Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na savijan

poruka: 6
|
čitano: 2.616
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na savijan".
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na savijan

a zašto budala nije pokušala s 25 deka C4? mislim, kad smo već kod realnih uvjeta uporabe ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na sav
Ajar kaže...

a zašto budala nije pokušala s 25 deka C4? mislim, kad smo već kod realnih uvjeta uporabe ... 

 

Nije mogao jer je ostao opčinjen zelenim svjetlom ekrana 

6 godina
protjeran
offline
Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na savijan

Nikad neću shvatiti svrhu takvog uništavanja mobitela. Svaki novi mobitel se može saviti, baciti s visine da mu pukne staklo i sl.

 

Još kako tako pristajem rastavljanje kako bi se ustanovilo koliko je lako ili teško popraviti mobitel. To ima smisla.


EDIT: i ako u ruke uzmete taj Mate 20 ili ga samo vidite u izlogu trgovine ili pak pogledate Youtube video u kojem ga netko okreće, vidjet ćete koliko je tanak. I onda netko ide pigati mobitel. Da ti pamet stane.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 20:37 (ridealong).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na savijan

Tip zagrije ekran pa ga slomije... to isto je napravio i na ipadu... 

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na sav
.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na sav

Grašo se ne bi bunio.

 

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice