Indija drugo najveće tržište pametnih telefona iza

poruka: 5
|
čitano: 2.473
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Indija drugo najveće tržište pametnih telefona iza".
4 godine
protjeran
offline
Indija drugo najveće tržište pametnih telefona iza

"Indija je trenutačno drugo najveće tržište...ponajviše zahvaljujući kineskim proizvođačima pametnih telefona"

 

Ne, nego zahvaljujući velikoj i mladoj populaciji. Imaju 50% mlađih od 28 godina (što je otprilike svjetski prosjek), dok mi imamo 50% ekipe starije od Ajara.

 
13 0 hvala 0
8 godina
offline
Indija drugo najveće tržište pametnih telefona iza

LOL, ono kad svijet mjeriš po jajaru... mislim da se to ni njemu ne bi svidjelo.

 

A gle, ljudi su navikli da USA + zemlje commonwealtha drže svijet za ...prkno.

Sad smo u 21. stoljeću, samo već EU tržište je veće od USA (doduše ne još i bogatije), i raste. Zbroji Kinu, Indiju, Brazil, štajaznham Rusiju, Koreju... i imaš "par" milijardi ljudi neće kupovati ajfon samo zato jer ga Trump/Johnson ima. 

Glede ajfona 11, to što se prodalo se prodalo, peak je gotov. Ostatak svijeta neće čekati godinu dana da implementiraju 5G. Ako uskoro ne predstave ove "jeftine" remake modele, loše im se piše.

 

btw, ono što je zaobiđeno u članku:

U Indiji je ajfon totalno ispao iz trke, nije više u top 5 već u rubrici "others". I da, ima veze s cijenom/kvantitetom, ali opet, Skupi zamzungi i žaomi se tamo prodaju, ali ajfoni baš i ne.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Indija drugo najveće tržište pametnih telefona
bugovac222 kaže...

"Indija je trenutačno drugo najveće tržište...ponajviše zahvaljujući kineskim proizvođačima pametnih telefona"

 

Ne, nego zahvaljujući velikoj i mladoj populaciji. Imaju 50% mlađih od 28 godina (što je otprilike svjetski prosjek), dok mi imamo 50% ekipe starije od Ajara.

 Gdje je Ajar ? Nema ga vise na vijestima, nadam se da ce Bugovci provjeriti da je ok. 

15 godina
offline
Indija drugo najveće tržište pametnih telefona iza

a štaš kojiq komentirat ovakvu budalaštinu od "vijesti" kad znaš ovo (mislim, neš ti pametnog zaključka o tržištima): 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Indija drugo najveće tržište pametnih telefona iza

Vatikan je najmanje svjetsko tržište pametnih telefona. Istovremeno na Marsu i ostatku svemira nije prodan ni jedan pametni telefon. Zašto?

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 21:56 (markoBT).
 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice