Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava ovaj

poruka: 7
|
čitano: 5.583
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava ovaj".
14 godina
offline
Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava ovaj

Fora stvar, ali ne za $1400. U nekoj sljedećoj iteraciji s nižom cijenom i većom brzinom (20+km/h) to bi mogla bit fantastična stvar. Romobili su hit, a ovo je kompaktnije, upotrebljivije i vjerojatno sigurnije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava ovaj

Garantiran poslovni uspjeh. Siguran sam da im target publika ima 1 400 $ sa strane i jedva čekaju toliko iskeširati za role... koje možda i neće funkcionirati kak spada

 

Zanimljiva slična, a provjerena tehnologija (na tržištu 10 godina) su slades: kompaktne role koje se mogu nakačiti na đon tenisice, i s njih skinuti po potrebi. Isto su malo paprenije (290 €), ali kad pogledaš današnje trendove i cijene samo tenisica, koje idu po 150€, ovo nije toliko napuhano, znam ljude koji su si to uzeli i zadovoljni su

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava
jozef kaže...

....., upotrebljivije i vjerojatno sigurnije.

 Rekao bi ne i ne.... A to ce biti u buducnosti, kojoj i koliko daleko?

11 godina
offline
Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava ovaj

"Što brže hodate, one brže idu, što sporije hodate, one sporije idu", objašnjava Zhang...

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava ovaj

Wall-E crtić, tko nije pogledao, neće skužiti, ali eto nas, sve smo bliži ljudima u onom svemirskom brodu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava

ili poslušati prvu stvar, znakovita naslova s albuma Traveling without moving jer tamo ćemo doći s ovim budalaštinama...

Ju je je? Je ju je!
2 godine
online
Hodanje brzinom trčanja? To navodno omogućava ovaj

Očekujem hit proizvod reklamnog naziva; "Trčanje brzinom hodanja", e to bi bila revolucija.

 

To bi bilo za sportaše.

Hodaš, a tijelo, mišići reagiraju kao da trčiš... 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2023 6:39 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice