Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P20 P

poruka: 11
|
čitano: 5.102
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P20 P".
16 godina
offline
Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P20 P

Gledam, P20 Pro bi mogao biti savršena zamjena za sadašnji Mate 8. Reko bit će 5 i pol. Na oglasnicima 4 i sitno (ko Mate 10 pro sad). Kad ono 6 i pol. Nekako sam se nadao da neće biti "samsung cijene".

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P20 P

Stvarno ok uređaji, ali da je P20 Pro skuplji od Mate 10 Pro, baš mi i nema neke logike, ali ok. Tolike pare za mob ne bi nikada dao, makar si to mogu priuštiti, ali stvarno nema smisla.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P
Sacekas mjesec dva i eto ga :) ne treba sve kupit na prvu...
Inace mobiteli djeluju savrseno pogotovo pro verzija te konacno nakon dugo vremena moze se reci da Samsung konaco ima izazivaca i konkurenciju za najjaču kategoriju...
Ove godine je Huawei stvarno napravio jako dobre stvari...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P
Horatio_Hornblower kaže...
Sacekas mjesec dva i eto ga :) ne treba sve kupit na prvu...
Inace mobiteli djeluju savrseno pogotovo pro verzija te konacno nakon dugo vremena moze se reci da Samsung konaco ima izazivaca i konkurenciju za najjaču kategoriju...
Ove godine je Huawei stvarno napravio jako dobre stvari...

Pa ne bi rekao da će mu cijena pasti za mjesec dva jer barem Mate 10 Pro u trgovinama nije skoro uopće pala, a prošla su 3 mjeseca od izlaska na tržište. Nije više Huawei "jeftina" marka, tako i cijene drži.

14 godina
offline
Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P20 P

Huawei trenutno daje odlicne telefone.

P20 PRO "je" Mate 10 PRO, ali drugacije kamere i drugacijeg dizajna.

 

Ono sto meni smeta i nikako mi nije jasno, to je NOTCH.

Jedna firma izbaci, sve ostale automatski prihvate i to nikako da shvatim.

Da se radi o necemu bitnom, shvatio bi, ali ovo mi nekako strsi i meni osobno ne pase.

Dal cu u buducnosti to prihvatit, vjerovatno da, jer cu bit prisiljen.

Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P
MasterOfDisaster kaže...
Horatio_Hornblower kaže...
Sacekas mjesec dva i eto ga :) ne treba sve kupit na prvu...
Inace mobiteli djeluju savrseno pogotovo pro verzija te konacno nakon dugo vremena moze se reci da Samsung konaco ima izazivaca i konkurenciju za najjaču kategoriju...
Ove godine je Huawei stvarno napravio jako dobre stvari...

Pa ne bi rekao da će mu cijena pasti za mjesec dva jer barem Mate 10 Pro u trgovinama nije skoro uopće pala, a prošla su 3 mjeseca od izlaska na tržište. Nije više Huawei "jeftina" marka, tako i cijene drži.

padaju mu cijene na oglasima, sad je vec ispod 4000kn. 

 

Ako se kupuje za gotovinu, ne znam zasto ljudi kupuju u ducanu po tim cijenama, razumijem na rate i te fore, ali za keš samo oglasi 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P
zabranjeniples kaže...

Huawei trenutno daje odlicne telefone.

P20 PRO "je" Mate 10 PRO, ali drugacije kamere i drugacijeg dizajna.

 

Ono sto meni smeta i nikako mi nije jasno, to je NOTCH.

Jedna firma izbaci, sve ostale automatski prihvate i to nikako da shvatim.

Da se radi o necemu bitnom, shvatio bi, ali ovo mi nekako strsi i meni osobno ne pase.

Dal cu u buducnosti to prihvatit, vjerovatno da, jer cu bit prisiljen.

 
I meni isto taj zub ne pase, medutim Huwei ima odlicno rjesenje za taj zub. Pogledaj u ovom videu kako su softwerski to rijesili,
pa sad tko kako voli moze si sam namjestiti. Po meni odlicno rjesenje.



Nece da stavi vrijeme kak sam oznacio, o tom zubu pocinje na 2:38, gdje pokazuje to rjesenja za zub.

Ono sto mene zanima su kamere, ovako na papiru to izgleda bolje od icega sto dos ada ima. Najveci senzori, 1.55qm veci piskeli nego na s9,
navodni 5x hybridni zoom bez gubitka kvalitete, a 3x opticki. Kamere 40mpx, 20mpx i 8mpx, te prednja 24mpx. Iako svi ti pixeli ne moraju nista znaciti,
cinjenica je da ako su rijesili softwer kako treba, i da imaju veliki senzor od kamere, da bi to moglo biti odlicno. Jedino se ne spominje OIS, jer navodno
njihov eis radi bolje od OIS, sto bas ne vjerujem. Ali treba pricekati recenzije i testiranja, pa cemo viditi da li sve te specifikacije pokazuju u stvarnom 
koristenju svoju nadmoc. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 1:15 (danny_2).
6 godina
offline
Re: Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P
danny_2 kaže...

 
I meni isto taj zub ne pase, medutim Huwei ima odlicno rjesenje za taj zub. Pogledaj u ovom videu kako su softwerski to rijesili,
pa sad tko kako voli moze si sam namjestiti. Po meni odlicno rjesenje.



Nece da stavi vrijeme kak sam oznacio, o tom zubu pocinje na 2:38, gdje pokazuje to rjesenja za zub.

Ono sto mene zanima su kamere, ovako na papiru to izgleda bolje od icega sto dos ada ima. Najveci senzori, 1.55qm veci piskeli nego na s9,
navodni 5x hybridni zoom bez gubitka kvalitete, a 3x opticki. Kamere 40mpx, 20mpx i 8mpx, te prednja 24mpx. Iako svi ti pixeli ne moraju nista znaciti,
cinjenica je da ako su rijesili softwer kako treba, i da imaju veliki senzor od kamere, da bi to moglo biti odlicno. Jedino se ne spominje OIS, jer navodno
njihov eis radi bolje od OIS, sto bas ne vjerujem. Ali treba pricekati recenzije i testiranja, pa cemo viditi da li sve te specifikacije pokazuju u stvarnom 
koristenju svoju nadmoc. 

odlicno rijeseno 

16 godina
offline
Re: Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P
3dfx kaže...
danny_2 kaže...

 
I meni isto taj zub ne pase, medutim Huwei ima odlicno rjesenje za taj zub. Pogledaj u ovom videu kako su softwerski to rijesili,
pa sad tko kako voli moze si sam namjestiti. Po meni odlicno rjesenje.



Nece da stavi vrijeme kak sam oznacio, o tom zubu pocinje na 2:38, gdje pokazuje to rjesenja za zub.

Ono sto mene zanima su kamere, ovako na papiru to izgleda bolje od icega sto dos ada ima. Najveci senzori, 1.55qm veci piskeli nego na s9,
navodni 5x hybridni zoom bez gubitka kvalitete, a 3x opticki. Kamere 40mpx, 20mpx i 8mpx, te prednja 24mpx. Iako svi ti pixeli ne moraju nista znaciti,
cinjenica je da ako su rijesili softwer kako treba, i da imaju veliki senzor od kamere, da bi to moglo biti odlicno. Jedino se ne spominje OIS, jer navodno
njihov eis radi bolje od OIS, sto bas ne vjerujem. Ali treba pricekati recenzije i testiranja, pa cemo viditi da li sve te specifikacije pokazuju u stvarnom 
koristenju svoju nadmoc. 

odlicno rijeseno 

Dobra opcija ali i dalje se vidi razlika između notcha i ekrana

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P
ParaNO1d kaže...

Dobra opcija ali i dalje se vidi razlika između notcha i ekrana

 
Da vidi se, ali nista strasno. Moram reci da ne izgleda lose kad je notch crn sa ikonama baterije i ostalih stvari, a ispod neometana slika,
kao da ima 2 ekrana neovisna jedan od drugog. 

13 godina
offline
Huawei je službeno predstavio mobitele P20 i P20 P

Ima u Elipsu P20 Pro, mob je vrhunski stvarno, kamera je odlična, zoom je fkt prednost, stvarno je mob odličan. Notch mi uopće ne smeta, izveden je dobro, mob je stvarno dobro napravljen, S9+ je fin, al nije mi wow efekt prema ovom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice