Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija

poruka: 13
|
čitano: 5.442
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija".
14 godina
offline
Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija

Da li sat podržava plaćanje putem Google paya? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
Prilično sam siguran da ne. To je Harmony OS. Ako ne podržavaju njihovi mobiteli, satovi će još manje.
2 godine
online
Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija

Da li se "trenutno" stanje izmjene pulsa pri vježbanju može vidjeti, i ako fit 2 nije povezan s apk na mobitelu ?

i je  li bolje uzeti taj fit2 ili već legendarni...Watch GT 2 ?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 9:53 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
pastorrr kaže...

Da li sat podržava plaćanje putem Google paya? 

 To sam htio provjeriti, ali kao što sam naznačio u tekstu, zapelo je na prvom koraku - pokretanju Huawei Novčanika (dobio bih poruku 'Current wearable version dosen't support this service.' - iako sam imao aktualnu verziju HarmonyOS-a).

 

 Napominjem da samo Classic verzija sata ima NFC.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 10:56 (Miro).
16 godina
moderator
offline
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
Zaporožac kaže...

Da li se "trenutno" stanje izmjene pulsa pri vježbanju može vidjeti, i ako fit 2 nije povezan s apk na mobitelu ?

i je  li bolje uzeti taj fit2 ili već legendarni...Watch GT 2 ?

 Sat konstatno prikazuje trenutni puls (i za razliku od mog Samsung Watcha to uopće nema utjecaja na trajanje baterije), a kako misliš nije povezan s mobitelom? Uparivanje s telefonom je preduvjet da bi sat uopće radi, a ako si mislio na neku veću fizičku udaljenost od mobitela - to nisam isprobao (no još stignem ), moje vježbanje je hodanje , a pri tome se ne odvajam od mobitela.

 

 Watch GT 2 nisam isprobao, pa ti ne mogu dati savjet u vezi tog izbora.

...
14 godina
offline
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
Hvala.
To mi je zanimljiva značajka, a od tako oblikovanih satova jedino znam za Garmin Venu sq da podržava garmin pay, koji je pak podržan od nekih većih banaka u hr.
13 godina
offline
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija

Na Watch GT 2 Pro-u mozes vidjeti puls pri vjezbanju neovisno o konekciji s mobitelom. (imam ga)

 

Huawei ima sad vec dosta "3" modela, GT 3, GT PRO 3, PRO 3, mozda bolje pogledat njih?

It s just cornflakes...
2 godine
online
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
Qudek kaže...

Na Watch GT 2 Pro-u mozes vidjeti puls pri vjezbanju neovisno o konekciji s mobitelom. (imam ga)

 

Huawei ima sad vec dosta "3" modela, GT 3, GT PRO 3, PRO 3, mozda bolje pogledat njih?

 Puno hvala frend. 

Pogledat ću i ove novije modele.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 19:47 (Zaporožac).
2 godine
online
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
Miro kaže...
 Sat konstatno prikazuje trenutni puls (i za razliku od mog Samsung Watcha to uopće nema utjecaja na trajanje baterije), a kako misliš nije povezan s mobitelom? Uparivanje s telefonom je preduvjet da bi sat uopće radi, 

Miro !

Imam Xiaomi Mi Band narukvicu (300kn) i radi (može raditi) bez povezivanja s mobitelom, uredno pokazuje puls, koliko je sati, stres i ostale meni nepotrebne điđe miđe, samo što je to sve sitno, pa kad sam na traci za hodanje pokrenem MI FIT apk. na mobitelu da bolje vidim puls, uz upozorenje da ne pređem 140 otkucaja u minuti. (oprez, godine) 

Nije mi jasno da taj Fit 2 ne radi bez mobitela, odn. nema logike.  (a, sviđa mi se jer je lagan)

 

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 20:01 (Zaporožac).
13 godina
online
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
Kolko ja znam, svakom prvu aktivaciju moraš odraditi preko mobilne aplikacije a nakon toga mu ne treba telefon. Imam doma galaxy watch active, watch 4 44mm, xiaomi watch 3 lite i ni jedan ne može raditi bez prve aktivacije preko mobilnog app-a. Štoviše, imao sam u prodaji mi bandove (3 i 4), i strankama sam svaki put obavljao inicijalni setup oreko app-a. Zaključak je da ni jedan smart watch/band nije imao mogućnost da standalone upališ, podesiš vrijeme i vozi.
Svaki radi bez moba nakon prvog setupa.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 20:52 (dax-lax).
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
online
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
dax-lax kaže...
Kolko ja znam, svakom prvu aktivaciju moraš odraditi preko mobilne aplikacije a nakon toga mu ne treba telefon. Imam doma galaxy watch active, watch 4 44mm, xiaomi watch 3 lite i ni jedan ne može raditi bez prve aktivacije preko mobilnog app-a. Štoviše, imao sam u prodaji mi bandove (3 i 4), i strankama sam svaki put obavljao inicijalni setup oreko app-a. Zaključak je da ni jedan smart watch/band nije imao mogućnost da standalone upališ, podesiš vrijeme i vozi.
Svaki radi bez moba nakon prvog setupa.

 to mi je jasno, no razumio sam ovaj Mirin tekst; Uparivanje s telefonom je preduvjet da bi sat uopće radi, a ako si mislio na neku veću fizičku udaljenost od mobitela - to nisam isprobao, kako on misli da mu sat uoće ne bi radio ako se udalji od mobitela, ili ako mu je mobitel npr. isključen.

 

*tu ne mislim na razgovore preko sata, slanje i primanje poruka, obavjesti...

 

mislim da za osnovne funkcije sata, pokazivanje vremena, puls, GPS, mobitel može biti OFF.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 21:33 (Zaporožac).
16 godina
moderator
offline
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
Zaporožac kaže...
dax-lax kaže...
Kolko ja znam, svakom prvu aktivaciju moraš odraditi preko mobilne aplikacije a nakon toga mu ne treba telefon. Imam doma galaxy watch active, watch 4 44mm, xiaomi watch 3 lite i ni jedan ne može raditi bez prve aktivacije preko mobilnog app-a. Štoviše, imao sam u prodaji mi bandove (3 i 4), i strankama sam svaki put obavljao inicijalni setup oreko app-a. Zaključak je da ni jedan smart watch/band nije imao mogućnost da standalone upališ, podesiš vrijeme i vozi.
Svaki radi bez moba nakon prvog setupa.

 to mi je jasno, no razumio sam ovaj Mirin tekst; Uparivanje s telefonom je preduvjet da bi sat uopće radi, a ako si mislio na neku veću fizičku udaljenost od mobitela - to nisam isprobao, kako on misli da mu sat uoće ne bi radio ako se udalji od mobitela, ili ako mu je mobitel npr. isključen.

 

*tu ne mislim na razgovore preko sata, slanje i primanje poruka, obavjesti...

 

mislim da za osnovne funkcije sata, pokazivanje vremena, puls, GPS, mobitel može biti OFF.

 Mislio sam na točno ovo što ti je objasnio dax-lax u vezi uparivanja, a ti si pitao za "stanje izmjene pulsa pri vježbanju bez mobitela", na to sam ti pomalo nejasno odgovorio, no nisam ti rekao da sat uopće ne radi ako se udaljiš od mobitela (naravno da radi). Krivo si me shvatio...

 Naime, aktivno (konstantno) praćenje pulsa je na satu je aktivno već u startu (nakon prvog pokretanja i uparivanja s mobitelom), a daljnje podešavanje ili isključivanje obavlja se isključivo preko aplikacije na mobitelu.

Na samom satu imaš informacije o trenutnom pulsu, vršnom i najnižem u proteklih cca 8 sati (uz graficki prikaz), te info o dnevnom prosjeku za prošlih sedam dana (i to uz grafički prikaz), neovisno o mobitelu (a na kojem u appu ima i nešto više zapisanih informacija).

 

 Nadam se da je sada napokon sve jasno. 

 

 

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 8:51 (Miro).
2 godine
online
Re: Huawei Watch Fit 2 - Lagana elegancija
Miro kaže...
 Nadam se da je sada napokon sve jasno.  

 Hvala !

Kada jasno objasniš kao sada, onda mi bude jasno... 

 

Možda uletim i u taj sat, iako više volim okrugle. Ne znam još.... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice