Igrate li pucačke igre?

poruka: 52
|
čitano: 12.971
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igrate li pucačke igre?".
15 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Pucačine su život

 

Ako mi ne vjerujete pitajte gospona Soldier977 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2017 11:52 (Jack Sparrow).
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

nisu, nego ispušni ventil da ne prijeđe nasilje u stvarni život  - osim u Jamer'ci, tako je pičvajz svaki dan...

 

kaj nije prije 10-ak godina bila izreka kad netko pozvizdi - gone postal?

 

mislim da je i bila neka igra naziva Postal...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

od svih igara me nikad nije zanimalo nesto sto nije pucacina, iako je bilo iznimaka tipa gran turismo i sl.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

i u stvarnosti i na računalu - samo fps (i derivati). jedina razlika je mogućnost spremanja trenutačne situacije na računalu. život je hardcore varijanta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

život je hard-core jer je teže nabavit streljivo za Kalaša i paket prve pomoći skakutajući po šumama i gorama...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Stric_Jura kaže...

nisu, nego ispušni ventil da ne prijeđe nasilje u stvarni život  - osim u Jamer'ci, tako je pičvajz svaki dan...

 

kaj nije prije 10-ak godina bila izreka kad netko pozvizdi - gone postal?

 

mislim da je i bila neka igra naziva Postal...

 Pucačine kao i sve ostale igre su tu za zabavu, a ne da bi se ispuhao.

 

Ako je došlo do toga da moram ući u igru kako bi mogao nekog ubiti i tako se "ispuhati", onda bi rađe otišao doktoru.

 

Igram pucačine jer me to zanima i zabavlja, a ne kako bi nekoga mogao ubiti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Fale mi vremena Half Life dvojke i Far Cry-a...
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Jack Sparrow kaže...

 Pucačine kao i sve ostale igre su tu za zabavu, a ne da bi se ispuhao.

 

Ako je došlo do toga da moram ući u igru kako bi mogao nekog ubiti i tako se "ispuhati", onda bi rađe otišao doktoru.

 

Igram pucačine jer me to zanima i zabavlja, a ne kako bi nekoga mogao ubiti.

 Nelogična izjava.

 

U pucačinama uglavnom ideš, pucaš, ubijaš i raznoziš/uništavaš + dodatni fičri.

Dakle pucanje i ubijanje te zanima i zabavlja, pa prema tome, možda i tad treba otići doktoru po tvojoj logici.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Touche!

 

dobar odgovor Iveku Vrapčeku

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
boxer kaže...

 Nelogična izjava.

 

U pucačinama uglavnom ideš, pucaš, ubijaš i raznoziš/uništavaš + dodatni fičri.

Dakle pucanje i ubijanje te zanima i zabavlja, pa prema tome, možda i tad treba otići doktoru po tvojoj logici.

 

 

 Da ali ne gledam na to kao ubijanje ljudi, jer su to likovi iz igri. Izmišljeni avatari koji nisu stvari koji upravlja netko ili je AI.

 

A sam cilje je obično čisto natjecanje i zabava usput. Ako netko na to gledao kao ipucavanje kako nekoga u stvarnom životu nebi zveknuo. E taj onda treba pomoć.

 

To kao da netko kaže da su ljudi koji igraju airsoft hladnokrvni ubojice jer napucavaju svoje kolege. hehe

12 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Ja bih al mi žena ne da, veli da postanem agresivan

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
mGT kaže...

Ja bih al mi žena ne da, veli da postanem agresivan

 

 Zapamti, kao pravo muško nemoj udarati ženu. Udri je samo jednom i to dovoljno jako da zapamti za sve vremena.

15 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Kao sto je vec receno, ispusni ventil, no nakraju krajeva, nije li svaka igrica (Oleze poludi!) tome namijenjena?

 

P.S. Lista nije kompletna bez Arme!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Igrao sam u 90ima. Doom, Wolfenstein, Heretic, Hexen, Quake, Unreal, Turok, Blood, Outlaws, Delta Force...... zadnjih 10 godina me totalno FPS ne zanima kao žanr.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Fali hitman,
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Hm...

Hej pa tek skontao ovo nije za UNGAMERs

R.I.P Tom Clancy

Zanr je cista komercijala.

 

Imate pravo ovca zalutala ... mlee mleee

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
mGT kaže...

Ja bih al mi žena ne da, veli da postanem agresivan

 

 Trebala bi te , prijaviti policiji!!!

12 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Nisam još probao, al bi baš mogao. Zvuči zanimljivo.

 

Nego, stariji CoD naslovi su daleko najzastupljeniji, a te teme na forumu uopće nisu posjećene. Kak to? Rečeno je sve što je trebalo biti rečeno? Igra populacija koja nije raspoložena za razgovore na foumu?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Ja volim zaigrat Battlefield 1 a najbolja igra tog tipa mi je bio legendarni Bad Company 2. 

Trenutno igram Miscreated koji nije klasična pucačina ali ima pucanja, provaljivanja u tuđe baze a imam i server koji držim s prijateljem i baš jučer smo ga iz PVE moda prebacili u PVP pa ako ste zainteresirani navratite, otvoren je svima. 

Svratite na: https://miscreated-servers.com/server/2824/ 

 

Igra je na trenutke opuštajuća a na trenutke napeta do bola http://store.steampowered.com/app/299740/Miscreated/

 

MISCREATED
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
S.t.a.l.k.e.r.
 
4 0 hvala 0
Igrate li pucačke igre?

a ne znam, igrao sam prije blood, pa duke nukem, stari shadow warrior, onda dooma ali malo, najvise quake 1 i 2, pa i i hexen 2. bilo je i Call of Duty 2. Igrao sam iskljucivo singleplayer radi price i dobre akcije. Meni je bilo super. Danas ima jako malo SP igri opcenito, da ne pricam o cistim FPSovima. Klasicni FPS bio je trci od tocke A do tocke B i upucaj i zakolji sve sto se krece. Povremeno pokupi nekakav kljuc i to je to. Fale mi takvi dani.

Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Sve je počelo sa kupnjom Bug časopisa i bug cd-a davne 1997e, tamo bila jedna fps igra , zvala se BLOOD ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

U anketi nisam sudjelovao, no ovdje ću kratko:

 

Igrao aktivno u vrijeme kad je COD2 bio popularan, nikih 5-6 godina izuzetno lijepog perioda, uključivo sa svime što uz to ide - online i offline druženja sa ljudima, nova poznanstva, rivalstvo, no i solidarnost sa igračima iz svih krajeva svijeta. Organizovanje turnira, privatni lan partyji itd.

 

No, onda dobijam kćerkicu i sve pada u drugi plan. Danas na PC imam spojen tv i bežični set tastatura/miš, te služi isključivo za puštanje crtića i za praćenje BUG-a, YT-a i nekoliko portala, ćisto radi informisanja.

 

Skupa Logitechova periferija iz G serije skuplja prašinu negde na ormarima, a ja sam presretan jer sa curicom učim brojke i slova, te se igramo igara i stvarnom svijetu.

morrisoN
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrate li pucačke igre?

CS:GO sa počeo igrati prije nekoliko dana, a "neka druga igra" zove se Insurgency. Svaka ima neke dobre i loše strane. U CS je jedan od nedostataka što nišanjenje nije realistično kao u Insurgency, nego se koristi zeleni križić, koji nas stalno podsjeća da je to samo igra.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Već par godina u WoT-u do prije koji mjesec, godinama nisam pipnuo FPS/TPS, no sad sam probao Fortnite Battle Royale i ne skidam se već mjesec i pol (od izlaska), pa se i interes za FPS/TPS vraća, svakako preporučam. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
bik kaže...
Sve je počelo sa kupnjom Bug časopisa i bug cd-a davne 1997e, tamo bila jedna fps igra , zvala se BLOOD ;)

 

Jedina koja me profesionalno zakacila s bugovih disketa je bila super speed...autici gledani odozgo...sate i sate sam potrosio na nju dok nisam postao dobar i onda vise nije bilo staza jer je bila shareware...

16 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Ja znam zaigrati da me razbudi ili iz znatiželje kad je igra dobro razvijena i dizajnirana (zato sam uglavnom fan wolfensteina i dooma). Ali oni koji kažu da je ispušni ventil za nekakvo nasilje koje u nama čuči, mislim da su u krivu. Svi smo mi svjesni da je to doslovno napucavanje glinenih golubova, daleko od pravog života. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Jack Sparrow kaže...
mGT kaže...

Ja bih al mi žena ne da, veli da postanem agresivan

 

 Zapamti, kao pravo muško nemoj udarati ženu. Udri je samo jednom i to dovoljno jako da zapamti za sve vremena.

 Nah ,nisam od tih tipova.

12 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Poceo sa DOOM na dos-u kod rođaka, kasnije na PS1 igrao Snake-a( metal gear solid), opet PC UT99 dueli, call of duty u igraonama i CS te QUAKE 3 Arena kratko, onda presao na UT2004 i dan danas ga igram...

Kratko UT3, call of duty 4 (najbolji po meni). I onda kad je propa faks iz zezancije poceo UT2004 duele i neke kupove. Najmanje igrano Toxikk, Overwatch, Quake champions, novi unreal tournament

(odustali od svega ocito). Najigranije mi je ove godine RUST, CS:GO pa UT2004, i neka sitna ura na PUBG(jednom tjedno bacim).

Sad kad budem na godisnjem opet cu RUST igrati.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Igrate li pucačke igre?

Prva pucacina koju sam ja igrao je bila Star Wars: Dark Forces.

 

Jos se sjecam sifre za sva oruzja: RED5

 

Vec godinama ne igram pucacine, jer sam postao prespor, ili su mozda igre postale prebrze.

Zadnju MP pucacina mi je bila CS1.6, i tko zna kad sam ju zadnji put igrao, oko 2002-2003.

 

A ovako solo kampanje volim odigrati - trenutno Wolfenstein The New Order.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice