HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

poruka: 34
|
čitano: 7.681
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500".
5 godina
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

POŠTEN ČOVJEK GOTOVA BUDALA... isplati se biti govno od čovika...jerbo u hrvatskoj se na taj način kupuju izbori... zato ne plaćajte ništa...kuću pravite bez papira....ako koga pijan zgaziš...koga briga...made in croatia

Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Kolko ljudi ima u mom susjedstvu ilegalno sagrađeno kuću, kad ga prijaviš, nitko ništa ne reagira..

Kurac od države...

Što si pošteniji to bolje najebeš u ovoj državi, žalosno.

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Mogli bi meni pokloniti tih 2500kn, npr. mobitel - sve račune na vrijeme plaćam... Nagrađuju lopove. Kad su i sami lopovi.

 
14 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Hrvatska = Apsurdistan a mogla je bit mala švica jbg nemoš od silnih ovih krpelja koji sisaju državni proračun propale bi i jače države.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 19:49 (Seki001).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Para iman

dozvole neman

nije me briga

ziđat se spreman 

ziđat se mora

dizat kuću

netriban nacrt ni pomoć stručnu

 

krvi san divlje pa ziđan divlje

kažu mi ne smiješ pa ziđan dvije

ziđat ću više od himalaja

ima se para i matrijala

 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

To je to. Nema se za kruh, ali se mora imat najnoviji iPhone na pretplatu.

 

Inače, tko je na bonove, taj nema duga.

 
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Debili, jeste li vi uopće pročitali tekst i uvjete za otpis?!
Dabog (kojeg nema) da vam umjesto plaće stizala socijalna pomoć!!!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Tako e... jer ako primas pomoc za uzdrzavanje nekoga ili osobnu invalidninu dopusta da budes pretplatnik za nesto i to ne placas.

Mislim,ako su htjeli pomoc ljudima koji su se nasli u teskoj situaciji,onda su to mogli glatko napraviti,a ne ovako.
Ja sam ratni invalid i nemam namjeru placati pretplatu. Ti placaj za mene...
15 godina
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Tako e... jer ako primas pomoc za uzdrzavanje nekoga ili osobnu invalidninu dopusta da budes pretplatnik za nesto i to ne placas.

Mislim,ako su htjeli pomoc ljudima koji su se nasli u teskoj situaciji,onda su to mogli glatko napraviti,a ne ovako.
Ja sam ratni invalid i nemam namjeru placati pretplatu. Ti placaj za mene...
6 godina
protjeran
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Tom69 kaže...

To je to. Nema se za kruh, ali se mora imat najnoviji iPhone na pretplatu.

 

Inače, tko je na bonove, taj nema duga.

Nema duga prema telekomu ali i bon treba kupiti, pa taj novac moraš "odgristi" od nečeg drugog. Pred koju godinu tarife na bonove bile su jeftinije nego danas.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2

tebe niti ikog drugog nitko netjera na pretplatu.vipnet ti čak ni neće dati pretplatu na bilo šta jer traže osobnu,neznam njihovu logiku poslovanja tako da...dok je tcom drugačiji.Evo ti pretplata na bilo šta ali zbog jednog neplaćenog računa ćeš požalit radi poslovanja s njima,oderat će te bogovski.isključenje usluge pa kamate na račun,kamatama do minimalnog iznosa od 1000kn da te mogu terat na sud o tvoj trošak.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Antiseptik kaže...
Debili, jeste li vi uopće pročitali tekst i uvjete za otpis?!
Dabog (kojeg nema) da vam umjesto plaće stizala socijalna pomoć!!!

 

Ovo se otpisuje dug ciganima koji su preprodali mobitele kako bi kupili 2 gajbe pive jer jedino oni primaju socijalu.

Užas!!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
11 godina
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Smradova uvijek ima, ali ne treba generalizirati, vjerujem da su to većinom ljudi u gadnoj nevolji. Nije baš da je u hrvatskoj teško uletit u sranje. Moja kolegica je tako ostala najprije bez 3-4 plaće, a zatim i bez posla, dok je pokušala otkazati kredit za neki autić koji je ranije otplaćivala bez problema, nakupilo se par rata. Htjela je otkazati i pretplatu, ali nisu dali odmah i ostalo joj par neplaćenih rata - godinu dana kasnije troškovi ovrhe i kamate uvećali su dug nekoliko puta...uglavnom pizdarije teže, od normalnog života do teške bijede začas
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Pokrit ce oni to preko malih pravnih osoba... po isteku ugovora racuni veci i preko 30%. nece gamad bit na gubitku

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Ispadne budala onaj koji placa i nema mobitel/tarifu koju ne moze priustiti

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
picajzla0707 kaže...
Smradova uvijek ima, ali ne treba generalizirati, vjerujem da su to većinom ljudi u gadnoj nevolji. Nije baš da je u hrvatskoj teško uletit u sranje. Moja kolegica je tako ostala najprije bez 3-4 plaće, a zatim i bez posla, dok je pokušala otkazati kredit za neki autić koji je ranije otplaćivala bez problema, nakupilo se par rata. Htjela je otkazati i pretplatu, ali nisu dali odmah i ostalo joj par neplaćenih rata - godinu dana kasnije troškovi ovrhe i kamate uvećali su dug nekoliko puta...uglavnom pizdarije teže, od normalnog života do teške bijede začas

 Takvih je jako malo. Nažalost ima ih.

 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
5 godina
protjeran
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Ako sam ja dobro shvatio onaj tko ima veći dug od 2500 kuna nema od oprosta ništa ?

U to se vjerojatno ubraja i ovrha i nakupljene kamate.

Ukoliko je to tako, jako malo ljudi će ispuniti te kriterije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2

ljudi neznaju da barem u t-com možeš zalediti pretplatu ako si pod ugovorom.Nedobiješ tarifu ali si ipak i dalje dužan njima.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

realno oni to i mogu. ne znam za danasnje generacije ali jos uvijek kruze price medju babama kako su platile i po 5000 maraka kako bi dobile telefon. dakle... one su platile svoj prikljucak na koji danas nemaju prava tj. to je vlasnistvo t coma. tako da.... *ebite im mater svim redom od t coma pa sve do tele 2. kao firma oni su uvijek na dobitku. protiv dobiti nemam nista protiv, no protiv bezobrazluka itekako imam.

opcenito... oprost dugova trebaju imati samo osobe kooje su prije mogle placati tarifu , a gubitkom posla ili bolescu ne. jedino na taj nacin se moze sprijeciti zloupotrebljavanje sustava oprosta.

na stranu pacijenta koji je uzeo najnoviji iphone, a radi za 3000 kn place, a tarifa ko svetog petra kajgana.

 

iskreno.... ovrhe svima ali bez kamata ili sa nekim minimalnim.

tko je bio debil pa je zinuo ko krava onda neka i plati svaki telefon, minutu ili tarifu.

sere mi se od onih bez posla a uzeli najnoviji samsung gn9 ili slicno. 

ako sam ja mogao uzimati telefon od 1500n sa puno vecom placom i platiti to.... neka plate i oni.

 

kaze stara narodna... zini koliko mozes a ne koliko hoces.

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
I dalje mislim da su vam komentari izuzetno debilni - na rubu da vas svrstam među index ili neki još gluplji portal. Vi ili ste djeca (zatupljena iznimno lošim obrazovnim sustavom) ili ste nesvjesni okruženja u kojem živite. I jedno i drugo je zabrinjavajuće.

Da čovjek ne povjeruje gdje smo zaronili kao humanoidi. Ako smo to uopće ikada i bili.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 9:30 (Antiseptik).
Moj PC  
2 9 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
sbcreation kaže...

kaze stara narodna... zini koliko mozes a ne koliko hoces.

 A kaže bruce lee - budi voda !

 

Ajde priznaj da ti dug iznosi 2511 kuna.

8 godina
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

mislim da treba ovršiti ivu sanadera, ipak je on potpisao pretplate koje sad ovršuju jadne ljude.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 9:10 (bruno1026).
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Antiseptik kaže...
Debili, jeste li vi uopće pročitali tekst i uvjete za otpis?!
Dabog (kojeg nema) da vam umjesto plaće stizala socijalna pomoć!!!

 Evo ga, zvijezda petokraka, socijalist i komunist. Svi smo mi jednaki, i oni koji crnče po 8+ sati na dan za plaću i oni koji češkaju jajca.

Ako si ovršen zbog mobitela onda si - budala na kvadrat. Posljedice svojih loših odluka plaćaš sam, a pogotovo jer si kupio ajfon ili galaxy na pretplatu.

6 godina
protjeran
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Antiseptik kaže...
I dalje mislim da su vam komentari izuzetno debilni - na rubu da vas svrstam među index ili neki još gluplji portal. Vi ili ste djeca (zastupljena iznimno lošim obrazovnim sustavom) ili ste nesvjesni okruženja u kojem živite. I jedno i drugo je zabrinjavajuće.

Da čovjek ne povjeruje gdje smo zaronili kao humanoidi. Ako smo to uopće ikada i bili.

 Ne kaže se uzalud da je čovjek čovjeku vuk.

16 godina
neaktivan
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Ne znam čemu ovakva čuđenja i komentari kod privatnih firmi. Ako imate problema s načinom na koji privatna firma posluje i kome privatna firma oprašta svoja privatna potraživanja i ako smatrate da od vas koji redovito plaćate pravi budale onda nemojte koristit njene usluge.

 

A kome će oni opraštat ili neće je stvar samo njihovih dioničara koje trebaju reči na dioničarskom skupu.

 

Uostalom ovjde se radi isključivo o nenaplativim dugovima tako da ne opraštaju oni nikome ništa, da se od tih ljudi moglo nešto uzet sad ili u budućnosti već bi oni uzeli.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2

Lol! Dobra.

Bio sam nekada davno klijent dotične firme. I nije nikada bilo potrebe za ovrhama. I ovako su me dovoljno oderali svojim "povoljnim" opcijama i tarifama tokom 8 godina.

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
11 godina
offline
Re: HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2
Antiseptik kaže...
I dalje mislim da su vam komentari izuzetno debilni - na rubu da vas svrstam među index ili neki još gluplji portal. Vi ili ste djeca (zastupljena iznimno lošim obrazovnim sustavom) ili ste nesvjesni okruženja u kojem živite. I jedno i drugo je zabrinjavajuće.

Da čovjek ne povjeruje gdje smo zaronili kao humanoidi. Ako smo to uopće ikada i bili.

Jedi govna! 

Ja mogu raditi 10 sati dnevno, sve uredno placati svakog 15tog u mjesecu pa tek odlucujem sto cu sa novcima koji mi ostanu?! 

Ne pada mi na pamet kupovati mobitele od 7k kuna i uzimati bjesene pretplate!

I ja sam onda debil?! Mater ti je debil, nabijem tebe, tu petokraku i takvo razmisljanje!

8 godina
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

znam par ljudi koji su uzeli mobitele na pretplatu prodali ih ,i ofc dosla im ovrha i jadni bogeci nemaju na sebi ništa i otpisali su im dugove.I fino oboje sa smješkom uzeli nove tarife  kod drugog operatera i piči dalje. Ja sam za oprost plina struje vode i stvari koje su neophodne za zivot . Ovo ne. I prije nego li me mozda netko  napadne ovo je samo moje misljenje kao korisnika koji plaća svaki mjesec  u lipu ono što sam uzeo. Nikad ne uzimam tarifu za koju mozda necu imati novaca za par mjeseci ili uređaj koji premašuje moju  platežnu moć. Ako imam kupim za keš ako ne dostatan je i ovaj stari model. Ok stvar firme ,i meni ni iz đepa ni u đep, ali upravo zbog jako puno ljudi koji su napravili takav "zajeb" ne bih dao nikome.

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

i 100 kuna dug sa kamatama i svim kamatama i sudskim troškovima je sad par tisuća!

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
HT fizičkim osobama otpisuje stare dugove do 2.500

Trebala bi postojat mogućnost kompenzacije društveno-korisnim radom. Čak i ako bi se radilo o dugu prema privatnoj firmi, ista bi se mogla obratit općini ili državi koja bi taj dug isplatila, a dužnik bi tada za svog spasitelja obavlja rad čija bi vrsta, trajnost i intezitet ovisili o samom dugu i mogućnostima. Pa evo, čak su i dječji parkovi prepuni otpada, a di li tek plaže i cijeli gradovi. Cestovni radovi, razno-razne sanacije, humanitarni projekti, gradnja brana di svaku zimu poplave donose velike štete, gašenje požara, rad na farmi, branje voća, ma ne fali scenarija. Nema potrebe da se zbog dugova ljudima uništavaju životi, niti da se nekima otpišu na lijepe oči, a mnogima ipak ne.

 
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice