Igrate li pucačke igre?

poruka: 52
|
čitano: 13.048
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igrate li pucačke igre?".
16 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Korny1603987 kaže...

Igrao sam u 90ima. Doom, Wolfenstein, Heretic, Hexen, Quake, Unreal, Turok, Blood, Outlaws, Delta Force...... zadnjih 10 godina me totalno FPS ne zanima kao žanr.

 Hexen!!! To je bila prva "prava" 3D igra koju sam igrao...odlijepio...zvuk, atmosfera... vjerovatno nije toliko dobra, koliko je meni bilo prvi put. :)

 

Sad nemam vremena/zivaca da bilo koju odigram do kraja, nafuram se ispocetka, onda me neke obaveze "smetnu" na par dana ili sedmicu i to vise nije to...

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 9:13 (knight).
9 godina
neaktivan
offline
Igrate li pucačke igre?

citav zivot igram najviše pucačke od svih zanrova, dobro tu je fifa/pes ali ne vjerujem da se prešle pucačine po broju odigranih sati :D

jedno dobro vrijeme samo cs, zadnjih 5 godina battlefield najviše, ima tu sp pucačina borderlands itd.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Ja sam najviše igrao cod4 ali problem je bio sta nije bilo vise supporta za nju tak da mi dojadilo napucavati se sa aimboterima i wh. Sad predao na sc2, mozda probam malo ww2 da vidim kakva je igra.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

iznenađen sam kako u ponuđenim opcijama nema Overwatch.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Igrate li pucačke igre?

BF4 redovito igram, zapravo, cim stignem. 

Prije sam igrao ET Quake Wars, pa BF3 i onda sam presao na BF4 koji je, po meni, vrhunska igra ako su server i ekipa dobri. 

Ali jos uvijek se sjecam IDDQD, IDKFA, IDCLIP :) 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Igrate li pucačke igre?

meni neki dan na fejsu ulet'la neka zemska i pita jesam li za avanturu? A ja, ko iz topa: daj rađe neku pucačinu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Ja se još sijećam kada mi je prijatelj donio diskete sa DOOM-om, pa odmah po instalaciji ukucao kodove za sva oružja i besmrtnost.

 

Ja sam ga upitao :" a šta će mi to? ", na što me on blijedo gledao.

 

Igru sam završio na ultra-violence težini bez da su me ijednom ubili te bez save-reload varanja. Onako, u komadu.

 

Također S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl sam završio u komadu, bez ijedne smrti, od početka do kraja, ali na težini "stalker".

 

Gušt je poraziti igru.

 

Mnoge igre nisu fer balansirane i skoro ih je nemoguće poraziti od početka do kraja, ma koliko dobar bio igrač.

Time waits for no man.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Doom presao do kraja na svim razinama, tako da nije da se neda otoci bez varanja, samo treba puno vremena i prakse.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
protjeran
offline
Re: Igrate li pucačke igre?

Davno hrpu sati cod2 i bf2, nakon toga sve je islo na dole, jako malo cod4 i ostatak bf serijala mi se nije svidio, kao ni sadasnji bf1, nije to to kada vidis kakav je bf2. Danas je sve rush, spamanje ammoa itd..

14 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

DNCLIP

DNSTUFF

DNCORNHOLIO

 

Jel treba išta više reći? :)

BF Nick: Xtreme_Switch
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Igrate li pucačke igre?
Tanen kaže...

Ja se još sijećam kada mi je prijatelj donio diskete sa DOOM-om, pa odmah po instalaciji ukucao kodove za sva oružja i besmrtnost.

 

Ja sam ga upitao :" a šta će mi to? ", na što me on blijedo gledao.

 

Igru sam završio na ultra-violence težini bez da su me ijednom ubili te bez save-reload varanja. Onako, u komadu.

 

Također S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl sam završio u komadu, bez ijedne smrti, od početka do kraja, ali na težini "stalker".

 

Gušt je poraziti igru.

 

Mnoge igre nisu fer balansirane i skoro ih je nemoguće poraziti od početka do kraja, ma koliko dobar bio igrač.

 Lažeš ko tropas!

 

\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
16 godina
online
Re: Igrate li pucačke igre?
Switch kaže...

DNCLIP

DNSTUFF

DNCORNHOLIO

 

Jel treba išta više reći? :)

 Slobodno reci i nešto više, ne srami se :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
14 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Kant kaže...
Switch kaže...

DNCLIP

DNSTUFF

DNCORNHOLIO

 

Jel treba išta više reći? :)

 Slobodno reci i nešto više, ne srami se :)

 Za prave pucačke veterane nema potrebe, zna se o kojoj je igri riječ! :)

BF Nick: Xtreme_Switch
16 godina
online
Igrate li pucačke igre?

Pa nije ovo tema samo za veterane, niti smo svi veterani :)

 

Otvori svoju skrinjicu znanja i pocasti nas malo :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Kant kaže...

Pa nije ovo tema samo za veterane, niti smo svi veterani :)

 

Otvori svoju skrinjicu znanja i pocasti nas malo :)

 Duke Nukem 3D. Ne znam ni sam koliko sati sam potrošio igrajući ovo. A ne samo sati već i para. Znam da smo trčali iz škole u igraonicu ovo peglati!

 

BF Nick: Xtreme_Switch
15 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Šteta što novi Đuka nije ispao nešto dobro.

Napravili su novi doom, wolfie, quake i te starije naslove te ih prolagodili modernim potrebama, jedino jadni Đuka ostao zabačen.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igrate li pucačke igre?
Jack Sparrow kaže...

Pucačine su život

 

Ako mi ne vjerujete pitajte gospona Soldier977 

 A teško..... Više sam za planinarenje ili biciklizam.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Ja sam tek krenuo igrati ozbiljnije sa BF3 izlaskom, a sad najviše vozim auta 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Igrate li pucačke igre?

Meni je urban terror kada poželim puckati, ali to je rijetko. Nisam više spretan kao nekad, teško je pratiti konkurenciju. 

 

Spomenuli ste ameriku tj za nasilje. Ja imam pitanje, zašto oni prodaju oružja na svakom čošku, negdje pročitao da kupac treba dati svoje podatke koji idu na obradu kod jedne agencije za kontrolu, ali to ne rade jedino kada se kupuju na sajmu di se održavaju promotivna prodaja oružja. 

Oni mogu kupiti jurišnu pušku, bilo što slično bez ograničenja. 

 

I onda se poslije čude kada netko puca po drugima kao neki prolupali student.

 

16 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Ja sam zadnjih par godina u avionima - bilo zezancije tipa War Thunder, bilo nešto ozbiljnije ala il2 Sturmovik serijal.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

Ponekad okinem Vietcong ili Vietcong 2.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Igrate li pucačke igre?

To su mi zapravo najdraže igre. Bez puno razmišljanja, metak u ćelu i ajd bog. Posebno volim u sniper eliti 2 upucavati Hicu, na što je moguće okrutnije načine. U stvarnom životu sam dijametralno suprotan, nemam nikakvih agresivno - ubilačkih sklonosti, pa mi takve igrice dođu kao ispušni ventil. I naravno, nisam kao neki mulci koji tvrde da su za sranja koja su napravili u životu krive igre. Jer igra i stvarni život nisu ista stvar i toga jednostavno treba biti svjestan.

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice