IBM predstavio svoje prvo komercijalno (dijelom) k

poruka: 6
|
čitano: 2.983
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IBM predstavio svoje prvo komercijalno (dijelom) k".
15 godina
online
IBM predstavio svoje prvo komercijalno (dijelom) k

dakle, dijelom komercijalno, dijelom kvantno a dijelom i računalo. le mraq. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
IBM predstavio svoje prvo komercijalno (dijelom) k

3x3x3? znaci za par desetaka godina ide u dzep, naravno prvo treba napraviti kvantni tranzistor... (ok, tranzistori se i baziraju na kvantnim efektima, aludiram na minijaturizaciju)

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: IBM predstavio svoje prvo komercijalno (dijelo
trolaslavonska kaže...

3x3x3? znaci za par desetaka godina ide u dzep...

 nemere to u džep, pa vidiš da je osjetljivo na vibracije, varijacije temperature, buku i slično

sad zamisli što se sa svim tim događa u džepu kad prdekneš, em vibracije, em buka, em zagrijavanje i ode ti kvantni fejsbuk u tri lijepe...

7 godina
protjeran
offline
Re: IBM predstavio svoje prvo komercijalno (dijelo
picajzla0707 kaže...
trolaslavonska kaže...

3x3x3? znaci za par desetaka godina ide u dzep...

 nemere to u džep, pa vidiš da je osjetljivo na vibracije, varijacije temperature, buku i slično

sad zamisli što se sa svim tim događa u džepu kad prdekneš, em vibracije, em buka, em zagrijavanje i ode ti kvantni fejsbuk u tri lijepe...

 Ja imam u djepu jedno kvantno racunalo i rade ko vurica.

16 godina
offline
IBM predstavio svoje prvo komercijalno (dijelom) k

Pa lijepo da im je uspjelo se pribliziti, ali bilo bi zanimljivo cuti i nesto detaljnije, jer od izgleda kucista i njegovih dimenzija nemamo puno koristi.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
IBM predstavio svoje prvo komercijalno (dijelom) k

A koliko mogu fps-ova dobiti za najnoviji Call of Duty? Skidaju li se brže filmovi na njemu? Mogu li na njega staviti svoje cool svijetleće vodeno hlađenje?

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice