Hrvatska pošta najavila poskupljenje usluga od 1.

poruka: 6
|
čitano: 4.068
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska pošta najavila poskupljenje usluga od 1. ".
15 godina
offline
Hrvatska pošta najavila poskupljenje usluga od 1.

Jedino što je treba privatizirati i rasformirati. Drugo ništa. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatska pošta najavila poskupljenje usluga od
Zaokruzivanje za koja ista ta drzava tvrdi da ga nece biti
 
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Hrvatska pošta najavila poskupljenje usluga od 1.

Bilo bi posteno od njih da savjesno obavljaju svoj posao, a ne da posta kasni danima kao npr. na Krku.

 
2 0 hvala 0
5 godina
online
Hrvatska pošta najavila poskupljenje usluga od 1.

Kako bi se u takvim uvjetima održala postojeća visoka kvaliteta usluge, Hrvatska pošta morala je korigirati cijene usluga

 

 
12 0 hvala 2
15 godina
offline
Hrvatska pošta najavila poskupljenje usluga od 1.

Jeftinije mi je autom razvoziti racune nego njima placati i sad jos dizu cijene, lol.

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska pošta najavila poskupljenje usluga od
iorli kaže...

Bilo bi posteno od njih da savjesno obavljaju svoj posao, a ne da posta kasni danima kao npr. na Krku.

 

Prije dvije godine, šaljem pakete, preporučeno za Vukovar i V. Goricu. U, Vukovar stiglo sutradan, za V. Goricu nakon 4 dana. Slao u isto vrijeme i jedan i drugi, na kraju ovaj drugi paket, bolje da sam poslao, običnom poštom.

 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice