Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi, uz

poruka: 10
|
čitano: 5.180
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi, uz ".
5 godina
offline
Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi, uz

Znaci vec GT2 je naceo Galaxy watch i u vecini slucajeva bio bolja investicija (trajanje baterije, OS). 

 

Uz rotirajuci prsten, tlak, secer u krvi, ovo trajanje bateirje... Samsung ce se morati trgnuti

 

Ovo ce biti vrhunski sat

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi, uz

Koliko pouzdano prati razinu šećera?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi,
Mislim da ne prati tazinu šećera, nisam na tu informaciju nigdje naišao
 
0 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi,

Nisu se trgnuli sa exynosom, a koliko dugo su u svijetu telefona

i tek par godina u nosivim gadgetarijama, ne budu se oni trgnuli nikad.

Samo neka ih huawei zasluženo podere.

14 godina
offline
Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi, uz

 Imam gt2 pro i stvarno ne vidim svrhu prelazit na gt3. Previše je to love da bi bio u trendu. S ovim prezadovoljan. Gt3 kupim kada izađe gt4.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi,
Koliko znam, prati temperaturu kože i šećer u krvi. Za pritisak nisam nigdje pročitao....
Nedostaje EKG jer ga Apple i Samsung imaju na svojim satovima.
15 godina
offline
Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi, uz

znači, onaj tko nasjedne i pošalje "prednarudžbu" (pismo namjere? iskazivanje interesa? uzme narudžbu pa se postavi ispred nje?), njemu se netko iz firme duboko nakloni/pokloni? je li to razlog neuporabe riječi "dar" umjesto "poklon" za prigodan primitak znaka pažnje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi,
BoxRS kaže...
Koliko znam, prati temperaturu kože i šećer u krvi. Za pritisak nisam nigdje pročitao....
Nedostaje EKG jer ga Apple i Samsung imaju na svojim satovima.

Pise u clanku

 

Uz to, prate zdravstvene pokazatelje kao što su puls, zasićenost krvi kisikom, spavanje i krvni tlak

 

Mada sad kad gledam, na sluzbenim stranicama ni traga ni glasa o tome. Volio bih vidjeti odakle autoru ta informacija?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi,
Gledao sam premijeru-predstavljanje, sve su spomenuli osim krvnog tlaka i EKG-a.
13 godina
offline
Huawei Watch 3 serija dostupna u prednarudžbi, uz

cisto lazno oglasavanje...

nema senzor za secer u krvi!

 

moze ga pratiti (ima app) preko nekog drugog senzora sa kojim je kompatibilan, ali to nema nikakvog smisla jer se odnosi samo na app..

 

 

"Currently, data like blood pressure/ blood sugar etc. cannot be monitored merely by Huawei devices yet. However you may view such monitoring results on Huawei Health App by connecting third-party devices to phones."

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2021 12:41 (balbazor).
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice