HPekspres promijenio ime u Paket24

poruka: 49
|
čitano: 16.288
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HPekspres promijenio ime u Paket24".
10 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

A ovo 24 u imenu je broj dana za koliko će dostavit paket? 

Čisto sumnjam da će biti išta efikasniji nakon novog imena.

Ja u životu nisam vidjela ni jedan kamion HPekspresa u ovom kraju, gospoda uopće ni ne probaju doći nego sve pakete ostave u područnom centru i odlepršaju dalje. Cijelu 2018 godinu su uredno ljudi išli po svoje pakete koji kao nisu mogli bit dostavljeni, da napomenem da do centra treba platit kartu od 40kn(20 jedan smjer). Onda se digla velika dreka a pošto naša općina sufinancira poštanski ured odlučeno je da će naši poštari dovoziti ljudima pakete iz područnog centra. Tak da manje pakete dofura poštar na motoru a velike jedan striček u caddyju. Od tad se ni jednom nije desilo da moramo po paket u poštu.

 

A kaj se tiče pošte, do sad nam je pošta očitavala plinomjere za GPZ a gospoda su u 12mj "outsourcala" očitanje plina penzićima pa im više plin ne očitavaju poštari nego njihovi službenici u penziji(ono rad na 4h). Možete mislit na šta je to ličilo. Došo čovjek, jedva se isprtljao iz auta, pa nije vidio očitat plinomjer bez ljestvi, pa opet nije vidio pa je išo po bateriju i povećalo, pa je onda mu trebalo pol vure da proba namjestit na aplikaciji, pa je onda zapisao na papir da još jednom sve provjeri a onda mu je trebalo 10 minuta objašnjavat di je sljedeća kuća sa plinom jer je velika razlika između kućnih brojeva s lijeve i desne strane pa mu nikak nije bilo jasno kak tu nema određenog broja...i tak. Pola sata mu je trebalo da očita. Tim tempom vjerojatno još uvijek očitava po općini. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HPekspres promijenio ime u Paket24
ddarknessfairyy kaže...

A ovo 24 u imenu je broj dana za koliko će dostavit paket? 

 

 Evo jedan primjer od nedavno, nije baš 24 dana ali skoro.

 

16 godina
offline
Re: HPekspres promijenio ime u Paket24
T700 kaže...

novo ime mi je glupo, dosadno. Mogli su staviti nesto kao

 

Derek Expres, Deda Expres ili Rodney Expres.

 

 

Ili nešto tipa:

  • Uhljeb Express
  • Uzalud Express
  • Rođo Express
  • BMK Express
  • Golub Express
  • Vi Ste Tu Za Nas Express
  • Ne Znamo Express

 

Savršena imena za nešto što se samo na papiru zove "pošta", i dostava paketa.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 1:46 (gkelekov).
8 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Vi ljudi koji se žalite na dostavu, da dostavljač ne dođe kod vas već odma ide u poštu.

 

A što ako bi oni uveli mogučnost pračenja dostavljača, obavezno GPS lokaciju da nonstop odašilje i vi budete ujedno imali dokaz da nije došao kod vas i mogli tražiti odštetu.

Po tome budemo čak mogli pričekati dostavljača vani pred ulazom, recimo očekujemo paket da dodje i pogledamo na mob gdje je trenutno dostavljač i pričekamo ga ispred zgrade kad na karti primjetimo da je blizu.

 

Jeste li za tu ideju ?

 

 

20 DA
1 NE
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Mislim da postoji još gora dostavna služba od Hrvatske Pošte koja ručno dostavlja samo žute papiriće umjesto SMS-a, da si sami dođemo po paket.

A to je....bubnjevi.... Overseas HR !

Oni ne samo da ne dostave niti papirić pa da sam odem po robu.

Oni ne pošalju SMS pa da sam odem po robu.

Nego,

dostavljač SAM UNESE "korisnik promijenio vrijeme dostave" kad ne stigne dostaviti i tako 4 puta u 15 dana.

Nije problem da mi javi da nije stigao. Problem je LAGANJE. Jer treba pisati "DOSTAVLJAČ je promijenio vrijeme dostave".

Ako piše da je korisnik promijenio, a nije, to je kriva informacija u sustavu.

Međutim, njima je očito to normalno i masovno da kad KURIR promijeni vrijeme da piše da je KORISNIIK promijenio.

Lažne informacije su im normalne.

Tako da HP, koliko god da je loša, postoji gore od njih.

Idi i radi nešto korisno!
 
7 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HPekspres promijenio ime u Paket24
darkborg kaže...
ddarknessfairyy kaže...

A ovo 24 u imenu je broj dana za koliko će dostavit paket? 

 

 Evo jedan primjer od nedavno, nije baš 24 dana ali skoro.

 

 Realno, četiri dana im treba za dostavu. To je loše.

A još gore je što im paketi bježe po skadištu pa im za pripremu paketa treba više od tjedan dana 🤣

16 godina
odjavljen
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Vi svi mrzite hrvatsku i sve hrvatsko

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 1
8 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Monitor naručen 29.11.(crni petak) u večernjim satima na ekupi, sljedeći dan(subota) u 13 sati već bio u rukama pošte, a dostavjen je u ponedjeljak u 14:30. U doba velikog broja narudžbi. Mačji kašalj u usporedbi s Overseasom. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Netko zna  jel se paket sa otkupninom kad stigne pouzećem može platiti karticom ili samo kešom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 21:51 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: HPekspres promijenio ime u Paket24
hummer0 kaže...

Netko zna  jel se paket sa otkupninom kad stigne pouzećem može platiti karticom ili samo kešom.

 Samo keš.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Mene interesira da li uz tu doplatu na plaćanje pozećem još uvijek naplaćuju provoziju? Na CPU koji je koštao 1700kn sam ukupno platio 1800 i nešto sitno zbog te provizije.

SSD koliko si mi života uštedio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Ne daju više ni da provjeriš jel sve ok sa predmetom u paketu odnosno da otvoriš paket, ali možeš navodno ako nešto nije ok tražiti da ga vrate i vrate ti novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HPekspres promijenio ime u Paket24
T700 kaže...

Vi ljudi koji se žalite na dostavu, da dostavljač ne dođe kod vas već odma ide u poštu.

 

A što ako bi oni uveli mogučnost pračenja dostavljača, obavezno GPS lokaciju da nonstop odašilje i vi budete ujedno imali dokaz da nije došao kod vas i mogli tražiti odštetu.

Po tome budemo čak mogli pričekati dostavljača vani pred ulazom, recimo očekujemo paket da dodje i pogledamo na mob gdje je trenutno dostavljač i pričekamo ga ispred zgrade kad na karti primjetimo da je blizu.

 

Jeste li za tu ideju ?

 

 

 Nešto slično ima amazon.

 Dođe mi obavijest da je pošiljka 8 stanica udaljena od mene i onda ti možeš pratit na karti gdje je.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: HPekspres promijenio ime u Paket24
Bur33k kaže...

Mene interesira da li uz tu doplatu na plaćanje pozećem još uvijek naplaćuju provoziju? Na CPU koji je koštao 1700kn sam ukupno platio 1800 i nešto sitno zbog te provizije.

Naravno. 

12 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Danas išao u poštu poslati paket preko hp expre.. khm, Paket24 , ispunim sve i kažem teti da još samo stavi da je lomljivo, na što sam dobio odgovor da više nemaju tu uslugu, da može zalijepiti tu nalijepnicu ali da paket svejedno neće biti odvojen od ostalih.

Kao da se trude da otjeraju ljude.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Novost od 01.01.2020. je da nije moguće poslati paket preko 10kg poštom već automatski prebacuju na Paket24 i cijena ide preko 60kn, duplo skuplje nego ranije poštom.

 

Inače stigao mi prije par dana paketić iz Amerike, 200kn je u rukama naših institucija naraslo na 300kn, znači davanja +50%. 

 

E da i sada ležarinu po danu naplaćuju 3kn.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

"Handle with care" dostava paketa :)

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Tri mjeseca prošlo ... nit para nit paketa. Imam potvrdu o slanju, potvrdu u otvaranju prigovora i potvrdu o pravu na naknadu. Dali mi da zovem neki 072 broj koji ne mogu zvati sa tele2 paketa, nego moraš imat dodatnih kuna na računu. Nazovem i na čekanju budem 15 minuta i pojede mi 15 kn :) Ne samo da ja njih moram zvati, jer mi duguju novce, nego im još za to i plaćam ... Trenutno su mi u top 3 najgore firme koje počinju sa slovom H

Mislim, dakle half adder
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
HPekspres promijenio ime u Paket24

Svaki moj paket poslan običnom poštom stigne sljedeći dan ili dan poslije, uz manju cijenu. Problem ovih "24 paket", je što pošiljka leži u pošti do sljedećega dana, a obična pošta ide u 13 sati. Pametno je jedino što su iz naziva maknuli "ekspres".

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice