Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijskih i

poruka: 8
|
čitano: 2.771
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijskih i".
7 godina
protjeran
offline
Re: Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijsk
ludizao kaže...

Za to vrijeme u Hrvatskoj... glavni grad ne zna kako postaviti kontejnere za različite vrste otpada, a drugi grad po veličini ima smetlište s kojim truje sam sebe...

 

 Vrijeme je da bugovi forumasi osnuju stranku, barem lokalnu za pocetak. Neka nam bug omoguci medijski prostor.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijsk

dok će neki raditi prijenos u 4k HRT će ponosno prenositi svojim gledateljima u nevjerojatnoj rezoluciji 480p. srećom, hvalili su se prije godinu-dvije kako smo prvi u EU koji su digitalizirali signal. mi smo ga digitalizirali a Austrijanci, Talijani itd. već godinama 90% kanala u svojim paketima gledaju u FULL HD-u i to bez posebnih doplata operaterima kako se kod nas pokušava gurati bolja slika da se jošo malo odere korisnike.

 

neka smo se mi digitalizirali.

 
10 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijsk
O_O_O kaže...
ludizao kaže...

Za to vrijeme u Hrvatskoj... glavni grad ne zna kako postaviti kontejnere za različite vrste otpada, a drugi grad po veličini ima smetlište s kojim truje sam sebe...

 

 Vrijeme je da bugovi forumasi osnuju stranku, barem lokalnu za pocetak. Neka nam bug omoguci medijski prostor.

 Potpuni off-topic, ali da prokomentiram - nekoliko naših kolega je aktivno sudjelovalo u osnivanju i radu jedne političke stranke, ali nije baš dobro prošlo. Baš nedavno je i službeno ugašena...

...
7 godina
protjeran
offline
Re: Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijsk
Miro kaže...
O_O_O kaže...
ludizao kaže...

Za to vrijeme u Hrvatskoj... glavni grad ne zna kako postaviti kontejnere za različite vrste otpada, a drugi grad po veličini ima smetlište s kojim truje sam sebe...

 

 Vrijeme je da bugovi forumasi osnuju stranku, barem lokalnu za pocetak. Neka nam bug omoguci medijski prostor.

 Potpuni off-topic, ali da prokomentiram - nekoliko naših kolega je aktivno sudjelovalo u osnivanju i radu jedne političke stranke, ali nije baš dobro prošlo. Baš nedavno je i službeno ugašena...

 Nikada ne treba odustati, za pocetak lokalno, jedan grad.

ON-TOPIC

Kako ce HRT prenositi Zimeske OI, 1080i?

15 godina
neaktivan
offline
Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijskih i

Zanima me kako su na sve to reagirali Sjeverno-Korejci.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijsk
hondo kaže...

dok će neki raditi prijenos u 4k HRT će ponosno prenositi svojim gledateljima u nevjerojatnoj rezoluciji 480p. srećom, hvalili su se prije godinu-dvije kako smo prvi u EU koji su digitalizirali signal. mi smo ga digitalizirali a Austrijanci, Talijani itd. već godinama 90% kanala u svojim paketima gledaju u FULL HD-u i to bez posebnih doplata operaterima kako se kod nas pokušava gurati bolja slika da se jošo malo odere korisnike.

 

neka smo se mi digitalizirali.

 Prijenos 4K u CRO če biti na HRT-ju 2300 godine

8 godina
offline
Re: Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijsk
NecroKnight kaže...

Zanima me kako su na sve to reagirali Sjeverno-Korejci.

 Pametno.

Ja rekoh
15 godina
neaktivan
offline
Re: Impresivna tehnološka strana Zimskih olimpijsk
Feudalac kaže...
NecroKnight kaže...

Zanima me kako su na sve to reagirali Sjeverno-Korejci.

 Pametno.

?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice