Hrvatska pošta omogućava preusmjeravanje i zadržav

poruka: 2
|
čitano: 1.232
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska pošta omogućava preusmjeravanje i zadržav".
13 godina
offline
Hrvatska pošta omogućava preusmjeravanje i zadržav

Isprobao sam traženje najbliže pošte preko njihove tražilice i preko google karata (google maps), dakle za Zagreb ti izbaci 126 rezultata na 7 stranica i sad ti znaj koji ti je ured najbliži, a kad i na kartama nađeš onda ne možeš pretraživati po adresi jer imaš na 7 strana a ne na jednoj...

A na google kartama nije sve ažurirano. Pa tako za masu pošta piše da se zatvaraju u 20h , a ne rade već poslije 14 i slično. Da se razumijemo usluga preusmjeravanja iz teksta je hvale vrijedna, ali da bi bila učinkovita predlažem da ažuriraju podatke na google maps , jer danas to svi koriste, a daleko se bolje snaći geografski nego po nekim listama...  

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Hrvatska pošta omogućava preusmjeravanje i zadržav

...meni je Posta vec omogucila zadrzavanje posiljke - prosli utorak sam predao pismo za drugu EU drzavu, preporuceno, s naznakom "hitno" - danas u 1 ujutro je nakon tjedan dana skupljanja prasine napustilo lokalni postanski ured gdje je predano. Hvala ti Posto na novim uslugama za koje nismo ni svjesni da postoje!

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice