Indija sljedeće godine šalje letjelicu na Mjesec

poruka: 3
|
čitano: 2.199
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Indija sljedeće godine šalje letjelicu na Mjesec".
15 godina
offline
Indija sljedeće godine šalje letjelicu na Mjesec

i mi bismo mogli u škole uvesti takav program: ਗਰੀਬ ਲਈ ਚੰਦਰਮਾ (mjesec za siromašne). umjesto gableca. lansiranje iz udbine. hare krš. rama, rama, ding, ding. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Indija sljedeće godine šalje letjelicu na Mjesec

jai hind !

waaagh
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Indija sljedeće godine šalje letjelicu na Mjesec

- funny.. kad se govori o budžetu (i filmu o marsu..) :))) a nekako odmah stvorim sliku u glavi, indijanac-rovera, rikša. (time i sasvim dovoljan budžet, par dollara po danu i frajer vuče u sandalama, nema problema s hodanjem po kamenju i sl.).

- uz to i prometna gužva, lijeva-desna strana, piđin kontrola leta, i .. neminovno, sudar s unclesamovim četverokotačnim vozilom. Policijski uviđaj, zapsnik-registracija, tko je skrenuo.. bio bi to film, komedija, ne SF.

 

+ drago mi je zbog Indije, jedna od malo zemalja, koja ima 'ono nešto, svoje'.. mada sad više mislim na patente-licence..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 12:51 (ihush).
 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice