Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

poruka: 80
|
čitano: 22.647
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo".
16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

Evo ja cu prvi. Bljuje mi se. "Superflagship". Sta je sljedece superultramotodelux...

Ella, zvijezda ... foruma ... ovog bilo cega ... nemojte me j....

Moj PC  
52 2 hvala 6
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

Zvjer od moba....no nije za moj džep...možda kad izađe Mate 30 :)

greška u tekstu:

Bitno je napomenuti da telefon - softverski - nudi najnoviji Android OS 9, upotpunjen s EMUI UI-jem 9, a koji je, znat će korisnici Hauweija, uvelike "inspiriran" iOS-om. U ovoj varijanti to je otišlo još korak dalje, pa Huawei Mate 10 Pro koristi identične geste 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

Fascinanzno je kako su daleko dogurale kamere na mobitelima. Možda je fascinantnije kako one na fotoaparatima nisu. niti jedan profesionalni ili poluprofesionalni aparat nema tako moćnu automatiku kao mobiteli. Pri razvoju se koriste dvije različite filozofije i očito je da strana koja preferira razvoj softwarea dobiva nitku. Naravno da jedan mobitel ne može proizvesti fotografiju kvalitetnu kao profi aparat ali u svakodnevnoj upotrerbi, kad se svako malo nešto fotografira u različitim uvjetima na kraju iz mobitela izađe više kvalitetnijih fotografija nego iz aparata. Automatika na mobitelima je toliko bolja da je to neusporedivo a ako ćeš fotografirati s manualnim postavkama mnogi dobri kadrovi jednostavno pobjegnu. Da ne govorim koliko brže mobitel iz džepa dođe do trenutka okidanja od fotoaparata iz torbe na kojem je često krivi objektiv za tu situaciju.

 

Ono što me zanima je zašto se u aparate ne stavljaju procesori i software ko u mobitele. Zašto to bar Samsung ne napravi kad ima kućnu tehnologiju od a do ž. Mogu samo zamisliti kakve bi fotografije ispadale s optikom i senzorom fotoaparata a upravljanjem i procesiranjem iz ovakvog mobitela.

Ovaj mobitel iz članka košta nekakvih 1000$. Znači ekran, baterija, GSM moduli, audio čipovi, milijun senzora, procesor, RAM, interna memorija.... kolika je onda cijena samog procesora i softwarea i koliko % bi ugrađivanje to dvoje poskupjelo jednog recimo Nikona D850 koji s pristojnim objektivom košta 4500$ i koji je u stanju izraditi vrhunsku fotografiju ali za to se treba dobro namučiti.

 

Imam DSLR, mirrorless i smartphone. Polako sve manje fotografija dobivam iz prvo dvoje. Još korak - dva i mogu ih potpuno odbaciti.

 
20 1 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

Na stranu sto se Drgan oporavljao od pijanke pa je tekst kasnio u odnosu na ostatak svijeta, ali da li je ovo review/preview ili reklama. Telefon na papiru zvuci dobro, ali ima par stvari koje zivciraju:

I dalje na Androidu 8
Nema OIS na glavnoj kameri
Proprietary Nano SD card koja prima samo iste od Huaweia
Nema audio jack
+ treba viditi da li su te puste kamera samo hype

Iako i Note 9 ima svojih musica, ima manje kompromisa nego ovaj skuplji telefon.

 
7 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
pravi_covijek kaže...

Na stranu sto se Drgan oporavljao od pijanke pa je tekst kasnio u odnosu na ostatak svijeta, ali da li je ovo review/preview ili reklama. Telefon na papiru zvuci dobro, ali ima par stvari koje zivciraju:

I dalje na Androidu 8
Nema OIS na glavnoj kameri
Proprietary Nano SD card koja prima samo iste od Huaweia
Nema audio jack
+ treba viditi da li su te puste kamera samo hype

Iako i Note 9 ima svojih musica, ima manje kompromisa nego ovaj skuplji telefon.

 1. to nije mana to je prednost. Uređaj je razvijan i optimiziran na Androidu 8 i najgora stvar koju su mogli napraviti je staviti sad 9 na njega. Osim toga, osim većeg broja, ne vidim ni jednu korisniku bitnu prednost Androida 9 naspram 8. Na stranu priće o boljoj fluidnosti, energetskoj efikasnosti, sigurnosti i sl. Na kraju uvijek ispadne obrnuto tj da je uređaj bolje radio na ranijoj verziji. samsung je eklatantan primjer toga. S8/Note 8 su na Androidu 7 bolje radili i imali bolju autonomiju nego na Androidu 8.

 

2. Nebitno. Bitna je kvaliteta fotografije. Primarna kamera je širokokutna a prva stvar koju uradim kad snimam sa širokokutnim objektivom je gašenje stabilizacije. Kod teleobjektiva je uključen uvijek ako se snima bez stativa.

 

3. Kompromis. Da nema takvih kompromisa još bi bili na SD kartici.

 

4. Točno. Razlog zbog kojeg ga neću kupiti.

 

5. Vidjet će se vrlo brzo. Kamera je sigurno bolja nego na P20 pro a on je tu negdje s kamerom na Note 9 (u nekim stvarima malo bolji u nekima malo gori)

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
BlueMax kaže...
pravi_covijek kaže...

Na stranu sto se Drgan oporavljao od pijanke pa je tekst kasnio u odnosu na ostatak svijeta, ali da li je ovo review/preview ili reklama. Telefon na papiru zvuci dobro, ali ima par stvari koje zivciraju:

I dalje na Androidu 8
Nema OIS na glavnoj kameri
Proprietary Nano SD card koja prima samo iste od Huaweia
Nema audio jack
+ treba viditi da li su te puste kamera samo hype

Iako i Note 9 ima svojih musica, ima manje kompromisa nego ovaj skuplji telefon.

 1. to nije mana to je prednost. Uređaj je razvijan i optimiziran na Androidu 8 i najgora stvar koju su mogli napraviti je staviti sad 9 na njega. Osim toga, osim većeg broja, ne vidim ni jednu korisniku bitnu prednost Androida 9 naspram 8. Na stranu priće o boljoj fluidnosti, energetskoj efikasnosti, sigurnosti i sl. Na kraju uvijek ispadne obrnuto tj da je uređaj bolje radio na ranijoj verziji. samsung je eklatantan primjer toga. S8/Note 8 su na Androidu 7 bolje radili i imali bolju autonomiju nego na Androidu 8.

 

2. Nebitno. Bitna je kvaliteta fotografije. Primarna kamera je širokokutna a prva stvar koju uradim kad snimam sa širokokutnim objektivom je gašenje stabilizacije. Kod teleobjektiva je uključen uvijek ako se snima bez stativa.

 

3. Kompromis. Da nema takvih kompromisa još bi bili na SD kartici.

 

4. Točno. Razlog zbog kojeg ga neću kupiti.

 

5. Vidjet će se vrlo brzo. Kamera je sigurno bolja nego na P20 pro a on je tu negdje s kamerom na Note 9 (u nekim stvarima malo bolji u nekima malo gori)

 1. Ok, ali s obzirom da je beta Androida 9 izasla na July 25, 2018 nije bas kul da novi uredjaj dolazi sa starom verzijom pogotovo uzevsi u obzir da Huawei nije najbrzi sa nadogradnjama i s obzirom na cijenu treba da bude da je nativno razvijan za 9ku.

2. Slazem se, ali Huawei koristi "AI" stabilizaciju za glavnu kameru, kako to radi treba vidjeti. Cak je i slika koju je Dragan ukljucio mutna. 

3. Nano SD nije nesto novo, bolje i brze vec samo micro SD kartica u novom formatu i telefon radi samo sa karticama od Huaweia. Standardi postoje s razlogom, ovo je samo vracanje na izdrka*** sa raznim formatima kartica, Sony Duo Stick i slicno. Nema veze s napretkom.

4....

 

5. Ne znam, slike sa mobitela izgledaju ok na ekranu istoga, cim se gleda na vecem ekranu dodju do izrazaja mane, veliki noise, losa stabilizacija. Ali, treba pricekati detaljnije reviewe prije nekog zakljucka.

13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo
Pa dolazi sa Android 9...
OIS na tako veliki senzor nije potreban. Kao i na P20 Pro, sa Night mode-om nema mu nikog ravnog u low light. Video je sad digitalno stabiliziran
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
pravi_covijek kaže...

Na stranu sto se Drgan oporavljao od pijanke pa je tekst kasnio u odnosu na ostatak svijeta, ali da li je ovo review/preview ili reklama. Telefon na papiru zvuci dobro, ali ima par stvari koje zivciraju:

I dalje na Androidu 8
Nema OIS na glavnoj kameri
Proprietary Nano SD card koja prima samo iste od Huaweia
Nema audio jack
+ treba viditi da li su te puste kamera samo hype

Iako i Note 9 ima svojih musica, ima manje kompromisa nego ovaj skuplji telefon.

 Telefon dolazi s Androidom 9, piše ti u tekstu. Piše i da mu je mana nedostatak audio jacka i piše da ima nano memory slot. “Recenzija” “kasni” za ostalima jer su te ostale nastale nakon 5 minuta korištenja telefona, a ova nakon 24 sata. Ni jedno ni drugo nije dovoljno za pravu recenziju, ali za prve dojmove je 24 sata svakako bolje od 5 minuta. I da, pijanka je bila odlična, u Londonu je uvijek tako, 

drpetric
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
Koliko su vam platili za reklamu?
 
4 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
Jeftini Kinezi više nisu tako jeftini... Al i dalje mi ne ulijevaju povjerenje, ja bi rađe Sony/Samsung/LG.
Moj PC  
2 13 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
dejo6 kaže...
Jeftini Kinezi više nisu tako jeftini... Al i dalje mi ne ulijevaju povjerenje, ja bi rađe Sony/Samsung/LG.

Jesi ikad koristio Huawei? Mislim ja sam se dvoumio između Sasmsunga S9 i P20 i uzeo S9. Ali samo zato što volim Samsung kao brand. U firmi imamo 30-ak Huawei i niti jedan nije imao niti najmanji problem. Radi se o P9 Lite i od prvog dana rade bez greške. Sad imamo nekoliko komada P20 i ista stvar, samo pohvale od strane korisnika. Također sestra ima P10 Pro otkad je izašao i dan danas radi odlično. A moja iskustva sa Sony i LG mobitelima su uvijek bila loša, pa se baš ne slažem s tvojom izjavom. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
8 godina
odjavljen
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

Točno između Zadnjeg Applea i Zadnjeg Samsunga

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
Koliko su vam platili za reklamu?

 .. pa put u london i igranje moptelom. štaš bolje :P

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

"Ova dva detalja, znamo svi, posuđena su s Appleovih i Samsungovih kurentnih top-telefona."

 

Samsung i inovacije... možeš mislit. Copycats kao i svi ostali.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 6 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
Došao sam do: ... uređaj nema 3,5 mm audio priključak ... i prestao čitati.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
3 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
pravi_covijek kaže...

 

5. Ne znam, slike sa mobitela izgledaju ok na ekranu istoga, cim se gleda na vecem ekranu dodju do izrazaja mane, veliki noise, losa stabilizacija. Ali, treba pricekati detaljnije reviewe prije nekog zakljucka.

 Bitno je kako slike izgledaju na formatima od 10x15cm do A4. To što češ ti zumirati do pixela i vidjeti šum je totalno nebitno svima koji se malo kuže u fotografiju. Šum skriva detalje. Što više peglaš šum to više gubiš detalje. Zato mojoj supruzi fotografije na Samsung mobitelima izgledaju super a meni izuzetno loše. Njoj je drago kad joj faca izgleda ko u porculanske lutke a meni nije. Huawei koristi dosta veći senzor od Samsunga tako da Samsung OIS-om pokušava nadoknaditi Huaweijevu mogućnost brže ekspozicije za hvatanje iste količine svjetla. U tom izboru između većeg senzora i optičke stabilizacije uvijek ću odabrati veći senzor jer stabilizacija sama po sebi stvara blur efekt. Naravno, ovo vrijedi kad bi uspoređivao dva u osnovi identična uređaja koji se razlikuju samo po veličini senzora i optičkoj stabilizaciji. S obzirom da je ovdje riječ o dva potpuno drugačija uređaja, s različitim softwareom, različitom optikom, različitim senzorom... jedini način za usporediti ih je uzeti 100 fotografija snimljenih u različitim uvjetima i donijeti zaključak.

Kad sam uspoređivao P20pro i Note 9 meni je P20pro radio bolje fotografije a ne vjerujem da je Mate 20 Pro korak unatrag, iako je kod Kineza sve moguće.

11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

To su fake  slike, kao one iz reklame, 1000€ 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

Ella Dvornik 

 

gasi internet, motaj kabel.

Moj PC  
23 1 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

O'šo Petric na kvasinu! Ali ok, nije lako biti sponzoruša 

 
3 0 hvala 0
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
Eld kaže...

Evo ja cu prvi. Bljuje mi se. "Superflagship". Sta je sljedece superultramotodelux...

Ella, zvijezda ... foruma ... ovog bilo cega ... nemojte me j....

 

Iskreno, jedan od rijetkih realnih komentara.

 

Fucking cringefest ... "superflagship" model. 7500 kn ... puno ti je toliko novaca dati za laptop a ne za komad govna s kojim ćeš ići na youtube, linkedin, fejsbljuv i reddit.

Realno govoreći nikome nije potreban smartphone skuplji od nekakvog "medium" nivoa, primjerice "Samsung A serija". Sve drugo je samo izdrkavanje. 3d prepoznavanje lica, ouuu faking shit jedva čekam, moja lozinka više nije sigurna, vlada me špijunira, imam supertajne podatke na mobu, nositi ću i šljem od aluminijske folije...

 

A ovo da mobitelom puniš druge uređaje ... haha, kao ima autonomiju od 15 dana pa nije nikakav problem. I naravno, puniti "smartwatch" jer to je danas posve normalno, imati "pametni sat" koji ti neće izdržati niti 12 sati bez punjenja. 

Ali naravno da moraš to imati, mislim moraš znati i koliko si koraka prošao, i na kojoj si nadomorskoj visini, i posve netočan broj sagorjenih kalorija, i netočno mjerenje otkucaja srca, i iste sekunde dobiti informaciju kakve je cipele Ela Dvornik kupila, i tko ti je lajko status na fejsu, i konstantno mjerenje mogućnosti atrijalne fibrilacije, apsolutno, bez toga se više ne može živjeti. Eh da, i mjerenje "kvalitete sna", i odgovaranje na poruku preko automatiziranog bota s "yes", "thanks", "cool story bro",  (jer danas je nemoguće stati i tipkati na mobitel poruku), ...

 

 

I da, fotografije nisu niti približno slične onima iz "DSLR" ili "Mirrorless" fotoaparata. Fotografije su softverski obrađene da izgledaju "lijepše" i "živahnije".

Ne vrijeđajte fotografiju. Ovo je takav cringe za pročitati.

 

Ako vam fotografije na DSLRu izgledaju lošije nego na mobitelu to je zato jer ne znate koristiti vaš fotoaparat. Manual mod u većini slučajeva nije potreban, prebacite se na "A"(apperture) ili "S" (shutterspeed) mod koji će većinu toga sam korigirati.

 

I ne, ne trebaš DSLR fotoaparat "satima narihtavati". What the fuck?? Dovoljno je za takve "DSLR level fotke" cca 15 sekundi do 1, 2 minute maksimalno. A ako misliš da je i 2 minute previše za fotku, onda ne bi trebao fotografirati, nego općenito promisliti o tome što si zapravo htio napraviti.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 10:00 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
11 godina
protjeran
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

1. Plaćena reklama.

2. Preskup mobitel.

3. "Cringy" nazivi.

4. "Kome to treba"

5. Žalosno, ali na razini je konkurentne jabuke u Samsunga (ako ne i bolji).

6. Nakon 3 tjedna korištenja Huaweia, radije sam prešao na još većeg kineza ... toliko o "kvaliteti".

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
Cuj...zakrivljen ekran je odjednom odlican a do juce se pljuvalo samsung radi toga jer je nepotrebna glupost... imam note 8 i to je jedina stvar koju bi izbacio i stavio ravne rubove... imam osjecaj da su zaobljeni stavljeni namjerni da razbijamo ekrane a da oni zaraduju za zamjenama.... uzas 🤪
VenAtoR#2231
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže

 

 

I da, fotografije nisu niti približno slične onima iz "DSLR" ili "Mirrorless" fotoaparata. Fotografije su softverski obrađene da izgledaju "lijepše" i "živahnije".

Ne vrijeđajte fotografiju. Ovo je takav cringe za pročitati

 

 

Svi "fotografi" koriste nakadno software za uljepšavanje isto kao i mobiteli

Mobitel to odradi brže.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
gil kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže

 

 

I da, fotografije nisu niti približno slične onima iz "DSLR" ili "Mirrorless" fotoaparata. Fotografije su softverski obrađene da izgledaju "lijepše" i "živahnije".

Ne vrijeđajte fotografiju. Ovo je takav cringe za pročitati

 

 

Svi "fotografi" koriste nakadno software za uljepšavanje isto kao i mobiteli

Mobitel to odradi brže.

 Apsolutno točno. I što znači "da izgledaju ljepše"? Nije li to cilj?

Naravno da DSLR može dati bolju fotografiju od mobitela. Stvar je u tome da ako fotografiraš npr dječji rođendan pa je dio toga u zatvorenom prostoru, dio vani na suncu, snimaš prema izvoru svjetla, djecu kako pušu svjećice, djecu kako trče unutra, pa onda trče vani, vatromet... za sve te scenarije DSLR se može podesiti da da bolju fotografiju od mobitela ali ćeš se dobro izmučiti i izgubiti vremena (a u takvim situacijama vrijeme je sve jer dobar kadar traje par sekundi ako ne i manje) i na kraju imati puno manje dobrih fotografija. Ako na fotoaparatu prebaciš na automatiku onda dođemo do toga koliko je ta automatika inferiorna. Dalje, JPEG processing je puno bolji na mobitelima. Mogu ja aparatom (a mogu i mobitelom) snimati u RAW-u ali onda za 100-200 fotografija koje sam napravio taj dan moram izgubiti još dva da bi ih doveo u stanje da su bolje nego one snimljene mobitelom.

Zatim tu je faktor opuštenosti i prirodnog ponašanja djece i društva, tj. razlika u njihovim facama kad ih na brzinu slikaš mobitelom i onda kad prema njima okreneš top od objektiva i još im kažeš "pričekajte malo da naštimam postavke". Svi ljudi imaju reakciju kad prema njima okreneš aparat. Kad okreneš mobitel ta reakcija koja uništava spontanost je puno manja, da ne govorim kako ih možeš slikati a da oni to ni ne znaju a takve fotografije su najbolje.

 

Onima koji kvalitetu traže u zumiranju piksela, što je prvi pokazatelj da o fotografiji pojma nemaju, teško je ovo objasniti. Njima je malo šuma bitnije od sadržaja.

Fotografijom se bavim još od prije digitalne ere. Često se zametnem s dva tijela, nekoliko objektiva, filterima, stativom i ciljano idem nešto snimati. Normalno da tada ni ne pomišljam na mobitel. Stvar je u tome da je čak i meni kad se sve zbroji nekakvih 80% fotografija snimljeno mobitelom. Nekome kome fotografija nije profesija ili hobi taj broj je vjerojatno oko 100%.

Slično kao kad slušam glazbu. Imam doma brdo ploča i CD-ova, kvalitetnu hi-fi opremu pa opet uglavnom slušam flacove i mp3ce. Ne zato što su bolji nego zato što gramofon ne nosam sa sobom uokolo.

5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

Pozdrav svima! Nakon dugogodišnjeg čitanja Buga odlučio sam se registrirati. Neposredni povod 

javljanju su početak i kraj ovog dobrog članka.Ali:" PRVA 24 SATA S NAJMOĆNIJIM MOBITELOM NA SVIJETU",

"superflagship"  i  nadasve" zvijezda Bugovog foruma, Ella Dvornik.."  ipak su pretjerivanja.

Puno uspjeha redakciji Buga . Bačela.

 
1 1 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

hm..zaboravio sam napisati.. u obitelji posjedujemo  I phone 10/dijete/ , samsung galaxy i Huawei/supruga/ .

To su teško usporedive kategorije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćnijim mo

Ella Dvornik - potpuno nebitna osoba, koja se kuži u mobitele kao i ja u balet.

 

Danas svakakvih jebivjetri rekalmiraju sve i svašta.

 

A recenzija kao recenzija je ok.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 12:34 (R36).
 
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
R36 kaže...

Ella Dvornik - potpuno nebitna osoba, koja se kuži u mobitele kao i ja u balet.

 

Danas svakakvih jebivjetri rekalmiraju sve i svašta.

 

A recenzija kao recenzija je ok.

 Ella Dvornik je naša cura u Londonu i normalno da će joj se javiti u ovakvim situacijama ako je ona spremna pomoći.

Kakve veze ona ima s mobitelima? Pa sigurno veće od Messijeve veze s Pepsi Colom i čipsom ili Ray Charlesove veze s Peugeotom, pa se nitko ne buni zašto oni to reklamiraju.

Cura ima hordu tih pratitelja, ili kako se već zovu, i samim tim je utjecajna osoba te sigurno pogodnija od debelog prištavog forumskog jalnika koji, eto, zna koliko Ching Ming x35 ostvaruje bodova na Antutu-u.

Ona je apsolutni pozitivac koji, koliko god joj to neka vrata otvaralo, kroz život ide s istim onim bremenom s kojim joj je i otac išao.

 

Dakle prestanite srati o nekome koga ne poznajete samo zato jer niste zadovoljni sami sobom.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

I ne, ne trebaš DSLR fotoaparat "satima narihtavati". What the fuck?? Dovoljno je za takve "DSLR level fotke" cca 15 sekundi do 1, 2 minute maksimalno. A ako misliš da je i 2 minute previše za fotku, onda ne bi trebao fotografirati, nego općenito promisliti o tome što si zapravo htio napraviti.

 

 Ovo prije neću komentirati jer je toliko promašeno da nema smisla. Moraš shvatiti da je mogućnost da napuniš smartwatch samo mogućnost koji drugi nemaju a koju će svaki vlasnik smartwatcha itekako pozdraviti. Nitko te ne tjera da je koristiš.

 

Nitko nije napisao "satima narihtavao" i ovakvim proljevima samo pokazuješ koliko pojma o temi nemaš. Toliko sam dugo u fotografiji da tih 15 sekundi do 2 minute u mom slučaju možeš prepoloviti. Ali za tih 7,5 sekundi ptica je odletjela, ona za šankom je vratila sisu u haljinu. Za minutu moj sin više ne zabija gol nego slinav plače jer mu je netko uklizao a sunce je već zašlo.

7 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro - prva 24 sata s najmoćniji
BlueMax kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

I ne, ne trebaš DSLR fotoaparat "satima narihtavati". What the fuck?? Dovoljno je za takve "DSLR level fotke" cca 15 sekundi do 1, 2 minute maksimalno. A ako misliš da je i 2 minute previše za fotku, onda ne bi trebao fotografirati, nego općenito promisliti o tome što si zapravo htio napraviti.

 

 Ovo prije neću komentirati jer je toliko promašeno da nema smisla. Moraš shvatiti da je mogućnost da napuniš smartwatch samo mogućnost koji drugi nemaju a koju će svaki vlasnik smartwatcha itekako pozdraviti. Nitko te ne tjera da je koristiš.

 

Nitko nije napisao "satima narihtavao" i ovakvim proljevima samo pokazuješ koliko pojma o temi nemaš. Toliko sam dugo u fotografiji da tih 15 sekundi do 2 minute u mom slučaju možeš prepoloviti. Ali za tih 7,5 sekundi ptica je odletjela, ona za šankom je vratila sisu u haljinu. Za minutu moj sin više ne zabija gol nego slinav plače jer mu je netko uklizao a sunce je već zašlo.

 Bez uvrede, ali ako ti mobitel pravi bolje fotografije od DSLRa, on isti i nije za tebe. Smijesne usporedbe pogotovo za nocne i brze fotografije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice