Huawei isporučio najviše smartphonea s notchom

poruka: 6
|
čitano: 2.767
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei isporučio najviše smartphonea s notchom".
14 godina
offline
Huawei isporučio najviše smartphonea s notchom

To je super, samo sto je to Notch?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei isporučio najviše smartphonea s notchom
Trolas ili?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei isporučio najviše smartphonea s notchom

Je li ljudima stvarno bitno? Ljudi žele notch? Meni je to najnepotrebnija stvar koju mogu zamisliti na mobitelu. Slično kao kad su ljdui htjeli metalno kućište samo zbog osjećaja.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei isporučio najviše smartphonea s notchom
Mandor kaže...

Je li ljudima stvarno bitno? Ljudi žele notch? Meni je to najnepotrebnija stvar koju mogu zamisliti na mobitelu. Slično kao kad su ljdui htjeli metalno kućište samo zbog osjećaja.

 Nije bitno ali je mala promjena koja se jako primijeti, meni baš fora to izgleda, za godinu dana dobit ćemo nekaj novo i tako uvijek..

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 22:28 (Avensac).
8 godina
offline
Re: Huawei isporučio najviše smartphonea s notchom
Mandor kaže...

Je li ljudima stvarno bitno? Ljudi žele notch? Meni je to najnepotrebnija stvar koju mogu zamisliti na mobitelu. Slično kao kad su ljdui htjeli metalno kućište samo zbog osjećaja.

 Urez možda čudno izgleda ali to je sasvim legitiman način da se još malo prednje površine iskoristi za prikaz, u ovom slučaju nekakvih statusa. Btw, ljudi su masovno prigovarali appleu zbog omjera iskorištenosti prednje strane. Sad vam se to ne sviđa?

 

Bio je Jobs u pravu. Parafraziram - masa nema pojma kaj hoće dok joj se to ne nabije u grlo.

Ja rekoh
15 godina
offline
Huawei isporučio najviše smartphonea s notchom

Meni se već nije sviđalo kad su počeli s  mobitelima sa navigacijskim tipkama na ekranu. I onda ih si ne da lako razmjestiti. Pa to je najbolja stvar u tome da su na ekranu.

Sad imam jedan sa hard tipkama (touch) gdje je back desno i jedan sa soft tipkama gdje je back lijevo. Umjesto da omoguće da se zamijene soft tipke oni brinu o implementaciji notcha. 

I sad novi android default volume će biti media umjesto zvonjava. Ne želim ni apdejtati.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice