Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u Hrvat

poruka: 7
|
čitano: 3.302
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u Hrvat".
8 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u Hrvat

Neka HT pokaže stvarnu pokrivenost signalom koji nije EDGE ,i neka pokažu koliko se u Zagrebu čeka na priključak !!!

5G će biti dostupan od porte do drugoga kata u sjedistu HT-a , a RH će biti pokrivena do 3015-te jer "HT svakodnevno radi na proširenju mreže " 

 
14 1 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u Hrvat

Veli  HT  da  je  uložio  spiskao prošle  godine 1,745 milijardi kuna  a  gde  je ta  lova  točno  uložena  dok  se neki  poput  mene  moraju još  zajebavat  i mučit na  zastarijeloj  ADSL  bakrenoj infrastrukturi HT  se  fali da je  spisako  toliku lovu prošle  godine.Umjesto da ulažu  u svjetlovodnu  infrastrukturu  Optiku  oni  se fale  opet moram reći da su spisakali tolik  novac  ali  nek napišu  vamo  ljudi oni  iz  HT gde je točna  ta lova i u što uložena  

Dalibor

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u Hrvat

4G je sasvim dovoljan 99.9% korisnika. Ovo forsiranje 5G se radi samo zbog IoT-a i sličnih hype-a.

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u Hrvat

Zašto ne u Karlovcu, pa ipak je 13 srpanj dan grada Karlovca, njegov rođendan ?! 

 

Utvaram si da će do kraja 2019 biti i nešto mobilnih gadgeta, koji će moći raditi na 5G, ali koliko će biti onda visina tarife, i koliko će biti u njima GB-a prometa?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u H
Master Infirmiy kaže...

Veli  HT  da  je  uložio  spiskao prošle  godine 1,745 milijardi kuna  a  gde  je ta  lova  točno  uložena  dok  se neki  poput  mene  moraju još  zajebavat  i mučit na  zastarijeloj  ADSL  bakrenoj infrastrukturi HT  se  fali da je  spisako  toliku lovu prošle  godine.Umjesto da ulažu  u svjetlovodnu  infrastrukturu  Optiku  oni  se fale  opet moram reći da su spisakali tolik  novac  ali  nek napišu  vamo  ljudi oni  iz  HT gde je točna  ta lova i u što uložena  

Dalibor

 Vise ulazu u mobilne mreze nego fiskne jer im je tu vise novca i to je trendy

LoL acc THCJoshi
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u H
Master Infirmiy kaže...

Veli  HT  da  je  uložio  spiskao prošle  godine 1,745 milijardi kuna  a  gde  je ta  lova  točno  uložena dok  se neki  poput  mene  moraju još  zajebavat  i mučit na  zastarijeloj  ADSL  bakrenoj infrastrukturi HT  

 Sjećam se početaka ADSLa u Hrvatskoj koji nam je s onim malim brzinama svejedno otvorio prozor u svijet interneta. Sve je odjednom krenulo nakon dial upa tečno, nije bilo toliko reklama al dobro, uživao sam, internet je odjednom poletio (poslije dial up raketni pogon)

 

Što se tiče bakra prije desetak godina su svi stručnjaci pisali da je ta telefonska bakrena žica loše propusnosti i da ne može preko 20 Mbits (da sam bar sačuvao članke i forumske komentare "uglednih" informatičara) a evo, danas ide bez beda 50 Mbits na bakru.

 

Čitao sam da se preko bakra novom tehnologijom da izvući i 150 Mbits samo što ni tu nitko ništa ne poduzima.

"Moj dio" Osijeka se zove NOVI GRAD   a 80% kuća je na bakru jer je idiotima iz T-coma teško kopati kanale pored kuća jer tu ide plin pa se ne mogu dogovoriti s Elektroslavonijom kako i kad kopati da bi postavili svjetlovod (objašnjenje t-coma...u E. SL šute, kažu njih nije nitko ništa pitao)). 

 

Gle čuda, BNEt je prije 6 godina u ulicama do moje kopao tamo gdje je plin i njima to nije bio problem (kopali su jer je solitersko naselje u blizini pa su usput dvije ulice kuća oplodili svjetlovodom)

oni nisu imali problema s elektroslavonijom a Tcom je ?!

Tko tu koga 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Hrvatski Telekom pokazat će 5G tehnologiju u Hrvat

falimtigabože, neam niš s deuts rvackim telekomom više. dobili su odjeb troskokom iz istoga razloga kao i vip - bahatost, bezobrazluk i birokratska nekompetentnost. ne zanimaju me nikakve "nove" tehnoljigije dok postojeće ne poboljšaju i ustabile do krajnjih granica. na svojem telefonu imam uključen 2g jer je više nego dovoljan za povremena ažuriranja na wi-fi-ju i telefoniranje te smse. sve ostalo je na računalu i tako će i ostati.život se ne poboljšava marketinškim smicalicama nego dubokim ekonomsko-političko-obrazovnim zahvatima. taj film tu ne bumo tak skoro gledali, a dotad - ht-u i vip-u (sa svim asimiliranima) isto ono što sam nacrtao na glasačkom listiću. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice