Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva za

poruka: 8
|
čitano: 3.511
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva za ".
15 godina
offline
Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva za

I onda je Croinvestu za donacije web site dolje....nedostupan s A1 mreze. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 13:34 (Igor101).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva
Bandić usred pandemije dao pola milijuna kuna crkvi u Karlovcu za uređenje oltara

Asteroidi i onako Hrvatskoj ne mogu ništa...mi plaćamo zaštitu Kaptolu...te milijarde do sada nisu bačene u vitar
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 14:57 (HCMAA).
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva

Dobijes Holy shield lvl 2

 

Svaka cast g. Korlevicu i njegovoj ekipi. Bravo!

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
9 godina
neaktivan
offline
Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva za

Koji ce nam to?

 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva za

Kad kažeš ljudima da je uređena crkva ili nogometni stadion, svi znaju što je to i čemu služi. A kad kažeš da su uloženi novci za obrazovanje i motiviranje budućih znanstvenika ili za druge vidove popularizacije znanosti nitko ne zna za što je dan novac. Koliko će ljudi radije kupiti kartu za nogometnu utakmicu nego dati novac za znanstveno-popularnu knjigu? Eto, tu leži odgovor na pitanje. Političari se uvijek umiljavaju biračima kojih je više. Glasajte za Bandića pa ćete imati 400 kn veću mirovinu. Tko se može oduprijeti glasu Sirene? 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva za

Meni cak ta svota od 635.000 kn za sve to zvuci malo mozda zato sto nas obasipaju svotama (npr. 700 miliona da za neku zicaru).

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva
Igor101 kaže...

I onda je Croinvestu za donacije web site dolje....nedostupan s A1 mreze. 

 
Ja sam uplatio normalno, ali sam na T-COM-u - probaj opet :)

14 godina
offline
Re: Hrvatski lovci na asteroide skupljaju sredstva
10alex kaže...

Meni cak ta svota od 635.000 kn za sve to zvuci malo mozda zato sto nas obasipaju svotama (npr. 700 miliona da za neku zicaru).

 
U Visnjaju jako puno ljudi volontira, tj nisu placeni (nema placa i slicno) tako da se sav novac trosi na full konkretne stvari za rad i infrastrukturu, a od drzave dobiju tocno NULA kuna. (Bio sam tamo vise puta).

Ako netko ima stara racunala, laptope i slicno, javite im se, jer im to uvijek treba.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice