanja... Isprika uvrijeđenima i povrijeđenima... pozdrav

10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ova tema je skroz luda. Ja umirem od smijeha.

 

Evo ja sam se cijepio. Evo slušam radio Bagdad koji su mi omogućili čipovi i teški metali.

Nadglednik dina
Moj PC  
11 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Envy kaže...
foofajter kaže...
Molim moderatore da stvarno SVE teme vezane za covid zaključaju jer tu ne znaš više ko pije ko plaća i svako svoje tuče, počevši od mene. A da ne velim koja količina gluposti se može pročitati, počevši od juicea21 koji je vodeći u svijetu, pa sve do mene koji sam među prvih 10 budala, bar u ovoj temi.

Tak da, admini, delajte nekaj jer ne delate ništ, a morete nastavit delat ništ tak da zaključate ovu i sve ostale covid teme.

Nema zaključavanja. Ja najavio moju već čuvenu anketu na 50- stranici a onda dogurasmo do skoro 80.
Idemo do završetka Pandemije ili barem da prestignemmo Ryzen opću temu (ona ima 700 stranica).

Han kaže...
Envy kaže...
Han kaže...
* * *

 A možda ja "ubodem" medicinsku sestru

Malo Oftopica da se svi smirimo malo i jedna zanimljiva priča za ovo "uvodem medicinsku sestru". Pričao sam to na Discordu.

Dakle na regrutaciji sve mjere.. i kada uđeš u salu da doktorica provjeri testise kad ono na kadi ni manje ni više nego jedno 5-7 sestara. Ma kakvih sestara. Jedna dokroica, dvije sestre i ostale sve su četvrti razred srednje škole... našminkale se one i dotjetrale kao da će na maturu pod dress kodovom: "medicinska sestra".

I prije mene 5 ljudi kada su ušli skinili su gaće, i par grupa prije mene (u grupi je 5 ljudi).. a ja kao ja.. kontam ako bude njih više.. tko su mislim.. svašta se roji po glavi.
Pitam ja prve dvije grupe jesu li morali skinuti gaće, a oni meni kažu "morali smo".

Ja ulazim i imam šta vidjeti...  cure lijepe kao na Pinteresu, za modnih pisti, a one sve piju kafu i čekam kada će doktorica reći da skinemo gaće... Nije rekla! Vjerovali ili ne. Zašto ne znam. Meni drago uhhh..  Jeste da poslije nisam mogao u WC nikako (neka psihička barijera) pa su me propustili bez datog urina.

Ali zamislite 5 cura koje su "starlete" iz završnog razreda srednje medicinske škole kako gledaju penise od svakojakih frajera?

  

 A jel bi ti bilo lakše da je bilo unutra 5 muških studenata?

Jašta bi nego bilo lakše. Da je sama doktorica onda ok, ali hrpa cura koja pije kafu i koje viđam po ovom malom gradu - halooo! Boli me đon za muškarcima ali kada znam da u gradu viđam ljepoticu koja mi se sviđa i da mi još vidi moj smežurani polni organ... uhhh... :-D

A nisu to bile studentice (mada možda par jeste) nego Srednja Medicinska škola... maljoljetnice ili tek punoljetnice 17-18 godina od kojeg ti krv vrvi i zatvor se smiješi. Znam da svima zvuči da izmišljam ali i dan danas kontam zašto mojoj grupi nije rečeno da skinemo gaće.

Kontam nešto možda su se učenice (studentice) već previše napalile. Tko će ga znati, ili im je možda prije toga bilo previše neugodno.

 Možda su saznale da neće bit plaćene za gledanje kubura, jelte....

 

Na kraju se to ipak svede na gledanje kubura vise-manje jednog dana. 

veni vidi didici
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
* * *

 Ne budem više ni pisao. Pretjerao sam radi bezveznih podbadanja... Isprika uvrijeđenima i povrijeđenima... pozdrav

Ajde sve 5, i ja se ispričavam, sjeo si mi kao Zinedinu Zadnu lopta na vole.. samo argumntovana zabava i biti će to sve tip-top ;-)
  

Entry Point kaže...

Ova tema je skroz luda. Ja umirem od smijeha.

 

* * *

Totalno.. Ja jedva čekam da se ubodem (ne zanima me više je li vektorska ili mRNA) a kad dobijem koronu svima ću govoriti "ma nije meni ništa.. to je od bazena, od hladne vode" 
 

dagoberhr kaže...
* * *

 

Na kraju se to ipak svede na gledanje kubura vise-manje jednog dana. 

Nije dan još gotov kolega, još daleko od gotovog.


Eii nisam vam ispričao kada sam radio kao vozač i kao prezentator tj. naštimam računar, projektor i sl. i onda ja moram izaći iz učionice. Zašto?
Zato što je tema bila da se učenicama 1. ili 2. razreda srednje objasni tema o mjesečnici i tamponima pa me doktorica zamolila kada ja sve pripremim da izađem na hodnik ili odem popiti kavu negdje (kako smo se u kojem gradu nalazili) jer eto kao biti će neugodno mladim srednjoškolkama da ona priča o tim temama dok je neki muškarac unutra.
Ali sasvim druga tema je bila (neželjena trudnoća) za 4. razred srednje škole.

Kako god bio sam donji.. nisam mogao prisustvovati niti na jednom predavanju mada sam dobio neka zanimljiv feedback kada se predavanje završio. Ono u smislu "ja sam galvna starleta u školi", "ja to sve znam". I onda jednom sunce vamprisko u Rujnu kada je počinjala škola reče mlada doktorica kao da je sada kavu popiti a ja k'o iz topa "draga doktorice, da je šta je**at od ovog svega što ti ispriča". Doktorica mrtva hladna "ne sikiraj se već ćemo mi nešto srediti", gledajući u ovu kolegicu moju koja je kao neka vrsta hostese (priprema letke u amfiteatrima). Dakle ja se crvenim kud mi to izleti, a ova moja kolegica (ili hostesa) samo gleda u nokte i ko rak se crveni. A cura je ne kao avion, nego kao nosač aviona.

I ajde sad budi pametan.



 

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Envy mislio si rijecima staru koku zbarit pa si se na kraju malo crvenio jer stara koka je sve to vec iskusila i zna sta je napaljeni mladac te kak to moze sjajno ispast. Nimalo ti ne zavidim nego mi je drago jer valjda smo mi nekak te generacije kaj smo jos imali muda hrabro reci jer sve kasnije generacije su to ko svizac pakirale u celofan tak da su komadi do tada vec ostarili. 

 

Imao sam ja profacicu iz engleskog i fural sam namjerno lose ocjene da bi imao kod nje instrukcije, stari moj bila je bombon i kad se obukla u minicu a imala je ludo dobre noge nije bilo sanse da ne buljis sa jezikom isplazenim do poda. Moram priznat da sam imao srece i dobio priliku koju nisam propustio te jos uvijek mogu lako vratiti se u ta tri bogomdana mjeseca kao da je jucer bilo.

 

Nemres biti sa time nimalo pametan, jednostavno ukaze se prilika i imas muda ili nemas da se uhvatis sa time u kostac ili prilike ode a onda ostane samo griznja sto nisi bio pametniji i ucinio dobro sebi i drugome. 

veni vidi didici
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dagoberhr kaže...

Envy mislio si rijecima staru koku zbarit pa si se na kraju malo crvenio jer stara koka je sve to vec iskusila i zna sta je napaljeni mladac te kak to moze sjajno ispast. Nimalo ti ne zavidim nego mi je drago jer valjda smo mi nekak te generacije kaj smo jos imali muda hrabro reci jer sve kasnije generacije su to ko svizac pakirale u celofan tak da su komadi do tada vec ostarili. 

 

Imao sam ja profacicu iz engleskog i fural sam namjerno lose ocjene da bi imao kod nje instrukcije, stari moj bila je bombon i kad se obukla u minicu a imala je ludo dobre noge nije bilo sanse da ne buljis sa jezikom isplazenim do poda. Moram priznat da sam imao srece i dobio priliku koju nisam propustio te jos uvijek mogu lako vratiti se u ta tri bogomdana mjeseca kao da je jucer bilo.

 

Nemres biti sa time nimalo pametan, jednostavno ukaze se prilika i imas muda ili nemas da se uhvatis sa time u kostac ili prilike ode a onda ostane samo griznja sto nisi bio pametniji i ucinio dobro sebi i drugome. 

Ma zacrvenio sam se jer sam skužio da u tom 4. razredu (neželjena trudnoća) ja izgovorio tu čuvenu rečenicu "da je šta je**t" ali pogledao sam u one cure jer ih je tad pola ostalo i imalo je drugu nastavu a bilo ih je ono top. A to sam rekao doktorici srednjih godina i zacrvenio sam se (malo) jer kontam da neće pomisliti šta sam sada rekao jer vjerujem da je u amfiteatru ostalo čak i maloljetnica... 

Ali sve je to bilo u mojim mislima prema hostesi koja mi pomaže. Znači već je kraj tog mog posla.. hostesa pakuje letke, ja projektor i laptop, a doktorica spomenu "da je sad na kavu".  I u milisekundi sjetim se ove gore zatamnjene rečenice kada su svi histerizirali u kafićima gdje svi učimo na faxu Teoriju Elektromagneznih Polja kako to položiti i onda ako se nađu 2 bolje studentice - gotove su.
U međuvremenu doktorici ni na kraj pameti nisu bile učenice (kao meni) na umu nego upravo hostesa koja je kraj mene (znači čizme one crne do preko koljena, sva utegnuta) i kako je ona nju pogledala i mene hostesa je bila rak crvena. Poslije me uvijek grlila (hostesa) kada god smo se našli u glavnom klubu u gradu.

Bilo dobro vrijeme - odvučeš doktoricu sa hostesom uzmeš 300 kuna, vratiš se kući - milina.

Sorry na oftopicu... sada se možete nastaviti bosti, što vam toplo preporučujem. Izbor vakcine prepustite slučajnoj metodi.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice