Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 942.576
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Envy kaže...
* * *



 Kakav tim? Tim budala koje nemaju pametnija posla pa dolaze svako malo pogledat ovu temu?

Šta si rekao za ovo što sam ti boldao i podvukao? A još sam te samo na jednoj stranici tri puta citirao. I ti ne samo da dolaziš da pogledaš ovu temu nego si i aktivan sudionik?

Ti ćeš biti golman.

 

foofajter kaže...

* * *

 

foofajter kaže...

* * *

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

 Koliko ih je došlo zbog Covida a koliko zbog drugih razloga i koji su to točno drugi razlozi? Jedina činjanica je da su došli i bili pozitivni na Covid. Točka.

Koliko bi bilo takvih kad bismo testirali na sve ostale viruse?

 

Ako je čovjek došao u bolnicu zbog simptoma koji nisu simptomi covida, nije hospitaliziran zbog covida, bez obzira bio pozitivan ili ne.

 

Tu u osnovi imamo pet kategorija:

- hospitalizirani zbog simptoma covida ili su simptome koji traže hospitalizaciju razvili tijekom hospotalizacije (neovisno gdje su se zarazili)

- hospitalizirani zbog simptoma koji ne odgovaraju covidu, ali imaju i simptome covida koji ne traže hospitalizaciju

- hospitalizirani zbog druge bolesti, bez karakterističnih simptoma covida, a uz pozitivan test

- hospitalizirani uz negativni test, pokupili covid u bolnici, prebačeni na zarazni odjel (ali bez simptoma covida koji inače traže hospitalizaciju)

- hospitalizirani preventivno (bez razvoja simptoma covida koji inače traže hospitalizaciju)

 

Samo prva kategorija bi trebala spadati pod hospitalizacije zbog covida. Ostale nisu nebitne jer ipak govore o potrebnim izolacijskim kapacitetima, ali tu se ne radi o covid pacijentima i trebalo bi to imati na umu pri određivanju uzroka smrti.

 

Inzistiranje na pisanju svih 5 kategorija pod covid zapravo prividno smanjuje efikasnost cjepiva - samo prva kategorija ovisi o tome koliko je cjepivo uspješno u smanjenju hospitalizacija kod onih koji su se unatoč cjepivu zarazili, dok ostale 4 ne ovise uopće o toj efikasnosti, već su posredno povezane s efikasnošću u sprješavanju zaraze. To su u UK shvatili i sad počinju pričati o tome, ali ako ćemo za cijepljene imati različite kriterije, onda se ne trebamo čuditi pojavi antivaxera i teoretičara zavjere koji to koriste kao argument.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 10:46 (MrBlc).
2 godine
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...

 Čak 56% ih je došlo zbog drugih razloga, a ispostavilo se da su zaraženi. 

 Što si ti težak lik.

Ljudi su došli u bolnice zbog naručenih pregleda (kao ja na gastroskopiju) MR i sl.

Nisi smio u bilo koji bolnički centar ili KBC bez "prc" testa.

Obavio si test, pozitivan si i mrš kući u samoizolaciju...

 

Time je samo smanjeno širenje bolesti na starije i osobe s kormobiditetom.

 

Tih tvojih 56% je spasilo od smrtnog ishoda "nadam se" bar 5% ljudi, svojom samoizolacijom.

 

Je li ti sad jasno, ili trebaš dijagram ?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zaporožac kaže...
Theophilus Ruy kaže...

 Čak 56% ih je došlo zbog drugih razloga, a ispostavilo se da su zaraženi. 

 Što si ti težak lik.

Ljudi su došli u bolnice zbog naručenih pregleda (kao ja na gastroskopiju) MR i sl.

Nisi smio u bilo koji bolnički centar ili KBC bez "prc" testa.

Obavio si test, pozitivan si i mrš kući u samoizolaciju...

 

Time je samo smanjeno širenje bolesti na starije i osobe s kormobiditetom.

 

Tih tvojih 56% je spasilo od smrtnog ishoda "nadam se" bar 5% ljudi, svojom samoizolacijom.

 

Je li ti sad jasno, ili trebaš dijagram ?

 

 

tvoj bunt je zbog insinuacija da ja nešto i zaključujem iz tog članka.

 

Nikakvih zaključaka  nije bilo. 

 

Članak te smeta a ne ja. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 10:57 (Theophilus Ruy).
2 godine
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
tvoj bunt je zbog insinuacija da ja nešto i zaključujem iz tog članka.

 

Nikakvih zaključaka  nije bilo. 

 

 

 ti si nešto zaključio ?

Jesi, ali uvijek iznosiš pogrešne zaključke..

 

Što bi Nietzsche rekao; "Ova moja knjiga je za svakoga i za nikoga" ili, što vrijedi budali pročitati milijun knjiga kad ništa neće shvatiti.

 

Članak MI može smetati, a ne može ME članak smetati..

mali, nazad u osnovnu

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 11:00 (Zaporožac).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zaporožac kaže...
Theophilus Ruy kaže...
tvoj bunt je zbog insinuacija da ja nešto i zaključujem iz tog članka.

 

Nikakvih zaključaka  nije bilo. 

 

 

 ti si nešto zaključio ?

Jesi, ali uvijek iznosiš pogrešne zaključke..

 

Što bi Nietzsche rekao; "Ova moja knjiga je za svakoga i za nikoga" ili, što vrijedi budali pročitati milijun knjiga kad ništa neće shvatiti.

 Nikakve zaključke nisam donosio.

 

Članak te smeta a ne ja. 

2 godine
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

oprala ih kampanja "Misli na druge, Cijepi se!" 

 

Ovako oni rezoniraju u svojem ispranom bazičnom mindsetu:

1. Ako nije cijepljeno, onda ne misli na druge (neprijatelj) 

2. Ako sam cijepljen, mislim na druge. 

3.??? 

4. Moram spasiti svijet i širiti kampanju. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 11:55 (Theophilus Ruy).
 
4 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Dobro ti je rekao ovaj. Idi u Japan. Kaj mi vrijedi maska kad se skida kad se kaslje ili kad se govori. Cemu sluzi? PS. Takvih ljudi ima vise od...mene.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Da se razumijemo, ja sam protiv virusa korona sars-cov-2 i viralne kampanje.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 12:35 (Theophilus Ruy).
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Da se razumijemo, ja sam protiv virusa korona sars-cov-2 i viralne kampanje.

Nemogu tako ljudima prat mozak. Nije etično.

Protiv virusa i protiv kampanje?

Pranje mozga? Nije etično što?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Da.
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Čovjek je protiv virusa ( u smislu da nikome ne treba bolest), ali je i protiv medijskog ispiranja mozga i širenja straha.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Izzy kaže...

Čovjek je protiv virusa ( u smislu da nikome ne treba bolest), ali je i protiv medijskog ispiranja mozga i širenja straha.

Ako je protiv virusa, onda je za sve postupke kako bi se riješili tog istog virusa.

Bez kampanja (jer one su jedino prije ultimativne odluke, obveznog cijepljenja) ništa od velike procijepljenosti.

E sad, je li za ili protiv?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pa da, ono #ostanidoma je doslovno bila panika, ispraznile se trgovine, sjebali ekonomiju lockdownom, vjerojatno uzrokovali višak smrti itd.
2 godine
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pen kaže...
 Sve odluke, preporuke i mjere stožera prihvaćaju i brane, a odluku/informaciju o tome da cjepivo nije obavezno ne žele nikako prihvatiti.

mjere Stožera ?

te mjere se provode po cijelome svijetu, a provode se po uputama WHO.

 

O obvezi cijepljenja;

1. protiv tuberkuloze, difterije, tetanusa, hripavca, dječje paralize, ospica, crvenke, zaušnjaka i virusne žutice tipa B i bolesti uzrokovanih s Haemophilus influenzae tip B – za sve osobe određene dobi,
2. protiv tetanusa ozlijeđenih osoba,
3. protiv virusne žutice tipa B – za osobe pod povećanim rizikom od zaraze,
4. protiv bjesnoće – za sve osobe koje su profesionalno izložene riziku od zaraze i koje ozlijedi bijesna životinja ili životinja za koju se sumnja da je bijesna,
5. protiv žute groznice – za osobe koje putuju u državu u kojoj postoji ta bolest ili u državu koja zahtijeva imunizaciju protiv te bolesti,
6. protiv kolere i drugih zaraznih bolesti – za osobe koje putuju u državu koja zahtijeva imunizaciju protiv tih bolesti ili u slučajevima kada za to postoji epidemiološka indikacija,
7. protiv trbušnog tifusa i drugih zaraznih bolesti za sve osobe za koje postoje epidemiološke indikacije.

 

 

imunizacija (tako ti ljepše zvuči) protiv C19 nije ZA sada obavezna no ne znači da neće ući u "Zakon o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti".....

 

a tko pita svinje hoće li ih potamaniti kada nam stigne Afrička kuga.. ?!

zašto ih tamane ?

nema lijeka a bome, nema ni cjepiva...

 

jadne gice... ali ljude bar ne ubijamo, zar ne ?

 

za par godina će biti napravljeno cjepivo i za tu boleštinu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 12:48 (Zaporožac).
 
2 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Pa da, ono #ostanidoma je doslovno bila panika, ispraznile se trgovine, sjebali ekonomiju lockdownom, vjerojatno uzrokovali višak smrti itd.

Onih mjesec dana niti su bili neki problem, niti smo znali što možemo očekivati, niti smo imali cjepiva niti nas je previše koštalo (dapače, uspjeli smo koliko - toliko oporaviti sezonu).

Da smo bili pametniji, mogli smo je imati i malo duže.

Trgovine nikad nisu bile prazne, volio bih vidjeti ovo objašnjenje "izazvali višak smrti", a jesen, zimu i proljeće praktički nismo imali nikakve mjere.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Upravo to, radilo se o paničnoj reakciji na virus.

Višak smrti? Eno čitaj Lauca znanstvenog savjetnika vlade na Fejsu. Tamo se spominje višak smrti.

A po meni ako su ljudi masovno ostali doma, onda nisu išli u bolnice na preglede i od tuda višak smrti.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 12:51 (Theophilus Ruy).
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pen kaže...
Entry Point kaže...

 Registrirao sam se samo da tebi odgovorim cijenjeni forumašu....

 

 

 ..nisi..

 

Edit: na ostalo mi se ni ne da nakon 200 stranica odgovarati

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 12:55 (Entry Point).
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pen kaže...

Nije li logično za pretpostaviti ako se cijepi dovoljno veliki broj ljudi da će mo napraviti poput Britanaca i krenuti ukidanju svih mjera? Ostaje očito samoizolacije za one pozitivne i kontakte, bez toga očito nebu išlo.

Cijepljenje je opcionalno ali apšelira se na zdrav razum. Ako toga nema može se krenuti putem Francuza koji zabrnjuju ulazak u vlakove bez covid potvrde, a to  je samo početak.

Da li se ljudi ne žele cijepiti iz principa jer je u pitanju opcija ili iz straha?

 

Koji nam je cilj svima,večini? Ukidanje mjera, povratak na staro i suživot sa virusom bez pucanja zdravstvenog i ekonomskog sustava. Jednostavno, cijepiš se. Boljeg rješenja trenutno nema.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Izzy kaže...

Čovjek je protiv virusa ( u smislu da nikome ne treba bolest), ali je i protiv medijskog ispiranja mozga i širenja straha.

Ako je protiv virusa, onda je za sve postupke kako bi se riješili tog istog virusa.

Bez kampanja (jer one su jedino prije ultimativne odluke, obveznog cijepljenja) ništa od velike procijepljenosti.

E sad, je li za ili protiv?

 Dragi moj poborniče pranja mozga, prije koji dan sam razgovarao sa jednim susjedom tj. bratovim prijateljem i njegov otac je u politici (ima nešto višu funkciju) i cijepio se. Kada sam pitao njegovog sina (taj susjed) kojim cjepivom mu se cijepio otac, rekao je Pfizerom, ali isto tako je rekao da mu se čini (njegovom tati) da to nije bilo pravo cjepivo. Nije siguran, ali sumnja da je to bilo pravo cjepivo, odnosno možda se radilo o "vodici", fiziološka otopina ili što već. Nadalje, oni su također imali smrt u obitelji, i govori mi (taj susjed, bratov prijatelj) da mu je oca pitalo hoće li se smrt voditi, tj. osoba kao "COVID-19" pozitivna u trenutnu smrti. Ali uopće nije bila testirana na virus. I kažem ja njemu, znači to je stvarno istina da se pita ljude kako će se bilježiti smrt? On kaže, tako je njemu rečeno (rekao mu je otac). Otac i majka su mu visokoobrazovane osobe.

 

I sad ćeš ti mene, pametnjakoviću, uvjeravati pored svih nepravilnosti, nelogičnosti i gluposti kojih smo se nagledali i naslušali u skoro godinu i pol da je ovo sve OK što se događa i u što nas se uvjerava? Daj molim te, kome ti pereš mozak!?

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/vecina-covid-pacijenata-u-britanskim-bolnicama-ne-bi-ni-znala-da-ima-koronu-da-ne-boluje-od-drugih-bolesti-15090933

 

Što vi ekipo mislite, da kod nas, a i diljem svijeta nije bilo ovakvih muljaža i slučajeva prenapuhavanja bolesti i prikazivanja situacije gorom nego što jest??? Dajte shvatite, pretjeralo se!!!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 13:02 (Izzy).
2 godine
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pen kaže...
 trenutna situacija je: cjepljenje protiv covid-a nije obavezno. Tu prestaje priča.

 kod pandemija se uvijek gleda unaprijed, a ne što je danas.

 

da je cijela prošla godina u svijetu prošla kao što je sad kod nas (po postocima oboljelih na 100t stanovnika), ne bi se nitko ni cijepio, niti bi tko koga nagovarao na isto (cijepi se)..

Covid bi tretirali kao sezonsku gripu, "bilo pa prošlo".

 

mala hrpica EU država najavljuje obvezno cijepljenje, (kriv je ""STOŽER RH)  a ako dojde četvrti val, eto ti ga pa ti reci; neću se cijepiti.

 

neš k****

 
1 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Upravo to, radilo se o paničnoj reakciji na virus.

Višak smrti? Eno čitaj Lauca znanstvenog savjetnika vlade na Fejsu. Tamo se spominje višak smrti.

A po meni ako su ljudi masovno ostali doma, onda nisu išli u bolnice na preglede i od tuda višak smrti.

Naravno da je na proljeće bila ozbiljna reakcija kad su viđeni rezultati u drugim državama.

Panična? Teško.

Čitaj Lauca? Teško. On ionako okreće kako vjetar puše.Ima li on kakve rezultate?

Višak smrtnosti? To je matematička disciplina, jako dobro se da prikazati, koja (vidi vraga) baš odgovara Covid smrtnosti.

 

Ljudi nisu ostajali doma. Ljudi su i išli u bolnice, pretrage su se normalno radile, bilo je komplicirano na proljeće (s redovima i testiranjima), jesen i ovo proljeće potpuno normalno, dapače, jako dobro organizirano u odnosu na prije.

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kao što rekoh, najbolja tema ikada. Imali smo ovdje potvrdu da je Zemlja ravna ploča, da je cjepivo magnesko te da umiru cijepljeni ili će umrijeti, sad znamo da mi koji smo preživjeli dobivamo fiziološku otopinu. 

 

Najbolja tema ikada 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže... 

Međutim, i treća doza je upitna, možda čak i druga. Da ne pišem nadugo i naširoko, čovjek je iznio sasvim razumne dvojbe:

Otvoreno pismo Vladi RH: Kako sam postao ʼcijepljeni antivakserʼ

 

Nije ti na čast da ovo prenosiš. Naime:

Ne bih ovdje uplitao "neoliberalne" gluposti; njemu nitko nije znao reći kolika je moguća dozvoljena individulana granica pa se on neće cjepiti...


To kreće od Hoggyevog profesora bakteriologa koji zaziva globlani autoimuni odgovor jer...

"antitjela idu u nebo", i onda će se (Nostradamus) desiti simultana reakcija na bakterije a ne samo na viruse, jer će orgaizam misliti da su stanice krvnih žila bakterije (profesor se bavio i aterosklerozom) , pa će makrofagi (ili kako je sakrio, "komplementarni leukociti"), poćeti jesti krvne žile, dok će se u ostatku tijela odvijati citostatska oluja u ubijanju virusa i strašno, strašno... naravno sve izazvano multiplikacijom mRNA iz cjepiva... (za koju je nemoguće da se desi). Kao, tijelo će početi proizvoditi tolike količine spike proteina da će nas naš auotimuni sustav  pojesti. Evo, milijarde umiru naokolo.

 

Ne da mi se tražiti, ovdje su već dvije greške u premisi:

idealnom se smatra razina koja se postiže nakon kompletnog cijepljenja u granicama 1000–2500, više od toga smatra se "izuzetno visokom"

1) ovo za idealno je glupost, ovako izvađeno iz konteksta

2) postoje te klasifikacije koje su općenite i birokratske i ništa drugo ne znače osim lakšeg hendlanja podataka. No koliko se sjećam, iznad 2500 se ne smatra "izuzetno visokim". Niti je "izuzetno visoko" neka opasna kategorija. 
iznad toga se ne smatra izuzetno visokom, jer svatko tko je već radio antigenski test zna (trebao bi znati, bilo mu je rečeno) da razina varira od stvarno minimalno  (ispod 1000) do više desetaka tisuća; npr 20K je potpuno normalna reakcija i za preboljevanje covida i iza prvog cijepljenja, nekmoli drugog.
Kad će (i ako) te kod koga razina dostići nekakvu kritičnu, teško je za odgovoriti, ali po tom jednom na milijun ljudi koji već ima autoimunu bolest za koju ne zna pa će mu je baš cjepivo aktivirati (a infekcija nije, LOL), ne vala mjeriti kriterije za ostatak čovječanstva. Cjepivo to neće uraditi ni sa 10 doza.
Tijelo, što je poznato, vrlo brzo ubija NK stanice kad ih ne treba; i T-limfociti imaju strogo ograničen rok trajanja osim "memorijskih" - koji putem cjepiva i služe tijelu da zapamti prijetnju. 

 

Ovo što slijedi je tipična antivax debilana:

 što nakon druge doze, tj. kad dođe vrijeme za treću dozu, i recimo da imam 20.000 ili 50.000 U/l, što tad? Naravno: "cijepi se i dalje"... 3., 4., 5... Dozama nema kraja, moj imunosni sustav vjerojatno ću totalno preobraziti dok mokri snovi farmaceuta postaju službena politika mnogih Vlada.

 

Btw, znam više ljudi koji su imali 20-50 AU/ml već preboljevanjem i - to je normalno. Nisu izgorili u autoimunoj, antibakterijskoj i citostatskoj oluji. Oni na respiratoru jesu - znamo koji su i zašto većim dijelom. Nema veze s cijepljenjem.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
vidio sam svojim očima Ghost Townove za #ostanidoma kampanje.

Jer nisam ostao doma, ti si možda bio kući pa nisi vidio da su ljudi u strahu ostali doma.
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pen kaže...
forumaš kaže...
Pen kaže...

Nije li logično za pretpostaviti ako se cijepi dovoljno veliki broj ljudi da će mo napraviti poput Britanaca i krenuti ukidanju svih mjera? Ostaje očito samoizolacije za one pozitivne i kontakte, bez toga očito nebu išlo.

Cijepljenje je opcionalno ali apšelira se na zdrav razum. Ako toga nema može se krenuti putem Francuza koji zabrnjuju ulazak u vlakove bez covid potvrde, a to  je samo početak.

Da li se ljudi ne žele cijepiti iz principa jer je u pitanju opcija ili iz straha?

 

Koji nam je cilj svima,večini? Ukidanje mjera, povratak na staro i suživot sa virusom bez pucanja zdravstvenog i ekonomskog sustava. Jednostavno, cijepiš se. Boljeg rješenja trenutno nema.

 Potpuno se slažem i ne dovodim u pitanje trenutno najboljeg rješenje, tj.cjepljenj. Britanci su svoje odlučili, koliko je to njima "isplativo" znaju samo oni i razlozi su njihovi. Ono što mi je ostalo u "sjećanju" tamo iz početka epidemije su tekstovi sa sličnim ili istim naslovima, citiram: više nikada neće biti isto, ovo je novonormalno, nikada se nećemo vratiti na staro itd... Ali to su samo naslovi novina za klikove itd... ono što je zanimljivo, odaje se sve više dojam da se dosta ljudi niti ne želi vratiti na "staro" jer su uvjereni da su nekako posebniji od drugih.... možda griješim...

Velim i ovo: svatko za sebe odlučje što mu je najbolje, cjepiš se imaš "benefite " ( odlazak u trgovinu i preživljavanje postaje benefit jer imaš potvrdu iako možeš prenositi zarazu ..opa ), ne cjepiš se, nemaš "benefite"... Sveje to teorijski zanimljivo, idealno i "znanstveno" potkrijepljeno. To stoji. Ali da li je ispravno? Da li je opravdano? Da li je stvarno u "službi" zaštite zdravlja pučanstva? vrijeme će pokazati, a u međuvremenu može i biti će svega, od prosvjeda, mrtvih, teorija zavjere, krivih informacija, vaxera i antivaxera ( mada mi je etiketiranje jadno ), za i protiv, bi ili nebi, tko i zašto itd... smatram da je svatko dovoljno razuman da se odluči za ili protiv cjepljenja i da nakon svoje odluke zašuti a ne provodi spasilačku misiju i teror nad drugom stranom. kada se pomirimo sa time da ima i uvijek će biti oni za ili protiv bit će sve brzo gotovo.

 Niš od toga. Francuzi nakon zabrana ulaska u vlakovi krenuli masovno na cijepljnje. Hoće pila gdje burgija neće. Za drugo se slažem, vrijeme će sve pokazati.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pen kaže...

 Naravno da si ekspert i u čitanju misli i gatanju jer bolje od mene znaš zašto sam se registrirao..... Tvoj post je bio "poticaj" za registraciju na ovome forumu.

 I u tvojem postu ima podosta čitanja misli i gatanja. Nemojmo biti licemjeri 

 

I da, osobno duboko sumnjam da si tu samo zbog mojeg posta. 

Nadglednik dina
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
vidio sam svojim očima Ghost Townove za #ostanidoma kampanje.

Jer nisam ostao doma, ti si možda bio kući pa nisi vidio da su ljudi u strahu ostali doma.

Ne znam gdje si i što si vidio, ali jesen i zimu išlo se okolo, kupovalo, išlo na posao i školu (tko je trebao), išlo u kino, kazalište itd.

 

Jedino gdje se realno nije išlo su ugostiteljski objekti (no to je ipak tercijarna djelatnost, kao i turizam općenito i to radi stranaca). Uz to, jedini pravi gubitnici su - djeca. Loša škola (moja djeca su imala šest samoizolacija), vdjet ćemo posljedice kasnije.

10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ukratko: Oni koji se nisu držali mjera su narodni heroji i nadasve hrabre osobe.

 

Ostali: Kukavice koje su se skrivale doma.

 

Ovakve kontrukcije samo djeca mogu izmisliti.

Nadglednik dina
Moj PC  
3 2 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Netočno, ghost town je bio po svud za vrijeme #ostanidoma
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice