HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

poruka: 76
|
čitano: 15.584
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro".
15 godina
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Plaćali bi ste vi meni još veće parafiskalne i namete za korištenje infrastrukture koju niste sami niti izgradili već koju su ljudi plaćali po tisuću maraka u bivšoj Jugi, a onda vi samo preuzeli pod svoje, lopovčine.

 

A ovo o minimalnoj brzini od 20Mbita se može samo sanjati hahah.

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
28 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

2018 godina, a ja surfam na 10 mbit .

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
16 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Ja surfam na 2 mbps i to kad ga imam, većinom je internet ne upotrebljiv. Treba tu bandu protjerat iz države, fuj.
8 godina
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Backdraft kaže...

Plaćali bi ste vi meni još veće parafiskalne i namete za korištenje infrastrukture koju niste sami niti izgradili već koju su ljudi plaćali po tisuću maraka u bivšoj Jugi, a onda vi samo preuzeli pod svoje, lopovčine.

 

A ovo o minimalnoj brzini od 20Mbita se može samo sanjati hahah.

Povećanje nameta samo po sebi donosi povećanje cijena ili smanjenje svih ostalih ulaganja, s time da je ovo prvo vjerojatnije s obzirom na duopol na tržištu. Nitko neće poslovati bez profita pa bi se tako i HT pobrinuo da im dobit ostane  Ta infrastruktura nije sama od sebe došla u njihovo vlasništo već im je netko to predao. A i što kad i ako budu plaćali te namete? Oni koji su te priključke i plaćali po tisuću maraka od toga, osim povećanja cijena, i tako neće imati ništa, dok je više nego jasno na što bi država trošila te novce.

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Zar ne naplacuje HT "pravo puta" ostalim telekomima kad zele pruzit uslugu preko njihove infrastrukture? Ako se njima smanji ta naknada prema drzavi, hoce oni smanjit naknade konkurenciji? Hoce li se nakon svega toga smanjit cijene il ce razlika ici u neciji dzep?

 

I'd rather have questions that can't be answered, than to have answers that can't be questioned.
Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Naplaćuje. Kažu da naplate 2 kn za m, koji oni plaćaju 8 kn.
...
15 godina
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Dok se malo bolje pogleda, vidi se da smo dali HT besplatno jer njemci su zgrnuli miljarde dobiti naspram uloženog. U prinicpu imaju zlatnu koku u rukama s obzirom da je sva infrastruktura u njihovom vlasništvu i nema teorije da propadnu.

Prije će DT u njemačkoj pokleknut negoli HT u HR.

 

Može se ugrubo kazat da u principu drže za jaja sve korisnike telekomunikacijske mreže u HR.

Zvuči vjerovatno prosto, ali je to živa istina.

 

Umjesto da država mlati lovu na najmu infrastrukture, lova sad fino odlazi u D.

Trebalo bi ih sve žive objesit nasred trga koji su sudjelovali u prodaji istog!

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 13:37 (kostolomac).
Moj PC  
31 0 hvala 1
10 godina
online
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Shockwave kaže...

2018 godina, a ja surfam na 10 mbit .

 
Blago tebi, meni je maximum na 4Mbit+MaxTV (SD), ako zelim 10Mbit morao bi iskljucit MaxTV :).

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
13 godina
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
kostolomac kaže...

Dok se malo bolje pogleda, vidi se da smo dali HT besplatno jer njemci su zgrnuli miljarde dobiti naspram uloženog. U prinicpu imaju zlatnu koku u rukama s obizrom da je sva infrastrktura u njihovom vlasništvu i nema teorije da propadnu.

Prije će DT u njemačkoj pokleknut negoli HT u HR.

 

Može se ugrubo kazat da u principu drže za jaja sve korisnike telekomunikacijske mreže u HR.

Zvuči vjerovatno prosto, ali je to živa istina.

 

Umjesto da država mlati lovu na najmu infrastrukture, lova sad fino odlazi u D.

Trebalo bi ih sve žive objesit nasred trga koji su sudjelovali u prodaji istog!

Mudrinića?

S dečkićem modnim mačorom?

7 godina
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Jedna od najgorih firmi ikad.

Uništili tj devastirali hr infrastrukturu za desetljeća.

H(P)T je do prodaje dt-u bila među vodećim u EU po implementaciji optike, kada su naši divni političari skinuli gaće za one 2 puške šta su njemci dali hr za vrijeme rata  da bi ovi napravili kompletnu obustavu i krenuli u  besramno vađenje para (nastavljeno i danas sa muljenjem oko HT-ove kupovine crnogorskog telekoma od mađarskog telekoma - sve DT vlasništvo). 

BLJUV.. još je gore znajući da HPT od osnutka pa do danas (HT) nije ni jedne godine imao pad profiti, dapače jedan od najvećeg rasta prihoda je bio za vrijeme rata.

Što je nama naša borba dala - domoljube i rvate iza kojih ostaje samo pustoš i jad.

 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
zoharbizo kaže...
kostolomac kaže...

Dok se malo bolje pogleda, vidi se da smo dali HT besplatno jer njemci su zgrnuli miljarde dobiti naspram uloženog. U prinicpu imaju zlatnu koku u rukama s obizrom da je sva infrastrktura u njihovom vlasništvu i nema teorije da propadnu.

Prije će DT u njemačkoj pokleknut negoli HT u HR.

 

Može se ugrubo kazat da u principu drže za jaja sve korisnike telekomunikacijske mreže u HR.

Zvuči vjerovatno prosto, ali je to živa istina.

 

Umjesto da država mlati lovu na najmu infrastrukture, lova sad fino odlazi u D.

Trebalo bi ih sve žive objesit nasred trga koji su sudjelovali u prodaji istog!

Mudrinića?

S dečkićem modnim mačorom?

 Bolje da ne napišem javno što bi eventualno  trebalo tom liku  napraviti, jer taj lik je dobio gratis mjesto predsjednika uprave ( i to milljunski plaćeno na godišnjoj razini + bonusi itd... )doživotno da je to htio ostat.

 

Ali dobro, nije to tema pa nebi više o tome, da modovi ne počnu kažnjavat

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
13 godina
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Pomoći može jedino potpuna implementacija i pojačavanje bežičnoga interneta da izdrži navalu novih korisnika, nakon uvođenja 5G tehnologije.
Sada trenutno kompletnu infrastrukturu i dalje koristi HT, Optima i Iskon su njihove firme.
VIP ilitiga Bnet provlači svoju optiku, nema trećega igrača s kablovinjom.
Tako da, škartajte smradove ako net ne radi kako spada i prebacite se na recimo Tele2 pokućni, jer sigurno radi bolje od toga smeća od 2MBITA.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 13:45 (zoharbizo).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Tako je... Živjela partija, živjela crvena Kina !!!!
 

Problem je što dragi ljubitelji  kriminalne privatizacije ne znaju što je to vlasništvo. Zašto bi tebi netko dao da mu ruješ po dvorištu ?!!?

Meni je najgore što ih država ne može stisnuti jer smo im dali sve u vlasništvo, kompletnu infrastrukturu. Osobu koja je to potpisala trebalo bi suditi za izdaju nacionalnih interesa.

 

Nitko ne priča koliko daju ostali natjecatelji tržišnoga natjecanja da bi mogli koristiti infrastrukturu TCOMa, a isti taj TCom sada želi tuđe bez naknade.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Sve se moze dogovoriti, cak i povecanje naknade za pravo puta. Ucinjeno. Naplaceno. Inace... naplacuju se penali, a u krajnjem ni motorka nije iskljucena. Samo o tome ne budete citali u javnosti. ;)

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

dajte ljudi, siguran sam da vas ima bar nekoliko sa privatnim poslom ili znate nekoga tko se bavi necime ili ima firmu/obrt i slicno.

 

ne postoje troskovi za firme u ovome smislu, trosak se prenosi na kupca roba i usluga, i uracunati su u marginu/cijenu proizvoda 

 

kao sto su parafiskalni nameti, zamp, zbrinjavanje elektronskog otpada, prijevoz, spedicija, osiguranje, servis i reklamacije, spomenicke rente, clanstvo u komori itd itd, sve to kupac placa a ne prodavac roba i usluga

 

nabolje mi je kada firme/kompanije pocnu kmecati kak ih drzava siluje, kako imaju visoke troskove, kako im je tesko i jadni ne znaju kako ce prezivjeti, a to su uglavnom firme i "vrsni" poduzetnici koji su se razvili/obogatili/nakrali na racun te iste drzave

 

kad cujete privatnike da kukaju zbog troskova, znajte da to ne postoji jer te troskove vi pokrivate pri svakom placanju bilo kakvog racuna kod kupnje bilo kakvog proizvoda i usluge

 

jedina razlika je kada vi kasnite sa placanjem, vama ce ekspresno i efektivno blokirati racun/imovinu jer ste fizicka osoba i ne mozete nista, dok u slucaju pravnih osoba, oni mogu kasniti sa placanjem po nekoliko godina, i jos ce im se oprostiti dugovanja i porezi, jer se bave poslom od "strateske vaznosti za hrvatsku"   to jest posluju sa tudim novcem i ne odgovaraju za nista i nikome

 

 

Moj PC  
14 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
zoharbizo kaže...
kostolomac kaže...

 

Trebalo bi ih sve žive objesit nasred trga koji su sudjelovali u prodaji istog!

Mudrinića?

S dečkićem modnim mačorom?

 za njima škegru koji je prodao prvih 35%, pa račana i linića koji su im prodali još 16% za kontrolni paket od 51% i to protivno zakonu o privatizaciji ht-a... no, onda treba povješati ekipu i za druge rasprodaje, a hdz i sdp bi vjerojatno ostali bez većeg dijela članstva 

ali u svakom zlu ima nešto dobroga, nek se samo penju... kad tad će moja dva paketa dionica vrijediti barem koliko su plaćena 

5 godina
neaktivan
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Od prelaska na Vip 4G, Ružičasti Imperij više ni štapom ne diram

 
2 1 hvala 0
15 godina
online
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
AKosir1990 kaže...

Od prelaska na Vip 4G, Ružičasti Imperij više ni štapom ne diram

 

Mogu li biti tvoj prijatelj?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
neaktivan
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

:-) Hehe

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Država lupi namet operateru, operater to prebaci na krajnjeg korsnika. 

Korisnik kmeči na operatera, operater kmeči na državu.

Tko je kriv?

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

Ja isto mrzim Hrvatski Telekom.

Za 260kn imam MAX3 + HBO GO Premium + 200/100 optiku. Mrski prokletnici.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 8 hvala 0
6 godina
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Lako je biti zadovoljan na području pokrivenom optikom..
15 godina
online
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
love2ml86 kaže...
Lako je biti zadovoljan na području pokrivenom optikom..

 

Čekao sam godinama da dođe do mene, i evo došla je lani. Pritom sam plaćao mrskom t-comu za ADSL i nisam kukao i okretao se alternativnim providerima za 10kn manje.

Da li je t-com kriv što ljudi žive po svakakvim zabitima, a htjeli bi internet ne skuplji od 50kn? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Bitanga kaže...
love2ml86 kaže...
Lako je biti zadovoljan na području pokrivenom optikom..

 

Čekao sam godinama da dođe do mene, i evo došla je lani. Pritom sam plaćao mrskom t-comu za ADSL i nisam kukao i okretao se alternativnim providerima za 10kn manje.

Da li je t-com kriv što ljudi žive po svakakvim zabitima, a htjeli bi internet ne skuplji od 50kn? :-)

 Pa evo ja živim u svakakvoj zabiti pa bi htio internet ako treba i za 500kn... Al' nema.

15 godina
online
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Vkm996 kaže...
Bitanga kaže...
love2ml86 kaže...
Lako je biti zadovoljan na području pokrivenom optikom..

 

Čekao sam godinama da dođe do mene, i evo došla je lani. Pritom sam plaćao mrskom t-comu za ADSL i nisam kukao i okretao se alternativnim providerima za 10kn manje.

Da li je t-com kriv što ljudi žive po svakakvim zabitima, a htjeli bi internet ne skuplji od 50kn? :-)

 Pa evo ja živim u svakakvoj zabiti pa bi htio internet ako treba i za 500kn... Al' nema.

 

Nema, skupo je, ne isplati se uvoditi za 2 čovjeka koji su na mrskom t-comu, a ostali po drugim operaterima.

Uvode prvo tamo di je isplativije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Bitanga kaže...
Vkm996 kaže...
Bitanga kaže...
love2ml86 kaže...
Lako je biti zadovoljan na području pokrivenom optikom..

 

Čekao sam godinama da dođe do mene, i evo došla je lani. Pritom sam plaćao mrskom t-comu za ADSL i nisam kukao i okretao se alternativnim providerima za 10kn manje.

Da li je t-com kriv što ljudi žive po svakakvim zabitima, a htjeli bi internet ne skuplji od 50kn? :-)

 Pa evo ja živim u svakakvoj zabiti pa bi htio internet ako treba i za 500kn... Al' nema.

 

Nema, skupo je, ne isplati se uvoditi za 2 čovjeka koji su na mrskom t-comu, a ostali po drugim operaterima.

Uvode prvo tamo di je isplativije.

 Logično. Žao mi je samo zato što, eto u Sloveniji i u najveću selendaru u roku dva tjedna od zahtjeva uvode optiku. Kod nas na žalost tako što nikad neće bit' moguće.

15 godina
online
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Vkm996 kaže...

 Logično. Žao mi je samo zato što, eto u Sloveniji i u najveću selendaru u roku dva tjedna od zahtjeva uvode optiku. Kod nas na žalost tako što nikad neće bit' moguće.

 

Slovenija nije Hrvatska, ni površinom, ni financijama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
Bitanga kaže...
Vkm996 kaže...

 Logično. Žao mi je samo zato što, eto u Sloveniji i u najveću selendaru u roku dva tjedna od zahtjeva uvode optiku. Kod nas na žalost tako što nikad neće bit' moguće.

 

Slovenija nije Hrvatska, ni površinom, ni financijama.

 Vidi se da nikad nisi patio na nestabilnih 2 megabita...

 

6 godina
protjeran
offline
HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne pro

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 20:56 (ridealong).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: HT najavljuje smanje investicija ukoliko se ne
love2ml86 kaže...
Lako je biti zadovoljan na području pokrivenom optikom..

 Nemam optiku. Imam VDSL 30/5 i nakon 4/0,5 ovo je već neko vrijeme nestvarno dobro. Brže od toga žice ne podnose. Plaćam i šutim iako sam šokiran cijenom za 2D paket. Jedini su koji u roku od par sati riješe kvar i to se opet nedavno potvrdilo. Meni je milina kad imam posla s njihovim tehničarom jer s ovim klincima na 0800 9000 nikad na zelenu granu. Da su barem jeftiniji...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice