Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor

poruka: 15
|
čitano: 5.724
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor".
12 godina
neaktivan
offline
Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor

Korištenje mobitela čak i na faxu..neprimjereno.Ali brate nek oni blokaju kompletan internet za tu zemlju radi "neprimjerenog riječnika".

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor

je. f mom selu se i za manje noži vadiju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
a ja mislio da se to desilo unekom selu u Kini...
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor

A što očekivati od takve pripizdine poput Indije. Pametnije im je da se uhvate u koštac s problemima poput borbe protiv pošasti silovanja, vjerskog fundamentalizma ili zaštite okoliša.

 
10 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor

Kad Indijac kaže "poserem ti se ja na takav zakon" vjerojatno misli doslovno 

Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
Tragikomično je kako svaka vijest koja ima veze s nekom (nezapadnom) zemljom ima više komentara vezanih uz šovinizam nego uz temu članka.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
Ne mogu se dogovorit jer su nasilni zbog PUBGa. Tako da kod dogovora krenu letat teflonske tavice iz Počinke 😆
15 godina
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
Vodim hub od stotinjak ljudi ovdje u Indiji i koliko je to apsurdna zemlja teško je objasniti. Glavno da na telki prije svakog filma ima slika odobrenja nekog ministarstva, da se cenzuriraju prostote i nakon svake scene s cigaretama odradi jedna gnjusna reklama protiv pušenja, ali recimo danas čitam o silovanju trogodišnje bebe, gaženjima na cesti itd. dobro da im je ovakva igra vrijedna slanja policije...
In vino veritas
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor

Volim Indiju jer bi internet bez indijskih scammera bio mnogo dosadnije mjesto.

 

frajerica
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
Paolo Maldini kaže...

A što očekivati od takve pripizdine poput Indije. Pametnije im je da se uhvate u koštac s problemima poput borbe protiv pošasti silovanja, vjerskog fundamentalizma ili zaštite okoliša.

 Komentiraš, a da ne znaš niti gdje se to desilo (Indija je velika država), niti zašto su to odlučili, niti kakvo je stanje sa zakonima i njihovim provođenjem u tom dijelu zemlje. Koliko putra na glavi imaju HR političari, zakonodavstvo i sudstvo, nismo bolji nimalo u puno stvari.

 

Srati na taj način možeš protiv svih država na svijetu i dalje širiti nesnošljivost prema drugome. Jesi li ti na taj način onda pridonio nečemu dobrom?

6 godina
protjeran
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
dd.inc kaže...
Paolo Maldini kaže...

A što očekivati od takve pripizdine poput Indije. Pametnije im je da se uhvate u koštac s problemima poput borbe protiv pošasti silovanja, vjerskog fundamentalizma ili zaštite okoliša.

 Komentiraš, a da ne znaš niti gdje se to desilo (Indija je velika država), niti zašto su to odlučili, niti kakvo je stanje sa zakonima i njihovim provođenjem u tom dijelu zemlje. Koliko putra na glavi imaju HR političari, zakonodavstvo i sudstvo, nismo bolji nimalo u puno stvari.

 

Srati na taj način možeš protiv svih država na svijetu i dalje širiti nesnošljivost prema drugome. Jesi li ti na taj način onda pridonio nečemu dobrom?

 Hrvatska je vukojebina kao i Indija po mentalitetu. Samo što Indija ima mogućnost zajebati cijelu kuglu svojim nuklearnim naoružanjem, svojom populacijskom politikom i svojim odnosom prema okolišu. Jel sad bolje?

16 godina
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
Paolo Maldini kaže...
dd.inc kaže...
Paolo Maldini kaže...

A što očekivati od takve pripizdine poput Indije. Pametnije im je da se uhvate u koštac s problemima poput borbe protiv pošasti silovanja, vjerskog fundamentalizma ili zaštite okoliša.

 Komentiraš, a da ne znaš niti gdje se to desilo (Indija je velika država), niti zašto su to odlučili, niti kakvo je stanje sa zakonima i njihovim provođenjem u tom dijelu zemlje. Koliko putra na glavi imaju HR političari, zakonodavstvo i sudstvo, nismo bolji nimalo u puno stvari.

 

Srati na taj način možeš protiv svih država na svijetu i dalje širiti nesnošljivost prema drugome. Jesi li ti na taj način onda pridonio nečemu dobrom?

 Hrvatska je vukojebina kao i Indija po mentalitetu. Samo što Indija ima mogućnost zajebati cijelu kuglu svojim nuklearnim naoružanjem, svojom populacijskom politikom i svojim odnosom prema okolišu. Jel sad bolje?

 Eto trenutno živim u Irskoj i čini mi se ko daleko veća vukojebina, jer im je infrastruktura u DUB daleko iza one u ZG. Što se tiče organizacije, mi smo za njih ko vanzemaljci. Dakle želim reći da možemo nepotrebno srati po drugima non stop, ali to nema smisla, zar ne?

6 godina
protjeran
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
Materijala za srati nažalost ima i previše i ovo moje istovaranje po Indiji je bilo potrebno. Ako si možda pratio pozornije forum tu ima "intelektualaca" koji Indiju smatraju rajem za zemlji i nadaju se da ista bude glavna sila na zemlji. Ne dao bog da se ikada dogodi da takvi fanataci predvode svjetsku politiku.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
Ništa gore od Amera
8 godina
offline
Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor

Volim Indiju,ljude,zemlju,kulturu ... Jai Hind !

waaagh
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice