Indie hit Stardew Valley dobio najveću nadogradnju

poruka: 5
|
čitano: 4.061
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Indie hit Stardew Valley dobio najveću nadogradnju".
6 godina
offline
Indie hit Stardew Valley dobio najveću nadogradnju

moram biti ciničan.. jednostavno me vuće...ova igra je jedini način razvoja hrvatske poljoprivrede

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Indie hit Stardew Valley dobio najveću nadogra
Igra je fenomen.
Od samog sadrzaja do developera koji ju je sam napravio od 0. Da, znaci 1 developer. Uzeo tek pomoc tek nedavno kad je trebao neke online feature implementirat.
I covjek jos na x godina staroj igri izbacuje ovakve free update.

Tko god je volio igrat harvest moon ovo obavezno probat, igra ce vas usisat u svoj svijet. Sad vam je na popustu za pisljivih 10eura na steamu.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Indie hit Stardew Valley dobio najveću nadogradnju

Imam preko 300 sati igranja igre na PS4, PC i mobitelu. Igra je zaraza i jako dobra za ubijanje dosade i odmora mozga

PS4 account - nattvindens
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Indie hit Stardew Valley dobio najveću nadogradnju

ogromni patch koji još produžuje late game, taman za ove zimske dane!

grafika je odbijanac mnogima, ali zapravo samo dodaje šarmu igre. ko nema switch i animal crossing, ovo je zapravo jedina alternativa.

edina igra koja me mami natrag, najveći mi je gušt navečer zavalit se u fotelju i sat-dva vremena čilade uz ovu igru.

yippee ki-yay
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Indie hit Stardew Valley dobio najveću nadogradnju

umjesto ovoga, možete se igrati uzgajanja industrijske biljke iz križaljke (dvije riječi, 8+7 slova) dok vas ometa murija i zavidni susjedi, iako vam zelenilo trijeba u medicinsku svrhu: zbog kisika. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 12:34 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice