Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i Nikol

poruka: 242
|
čitano: 38.966
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i Nikol".
2 godine
neaktivan
offline
Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i Nikol

Ps

I dok se svadamo cij ije Tesla, mnoge moguce Tesle odlaze raditi u inozemstvo, umjesto da se brinemo o sadasnjosti brinemo se o totalnim glupostima jer u to doba nije postojala nit Srbija nit Hrvatska kao drzava..

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N

Što ćemo Srbina na euro, kad imamo velikane

Kompa Mažuranić
Frend Stjepan Radić
Prijatelj Marulić
Buraz Ante Starčević
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 10:29 (Theophilus Ruy).
11 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Google translate:
12 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
U BiH smo napravili ono što su Srbi napravili kod nas. Opravdanja "trebalo je pomoći našem narodu" su ista ona kojima Srbi opravdavaju agresiju na druge narode. Od formiranja nekakvih paradržava, koncentracionih logora, napada na civilne ciljeve, slanje vojske u drugu državu kako bi ratovala protiv domicilnog stanovništva, ratnih zločina... sve isto.
I dok bi se na području Hrvatske ratni zločini mogli tumačiti kao individualni, ono što smo u BiH napravili bila je državna politika jednaka Miloševićevoj.
Dok god izmišljamo nekakva opravdanja za to isti smo.
7 godina
offline
Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i Nikol

niko nema šta srbin imade, srbin ima hrvata za brata...

 

slovenec, srb, hrvat zauvijek brat i brat i brat...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 12:00 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i Nikol

 

N.Tesla je svjetski čovjek. Vi to ne možete shvatiti, jer vas vodi mržnja prema svima ostalima koji eto ne spadaju pod "vaše". Kao što sam već napisao, da je Tesla živio za vrijeme progona Hrvata, mora bi bježati na traktoru iz Hrvatske da spasi živu glavu.

 

Naravno ne misle svi kao vi ovdje zagriženi nacionalisti, ali lijepo je vidjeti da se zemlje Balkana sporo, ali ipak nekako približavaju. N.Tesla je koehzijski faktor na ovim prostorima u budećem vremenu. Važno je da ljudi komuniciraju i ne daju politici da ih zavadi. Ovdje se lijepo može vidjeti da uopće ili vrlo malo je bilo spomena o značaju N.Tesle, recimo za radiokomunikacije.

 

Samo niske, antiintelkutalne rasprave o nacijima i nacionalizmima. Ništa struja, ništa radiovalovi.....Gledamo prvo što nas povezuju sa braćom, a tek onda što nas razdvaja.

Tesla ne bi mogao biti veliki u današnjoj Hrvatskoj, nego bi morao otići kao i stotine tisuća drugih na Zapad. Ovdje vladaju kmetovi preko svojih demokratski izabranik vladara.

 

Kila mozga, dvije marke!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Antu prezime mu znate... triba staviti...slovo U...i naravno 10.04.1941...Hrvatska do Tokia...pa i dalje...da je Hrvatska do Tokia onda bi Playstation bio Hrvatski proizvod
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 15:28 (HCMAA).
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
PzKpfw kaže...

 

Mnogi Srbi su se ponosili Hrvatskom kao svojom domovinom, ali nisu htjeli živjeti u Hrvatskoj koja ubija, progoni i kažnjava Srbe radi toga što su Srbi.

Ta, u jednom ZGB-u tokom 90-ih je bilo više od stotinu bespravnih deložacija ljudi, jer su bili Srbi ili bliski JNA-ostavštini. To je samo kap u moru onoga što su Hrvati radili Srbima. Mislim na Hrvate zločince i krimalce.

Uz potporu velikog dijela hrvatske javnosti, koja je mislila da su YU, Srbi, KPJ i sve što uz to ide, Hrvatima krivi....

 

Veliki Hrvati su dizali explozivom N.Teslu u zrak. Mislim na spomenik. Da je Tesla živio za vrijeme 90-ih, vrlo vjerojatno bi bio protjeran sa svojeg ognjišta kao mnogi Srbi.

 

 

 A ti to znas ? Osobno si bio tamo i vidio da je Hrvat to napravio ? Nebi se cudio da je upravo to napravio Srbin odande jer Srbi su ti koji su srali po Tesli i nisu ga priznavali kao svojega, ima cak i tekst iz novine o tome kojega mozes pronaci na komentarima na fejsu (tamo gdje se fajtaju ciji je tesla). Inace, sta danas srbi rade ? Hodaju po Kninu i govore da je ono Srbija i da ce tamo jednoga dana biti srpska zastava ? Alo, pazi, to je u 21. stoljecu i to se desava i dan danas.

10 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N

@hahhaajaads

 

Ne, sami su se dizali u zrak, kao i mnogi drugi. Vrlo vjerojatno KOS, UDBa, KGB, masoni, ovi, oni....

 

Pa, nema sada srpske zastave, niti YU, al zato ima kruna "majke Božje", zastava Evropske Unije. Radna snaga za zapadne zemlje. 

 

Gle, država je samo forma. Ne brinite braćo Hrvati, nitko vam neće uzeti vašu Hrvatsku. Mislim, oće. Već su vam je uzeli. Zločinci i kriminalci.

Nije ovo država za raju, nego za zločince i kriminalce. 

Na Balkanu se samo slažu ratni zločinci i ekonomski kriminalci. U Haagu su se najbolje slagali hrvatski i sprski ratni zločinci.

 

Al' zato potlačene klase puše vjeru/naciju, sem da se dignu i maknu fukaru i krimanlce sa vlasti.

 

Kako želite. Kaj ste htjeli to ste dobili. Ne računajte na mene.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
2 godine
neaktivan
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
telefon 2 kaže...
Google translate:

 I Google translate zna svoj posao  :)😊

2 godine
neaktivan
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
I tu si da malo podbadaš nas u rvackoj?
Samo koga?

Takvi misle da ste osramoćeni vi koji ste otišli.

Ko što su njihovi bili osramoćeni 45-e
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 17:00 (Theophilus Ruy).
5 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Ja sam za to da Dinamo nosi ime...ono koje je htio novovjeki otac domovine Dr. Franjo Tuđman...CROATIA
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Pa i nije napravio hrvat nego ustaše
10 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Louis Pluto kaže...
Pa i nije napravio hrvat nego ustaše

 A mozda je cetnik, ipak su se oni odrekli Tesle.

5 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
A možda je spomenik samog sebe dignuo u zrak...tako da izazove svađu...u određenom vremenskom razdoblju...tko zna što se nalazilo u spomeniku... time bomb
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
7 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
hahhaajaads kaže...
Louis Pluto kaže...
Pa i nije napravio hrvat nego ustaše

 A mozda je cetnik, ipak su se oni odrekli Tesle.

 četnik se odrekao tesle? u gospiću 92'?

 

Neki ustaški idiot se uzbudio što mora gledati srbina nasred gospića...

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 12:58 (Louis Pluto).
14 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Sta pricas ti... Gluposti ko o ovaj pwzahdvaobdhavdj kako li vec antifa komunjarac... Da nije bilo hrvata u bosni ona srebrenica nebi ostala nedino onako mjesto u bosni... Sami muslimani su vec sto put priznali da nas nije bilo pobili bi i sve...nebi daba 2 slorazuma potpisivali da im nije trebalo spasavat guzicu, a a druge strane pola nase vojske je bilo iz bosne, hrvati iz bosne.... Naravno da je bilo idiota ali sigurno ne kao od srba po hrvatskoj a bome ni muslimana nad hrvatima (cak i srbima po bosni, i oni su ih se bojali jer su bili zvijeri sta su radili...da pitas bilo koga na kog bi iso srbin i hrvat bi ti reko bolje 3 put izmedu sebe nego jednom protiv muslimana kakava su stoka od ljudi bili, a i nemoram ti pricat sve vidis i sad ako si ijedan filmic iz islamske kvazitvorevine vidio sta rade jedni drugima a mos mislit sta misle o ljudima druge vjere i sta njima rade).... Malo nauci umjesto da samo brabonjas gluposti.
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 20:39 (jocommb).
10 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N

@jocommb

 

Neka se svaki narod i religija bave svojim lošim stvarima. Mi Hrvati-katolici gledamo naše loše stvari. A, to su razoren istočni Mostar, rušenje Staroga mosta, konc-logori za Muslimane, Ahmići i sva druga zlodjela sa "naše" strane.

U stvari to nije radfio narod, nego bagra skrivajući se iza njegov imena. Zato treba zločince razotkriti, a ne dizati im spomenike.

 

Lik i djelo Nikole Tesle je iznad svega toga. 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
8 godina
online
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Ajde Tesla, javi se, pa da zavrsimo ovu temu...... ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
PzKpfw kaže...

@jocommb

 

Neka se svaki narod i religija bave svojim lošim stvarima. Mi Hrvati-katolici gledamo naše loše stvari. A, to su razoren istočni Mostar, rušenje Staroga mosta, konc-logori za Muslimane, Ahmići i sva druga zlodjela sa "naše" strane.

U stvari to nije radfio narod, nego bagra skrivajući se iza njegov imena. Zato treba zločince razotkriti, a ne dizati im spomenike.

 

Lik i djelo Nikole Tesle je iznad svega toga. 

 kakav si ti pacijent stvarno ti svaka cast... hahaha

aj molim te nauci citat pa dodi raspravljat.... mozda shvatis da nebranim nikog i da cu uvijek rec da je zlocin zlocin bez ikakvih izvrtanja ili neznam sta ma ko god ga pocinio.... al nevolim kad se sere samo po jednoj strani..... dalje mi se stvarno neda i ako su svi komuno antifare ko ti jadna vam majka.... odi do dinamovog stadiona pa nek te nauce nesta kad vec tolko volis dinamo.... ti hrvat nisi, da jesi nebi tako srao po svojoj drzavi... a katolike da i nespominjem.... boze sacuvaj....

 

ostavi se i tesle jer ga nisi ni dostojan spominjat.... idi i sad se bavi sinkronim motorima malo....

VenAtoR#2231
14 godina
offline
Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i Nikol

Rofl koje bedastoće. Živjet u državi koja neće jednog Teslu staviti na kovanicu eura samo zato što je bio Srbin bilo bi dovoljno da se tu državu masovno napusti, polije benzinom i zapali.

 

Svaka čast ekipi koja je na prijedlog "naroda" odlučila među 5 nekakvih "Hrvatskih" simbola staviti Srbina.

 

Ova odluka je upravo nasuprot bolesnom nacionalizmu, "tko je prvi pucao" povijesti i svim mogućim gadostima koje su ljudi na Balkanu proživljavali najčešće zbog uplitanja drugih.

 

Nitko živ u RH ne osporava da je Tesla bio Srbin. To se djecu uči u od osnovne škole. Potpuno mi je nejasno zašto se itko buni na to, nije da imamo 500 osoba sa ovog područja na koje svi Balkanci mogu biti ponosni.

 

Zamisli bruke da nismo stavili Teslu na euro. Cijeli svijet bi se sprdao s nama, sramili bi se 100 godina.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Kontam ja, imamo se mi dovoljno toga sramiti ako bas hocemo i bez tesle i s njim.

Uostalom, tko ga je htio ili nije, zar glasanje nije bilo dostupno svima, tako da, ako ga bas nisu htjeli, mogli su klikati po necem drugom.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
PzKpfw kaže...

 

 Kao što sam već napisao, da je Tesla živio za vrijeme progona Hrvata, mora bi bježati na traktoru iz Hrvatske da spasi živu glavu.

 

 

Možda.

A, možda bi bi drugi do Pupovca, i sjedio bi s Tuđmanom na ručku.

 

Što bi bilo, kad bi bilo.

15 godina
offline
Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i Nikol

-postoje lil moderatori? ili su to neka mitska bića...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
ihush kaže...

-postoje lil moderatori? ili su to neka mitska bića...

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Nisi baš u dobrim odnosima sa činjenicama!
4 godine
neaktivan
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Tesla se rodio u Vojnoj Krajini, administrativnoj jedinci (Austrougarske) u kojoj su Srbi imali vid autonomije potvrđen brojnim dokumentima, među ostalim i "Srpskim statutima".
4 godine
neaktivan
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Tesla se rodio u Vojnoj Krajini, administrativnoj jedinci (Austrougarske) u kojoj su Srbi imali vid autonomije potvrđen brojnim dokumentima, među ostalim i "Srpskim statutima".
11 godina
offline
Re: Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i N
Pod prvo, nisu bili srpski nego vlaški statuti, pod drugo uvedeni su u slavonskoj vojnoj krajini, ne i hrvatskoj vojnoj krajini u kojoj je bila i ogulinska kapetanija u koju je spadalo u selo smiljan. Te povlastice dodjeljivane su u slavonskoj vojnoj krajini u 17. stoljeću, a do 18. od njih nije ostalo ništa.
Inače, hrvatska i slavonska vojna krajina bili su nazivi zato što su nasilno i nelegalno izdvojeni ti teritoriji iz istoimenih kraljevina, a to je hrvatski sabor uspio poništiti baš u vrijeme kad je tesla bio mladić i teritoriji su vraćeni kraljevini hrvatskoj i slavoniji.
To ne znači da to nije bio hrvatski teritorij, još manje to znače povlastice vlaških plaćenika, vlaških - ne srpskih (statuta valachorum je bio originalni naziv).
Možete iskrivljavati vlastitu povijest, tuđu sigurno ne
15 godina
offline
Na hrvatskim kovanicama eura nalazit će se i Nikol

.. a modovi negdje na pučini, traže čehinje.. radi li itko tu nešto? konobar!!? :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice