HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

poruka: 105
|
čitano: 34.132
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog".
11 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Evo odgovorili mi sa hrta da će se preko hrtija moći gledati u HD-u.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
versus2 kaže...

Banalno pitanje.

 

Koji izvor (TV provider) slike sa SP-a je "najbrži"? Gledanje utakmica hrvatske reprezentacije sa nekim u kvartu koji ima "bržu" sliku od vas je showstopper nemogući.

Nijedna izgledna akcija na ekranu više nije uzbudljiva  jer urllik ekipe iz kafića, GOOOL!!! (ili AAAAH - zamalo) zapravo prekida suspense žive slike i nesvjesno se praćenje utakmice svodi samo na osluškivanje  reakcija  iz susjedstva.

Na prošlom prvestvu sam probao Kablovsku  B.net, DVB izvor sa utičnice kablovske, DVB izvor sa antene i ništa. Ekipa iz kafića Nostradamus je nenadhebiva... ne kužim. MAXTV? Radio? Drugi DVB odašiiljač? Anyone?

 

pc_fan005 kaže...
Dvb t signal je najbrzi, drugo nema sta biti, kablovski i max tv moraju kasnit 1 do 2 sek.
HD kanal ima kasnjenje nekih 2-3 sekunde naspram SD kanala koji je u dvbt mrezi, tako da cemo mi na hd-u zasigurno znat ksd upadne gol ili bude neka sansa

 

Ovog trena, MAXtv je brži od DVB-Ta. HD vs. HD oko 1.5 sekundu, HD Max vs. SD DVB-T oko 4 sekunde.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Kad će Hrt2HD postat dostupan na Bnetu? Trenutno je u popisu programa ali je nedostupan...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

za korisnike B.neta na ručnom traženju frekvencija 514000kHz i modulacija 256QAM

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Došao na Bnet pred cca dva sata. 

 

Piše 16:9 1080i. Šaltam između običnog i HD, razlike su nikakve. Nadam se da će prijenos ići u pravom full hd jer ovo sad je neko upscaleano sranje bože sačuvaj.. Uglavnom na 4K telki nema neke razlike. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Imate alternativu HRT2 HD. Ako imate antenu i hvatate BIH kanale BHT 1 je nativno u HD-u i prenosit će svjetsko prvrenstvo u HD-u.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
gocc01 kaže...

Došao na Bnet pred cca dva sata. 

 

Piše 16:9 1080i. Šaltam između običnog i HD, razlike su nikakve. Nadam se da će prijenos ići u pravom full hd jer ovo sad je neko upscaleano sranje bože sačuvaj.. Uglavnom na 4K telki nema neke razlike. 

 nisam doma a HRTi ?

12 godina
neaktivan
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog
Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 16:46 (Shockwave).
 
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
zeroname kaže...

Imate alternativu HRT2 HD. Ako imate antenu i hvatate BIH kanale BHT 1 je nativno u HD-u i prenosit će svjetsko prvrenstvo u HD-u.

Slovenija 2 HD također prenosi sve utakmice. Bio je i prijenos kompletnog otvorenja.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati

I na HRTi se može gledati HRT 2 HD, u 720p.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 17:07 (Marko :D).
15 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Je li ovaj HRT2 HD dostupan u osnovnom paketu MaxTV-a? Pitam jer ga ne vidim.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

JE dostupan je ali ako si u postavkama preslagivao redosljed kanala onda ti možda nije na mjestu di bi trebao bit nego pogledaj iz br.1 kod maxtv info promo kanala na poziciji 869 tu negdje meni je tako bilo jer sam mjenjao redosljed svih kanala u postavkama i onda sistem kad se pojavi neki novi po defultu prebaci to odmah na kraj svih kanala kod maxtv info promo kanala!

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 17:46 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Dostupan je i na maxtv to go, tko ga ima + android tv/box ili mobitel kao i ja, odlicna kombinacija. Rezolucija je 720p.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
ddarknessfairyy kaže...
zeroname kaže...

Imate alternativu HRT2 HD. Ako imate antenu i hvatate BIH kanale BHT 1 je nativno u HD-u i prenosit će svjetsko prvrenstvo u HD-u.

Slovenija 2 HD također prenosi sve utakmice. Bio je i prijenos kompletnog otvorenja.

 Mislim da su SLO 2 i BHT1  čak bolje kvalitete meni ne pokazuje tv da li je 1080p ili i

10 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
zeroname kaže...
ddarknessfairyy kaže...
zeroname kaže...

Imate alternativu HRT2 HD. Ako imate antenu i hvatate BIH kanale BHT 1 je nativno u HD-u i prenosit će svjetsko prvrenstvo u HD-u.

Slovenija 2 HD također prenosi sve utakmice. Bio je i prijenos kompletnog otvorenja.

 Mislim da su SLO 2 i BHT1  čak bolje kvalitete meni ne pokazuje tv da li je 1080p ili i

 

Ajd bolje je dosta od regularnog HRTa. Pa kaj može tv kanal biti 1080p? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati

Zašto ne bi mogao? Najčešće se koristi 1080i, a rijeđe 1080p.

11 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Kaže kreten Ćosić da je neko htio iznudit sedmerac ? 

I sad bi to trebalo bit smiješno i zanimljivo ?

Koji proljev od jebenog komentatora. Retard !!!!!!!!!!!!

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Kako se mijenja rezolucija na hrti?
Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
9 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati

Klikom na bijeli "HD"gumb u donjem desnom kutu player-a. I onda ti se prikaže izbornik u kojem možeš birati od 270p - 720p..

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 22:43 (Avensac).
16 godina
neaktivan
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Ne kužim ljude koji misle da su fora, ako ne slušaju Rozgu nego neki bend iz amerike za koje zna samo mala s dreadlocksicama iz 4a, ako špotaju javnu televiziju i ako ne daj bože plaćaju porez. Naglašavaju kako su posebni :) Ili je ovdje 'hoću internet' ekipa ili sam ja stvarno ostario :) 

Only real programmers collect their own garbage.
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati

"Hocu mama internet" ekipa...

7 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Na kojem to playeru ima jer u samoj aplikaciji Hrti nema HRT 2HD nego kao i obično samo HRT 2.
7 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati

Na kojem to playeru ima jer u samoj aplikaciji Hrti nema HRT 2HD nego kao i obično samo HRT 2.

16 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Sad kad su izgubili prava na sve nogometne utakmice reprezentacije više im HRT2 HD neće imati ni smisla, pa ni u eksperimentu.

 

Za 80kn mjesečno svake nedjelje misa u HD kvaliteti, vrh programa u hrvata... Živjeli!!!

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
lllnuclearlll kaže...

Sad kad su izgubili prava na sve nogometne utakmice reprezentacije više im HRT2 HD neće imati ni smisla, pa ni u eksperimentu.

 

Za 80kn mjesečno svake nedjelje misa u HD kvaliteti, vrh programa u hrvata... Živjeli!!!

 

Ne bih se začudio da to bude 100kn pošto je ipak HD tehnološki iskorak. 

9 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
MUĆAK kaže...
Na kojem to playeru ima jer u samoj aplikaciji Hrti nema HRT 2HD nego kao i obično samo HRT 2.

 Ako se meni obracas,

 

Ono je desktop verzija, https://hrti.hrt.hr/ , a ne android app.. Kolko vidim u android app nema te opcije, vjerojatno je po difoltu HD tj automatski šalta ovisno kolko je dobra konekcija... 

 

 EDIT: Sad sam upalio HRTi na mobu i čini mi se da je u HD-u..

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 14:18 (Avensac).
6 godina
protjeran
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
versus2 kaže...

Banalno pitanje.

 

Koji izvor (TV provider) slike sa SP-a je "najbrži"? Gledanje utakmica hrvatske reprezentacije sa nekim u kvartu koji ima "bržu" sliku od vas je showstopper nemogući.

Nijedna izgledna akcija na ekranu više nije uzbudljiva  jer urllik ekipe iz kafića, GOOOL!!! (ili AAAAH - zamalo) zapravo prekida suspense žive slike i nesvjesno se praćenje utakmice svodi samo na osluškivanje  reakcija  iz susjedstva.

Na prošlom prvestvu sam probao Kablovsku  B.net, DVB izvor sa utičnice kablovske, DVB izvor sa antene i ništa. Ekipa iz kafića Nostradamus je nenadhebiva... ne kužim. MAXTV? Radio? Drugi DVB odašiiljač? Anyone?

 Slušam radio. Ako ne slušam radio, čujem "GOOOOOOOOOL!" iz susjednog kafića. Tek tada uključim tv.

 

7 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Avensac kaže...
MUĆAK kaže...
Na kojem to playeru ima jer u samoj aplikaciji Hrti nema HRT 2HD nego kao i obično samo HRT 2.

 Ako se meni obracas,

 

Ono je desktop verzija, https://hrti.hrt.hr/ , a ne android app.. Kolko vidim u android app nema te opcije, vjerojatno je po difoltu HD tj automatski šalta ovisno kolko je dobra konekcija... 

 

 EDIT: Sad sam upalio HRTi na mobu i čini mi se da je u HD-u..

 Da evo i ja sam sad upalio mob i HRTi 2 sami su na postojećem Hrt 2 uključili HD jer piše gore kod njihovog loga ,

a u postavkama sam postaviš rezoluciju ja sam stavio na 1080 i slika je OK.

14 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Gdje je na iskonu taj program, tražim ga na svi programi i nema ga nigdje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Upalio utakmicu na HRti i kad je počela tekma stalno prekida. Ne znam Jel do mene ili imaju i drugi takav slučaj?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice