HP Reverb G2 - Najoštrija slika u svojoj cjenovnoj

poruka: 5
|
čitano: 8.172
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP Reverb G2 - Najoštrija slika u svojoj cjenovnoj".
15 godina
offline
HP Reverb G2 - Najoštrija slika u svojoj cjenovnoj

Skalamerija, žice, težak headset - yuk.

 

Drago - moraš probati Quest 2, nema niš' usporedivo. Vjeruj kolegi veteranu.

 
4 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: HP Reverb G2 - Najoštrija slika u svojoj cjeno

Frend mi ima Quest 2. Prvo je kod mene vidio Rift S kako radi - on je profi pilot - pa je odlučio i sebi uzesti VR za doma. Rezultat je da smo imali problema s vezom (morali smo micati komp, odnosno naglavnik, bliže ruteru). 

 

Iskreno, iako mi je G2 malo pretjerao sa žicom, prije bih uzeo G2 nego Quest 2 jer je slika na G2 čudo i za jedan i drugi (Rift S).

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: HP Reverb G2 - Najoštrija slika u svojoj cjeno
Drago kaže...

Frend mi ima Quest 2. Prvo je kod mene vidio Rift S kako radi - on je profi pilot - pa je odlučio i sebi uzesti VR za doma. Rezultat je da smo imali problema s vezom (morali smo micati komp, odnosno naglavnik, bliže ruteru). 

 

Iskreno, iako mi je G2 malo pretjerao sa žicom, prije bih uzeo G2 nego Quest 2 jer je slika na G2 čudo i za jedan i drugi (Rift S).

 

 Kužim, ali VR fokusiran na simulatore letenja je vrlo specifična primjena za vrlo malu publiku. Za "pravo" VR iskustvo u dinamičnim akcijskim igrama (Pistol Whip i sl.), headseti sa žicom u odnosu na Quest 2 su "dedina tehnologija". Quest 2 se može osim toga spojiti jednom (1) žicom na PC putem USB-C veze ili još bolje, streamati grafiku bežično za što je potrebno imati dobar router u istoj prostoriji obavezno na 5 GHz vezi, ali kad je WiFi dobro složen, radi bez primjetnog laga. I to na 120 Hz/FPS (uz dobar PC), što nijedan drugi headset ne može. Sva ta fleksibilnost ga čini generacijom ispred svega ostaloga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2022 22:37 (tgmcro).
16 godina
moderator
offline
Re: HP Reverb G2 - Najoštrija slika u svojoj cjeno

Da, ja koristim VR samo za simulacije (skoro samo za simulacije), a FPS-ovi i drugi žanrovi mi nisu bitni iako tu i tamo odvalim Superhot.

Moj problem je, a živim u stanu od skoro 100 kvadrata, je da je zapravo teško naći dovoljno slobodnog prostora (ili moraš svaki puta razmicati namještaj) i paziti gdje ti je luster, da uživljen ne porazbijaš mobiliju ili sebe kad koristiš VR za bilo kakvo kretanje, makar i u kvadratu 3*3 metra. 

 

 

 

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 17:10 (Drago).
14 godina
offline
Re: HP Reverb G2 - Najoštrija slika u svojoj cjeno
Drago kaže...

Frend mi ima Quest 2. Prvo je kod mene vidio Rift S kako radi - on je profi pilot - pa je odlučio i sebi uzesti VR za doma. Rezultat je da smo imali problema s vezom (morali smo micati komp, odnosno naglavnik, bliže ruteru). 

 

Ja koristim ovo:


Stavio wifi 6 karticu iz videa u komp, ukljucim WiFi hotspot i imam 1.2 Gbit vezu PC -> Quest 2
Jos sam piknuo BoboVR M2 (s baterijom) headstrap jer je ovaj defaultni od Q2 smeće.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice