Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz Kine

poruka: 45
|
čitano: 19.594
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz Kine".
7 godina
offline
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K

Meni došlo neki dan normalno, nakon manje od mjesec dana s free shippingom, tak da je čak i neobično brzo.

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K
Avensac kaže...

Ima netko info jel pošiljke (ebay, ali..) iz Kine i Hong Konga dolaze normalno?

Mogu ti reći svoje iskustvo, paketi naručeni u periodu krajem drugog i sredinom trećeg mjeseca, dosta ih je već stiglo, neki još ne.
Tako da, čini se da stižu.

15 godina
offline
Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz Kine

Nije samo s Kinom problem. Ja sam naručio i uredno platio sitnicu koja stane u kovertu, 20.03 iz Estonije. Još ništa nije stiglo. Mislim da je neki problem s Hrvatskom poštom!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K
BlackMoon kaže...

..Mislim da je neki problem s..

 no šit šerlok? .. :) ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz Kine

Poslano 14.03, isporuceno 02.04. Jedan od 4 paketa narucenih isti dan.

 

Interesantno je, sto po trackingu, pokazuje da je paket u HR bio vec 23.03, a tek 31.03 dobiva oznaku "will be delivered in coming days".....

 

Znaci, 8 dana stoji u posti u ZG i ceka lokalni prijevoz.

 

Jedan se jos nije ni mrdnuo iz kine, kako kaze trac.

 

Treci od 20.03 stoji u Turskoj, tko zna gdje je u medjuvremenu, mozda je vec i stigao u HR.

 

Zadnji je od 25.03 u HR, ako slijedimo logiku, 8 dana ce sad stajati tamo, da bi dosao do mene, znaci, ponedeljak ili utorak bi trebao stici, bas me zanima zasto toliko paketi stoje u nasoj posti prije isporuke.....

 

No, sve je ovo kamilica, s obzirom da vec 5 dana cekam paket iz grada udaljenog 60km, tako da - posta rulez! 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2020 9:50 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz Kine

dolaze normalno, ja uredno narucujem, ali treba neko vrijeme ipak da dode..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K
Damir22 kaže...

Poslano 14.03, isporuceno 02.04. Jedan od 4 paketa narucenih isti dan.

 

Interesantno je, sto po trackingu, pokazuje da je paket u HR bio vec 23.03, a tek 31.03 dobiva oznaku "will be delivered in coming days".....

 

Znaci, 8 dana stoji u posti u ZG i ceka lokalni prijevoz.

 

Jedan se jos nije ni mrdnuo iz kine, kako kaze trac.

 

Treci od 20.03 stoji u Turskoj, tko zna gdje je u medjuvremenu, mozda je vec i stigao u HR.

 

Zadnji je od 25.03 u HR, ako slijedimo logiku, 8 dana ce sad stajati tamo, da bi dosao do mene, znaci, ponedeljak ili utorak bi trebao stici, bas me zanima zasto toliko paketi stoje u nasoj posti prije isporuke.....

 

No, sve je ovo kamilica, s obzirom da vec 5 dana cekam paket iz grada udaljenog 60km, tako da - posta rulez! 

 paketi stoje u posti jer je posta otisla u kurac i nije vise nego sto je bila, dovoljno je reci kad zovem njihovu sluzbu za korisnike i upitam za track number, oni nemaju pojma....

8 godina
offline
Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz Kine

Cak sam pomislio, da u duhu brige za narod, drze pakete 7 dana u karanteni 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz Kine

Bump

 

Još iskustava, jel stižu paketi redovito?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K
Quaresma kaže...

Bump

 

Još iskustava, jel stižu paketi redovito?

 27.02. narucena sitnica iz Kine. Jos nije stigla. Ne znam da li je do Kineza ili nase poste.

12 godina
offline
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K
Quaresma kaže...

Bump

Još iskustava, jel stižu paketi redovito?

 Naručeni:

05.03, 21.03 i 21.03

Ni jedan još nije stigao.

 

ALI:

 

1. Svi imaju tracking brojeve. Prema aliexpressu: 1. je u HR, 2. je u Istanbulu a 3. je "nestao" poslije "Shipment accepted by airline"

2. Praćenje naše pošte (preko https://tnt.posta.hr/) ne radi ni za jednog! To se prije nikad nije dogodilo....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
online
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K
CyberDemonVZ kaže...

2. Praćenje naše pošte (preko https://tnt.posta.hr/) ne radi ni za jednog! To se prije nikad nije dogodilo....

 nemam pojma ima li ikakve razlike ali ja inače pratim preko ovog https://posiljka.posta.hr/  pa možda da probaš 

9 godina
offline
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K
CyberDemonVZ kaže...
Quaresma kaže...

Bump

Još iskustava, jel stižu paketi redovito?

 Naručeni:

05.03, 21.03 i 21.03

Ni jedan još nije stigao.

 

ALI:

 

1. Svi imaju tracking brojeve. Prema aliexpressu: 1. je u HR, 2. je u Istanbulu a 3. je "nestao" poslije "Shipment accepted by airline"

2. Praćenje naše pošte (preko https://tnt.posta.hr/) ne radi ni za jednog! To se prije nikad nije dogodilo....

Ja naručio s Alija 3.4 i isto mi tracking ne radi na posta.hr

 

Na 17track samo stoji već neko vrijeme "Information Received – Item En Route to Postal Facility"

15 godina
offline
Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz Kine

Hvala na odgovorima. Oni stariji odgovori su izgledali puno optimističniji :D

Dakle čini se po ovome da ili prilično kasne ili nije sigurno da dolaze paketi

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta: problemi u dostavi paketa iz K
Eld kaže...
Quaresma kaže...

Bump

 

Još iskustava, jel stižu paketi redovito?

 27.02. narucena sitnica iz Kine. Jos nije stigla. Ne znam da li je do Kineza ili nase poste.

 Mala ispravka. Narucio sam 21.02. na eBayu. Jucer otvorio case i trazio povrat novca, i upravo vidim da je stigao mail sa obavijesti da je napravljen refund na karticu. A uplatu sam napravio sa virtualnom Revolut karticom koju nisam izbrisao pa cu vidjeti kako ce sad to ici dalje. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice