Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 milijuna m

poruka: 10
|
čitano: 3.108
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 milijuna m".
15 godina
offline
Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 milijuna m

Od srca mogu samo reći - Čestitam!

Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 milijuna m

s obzirom da nemaju prodaju na US trzistu, rezultat je svakako impresivan

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 miliju
Timo kaže...

s obzirom da nemaju prodaju na US trzistu, rezultat je svakako impresivan

 Imaju prodaju na US tržištu, ne mogu se kupiti preko tele operatera, ali preko Amazona i u slobodnoj prodaji su dobavljivi.

8 godina
offline
Re: Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 miliju
Ne se praviti pametan.
Nemaju prodaju u USA.
15 godina
offline
Re: Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 miliju
Umbel kaže...
Ne se praviti pametan.
Nemaju prodaju u USA.

Nemaju službenu prodaju u USA. Neslužbeno, možeš kupiti kako želiš. Pogledaj malo na Amazonu, eBay, nekim Kanadskim stranicama koje šalju u USA.

Baš sam promjenio ZIP kod na onaj u NY i eBay šalje iz Kine bez problema.
Jedino veliko pitanje koje amerkinci postavljaju jeste da li će taj telefon raditi na njihobim mrežama. Hoće. kao i svi u zadnjih par godina.

8 godina
offline
Re: Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 miliju
To sto netko sa ebaya hoce poslati u USA, to ne znaci da ima prodaje.
15 godina
offline
Re: Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 miliju
Umbel kaže...
To sto netko sa ebaya hoce poslati u USA, to ne znaci da ima prodaje.

To što netko u USA želi kupiti Huawei telefon - on ga i može kupiti, to je poanata cijele priče, a gore smo već zaključili je li službena prodaja ili nije.

Meni je lično drago da je Huawei i Xiaomi pokazao zube Samsungu i Appleu, i već u more "divljih" dućanja vidim pored 10 samsunga tu lagano ima i 10 Xiaomia (A2, A2 Lite, A1, A1 Lite, note serija, redmi serija itd.)

 

iskreno dopi*dio mi je Samsung.. pa sve što sam od Samsunga imao u kući - crklo je ili se pokvarilo na neki način. Da i ne govorim o vijestima konkretno ovdje u Bug-u koji idu skoro na dnevnoj bazi: "poznate kapacitet baterije", "poznat SoC", "procurili renderi".. Bla bla bla... Se*em više i taj Samsung.. vijesti su toliko smor da je to neopisivo. Ali valjda oni najviše donese zarade Bug Onlineu.

O Appleu nema potrebe pričati, nek sve ostane unutar ove jedne rečenice.

Because anything Korea does, Japan does it better.
8 godina
offline
Re: Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 miliju
Pravis se pametan, a curi sastrane.
No, tek sam sada obratio paznju na nick, pa odustajem.
Idi na temu o Teslama pa im objasni. Ili Juul...
15 godina
offline
Re: Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 miliju
Umbel kaže...
Pravis se pametan, a curi sastrane.
No, tek sam sada obratio paznju na nick, pa odustajem.
Idi na temu o Teslama pa im objasni. Ili Juul...

Hoćeš da ja tebi kupim bilo koji telefon od Huaweia iz USA, poštanska marka i AR pošta sve će dokazati, kao i sva ostala papirologija.

Ako budem u pravu ti ćeš platiti i svoj telefon i ti meni kupiti isti takav. Ako ne budem u pravu, ja dolazim gdje god si u HR i kupitm ti Huawei po tvom izboru.

 

Telefon će ti stići iz Brooklyona. Tačna Adresa je:
475 76 Street
Brooklyn. NY, 11209. Telefon će ti stići US Postage poštom.

 

Eto javno te prozivam na dvoboj. Otićemo notaru i potpisati ugovor - ako smiješ, pa nek cijela priča završi u tiskanom broju Buga.

 

PS: Moj nikck Envy ne prestavlja neku vrstu Zavisti, nego jeto bilo kodnog imena jedne od verzije Unreal Enginea.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2018 11:47 (Envy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u rekordnoj godini isporučio 200 miliju
Envy kaže...

Hoćeš da ja tebi kupim bilo koji telefon od Huaweia iz USA, poštanska marka i AR pošta sve će dokazati, kao i sva ostala papirologija.

Ako budem u pravu ti ćeš platiti i svoj telefon i ti meni kupiti isti takav. Ako ne budem u pravu, ja dolazim gdje god si u HR i kupitm ti Huawei po tvom izboru.

 

Telefon će ti stići iz Brooklyona. Tačna Adresa je:
475 76 Street
Brooklyn. NY, 11209. Telefon će ti stići US Postage poštom.

 

Eto javno te prozivam na dvoboj. Otićemo notaru i potpisati ugovor - ako smiješ, pa nek cijela priča završi u tiskanom broju Buga.

 

PS: Moj nikck Envy ne prestavlja neku vrstu Zavisti, nego jeto bilo kodnog imena jedne od verzije Unreal Enginea.

 Ne znam zašto se uopće trudiš, pa napisao je da odustaje zbog tvog nicka  očito je da nema baš nešto za reći 

I newegg prodaje huawei telefone u SAD-u, u biti ne može bit jednostavnije nabaviti ga online.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice