Inferno - gamerski i potpuno nečujni mini PC iz Iz

poruka: 4
|
čitano: 2.167
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Inferno - gamerski i potpuno nečujni mini PC iz Iz".
12 godina
protjeran
offline
Inferno - gamerski i potpuno nečujni mini PC iz Iz

Ajme kad ovo ukuha bit ce throttlanjalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Inferno - gamerski i potpuno nečujni mini PC iz Iz

Ne bih htio da ovo zvuči kao da omalovažavam jer stvarno nije tako, ali nekako više cijenim crowdfunding kampanje namijenjene ili za plemenitije svrhe, ili (češće) one namijenjene ljudima kojima Ivica Todorić nije bliski rođak.

Meni osobno ne djeluje kao da ova kampanja ima neku veliku svrhu; utrpati što je više moguće ultraskupih komponenti u nekakvo futurističko kučište i onda to prodavati kao (samo još jedan u moru sličnih) nekakav "megapower-gaming-VR-8K" PC. Koliko će ovo doći? 25,000 kn ili čak više? Zar su doista jedinstveni sa svojim "proizvodom"?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 21:05 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Inferno - gamerski i potpuno nečujni mini PC iz Iz

dok oni prikupe pare i to naprave izaci ce 17 novih generacija gpu-a i cpu-alp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Inferno - gamerski i potpuno nečujni mini PC iz Iz

Je li ovo Intel i Nvidja 'nutra? Noooo wayyy... pa ako je iz pakla valjda je nešto trebalo da bude crveno. LOL.

 

Smiješne li mi konfiguracije... daj mi CNC mašinu, par aparata za varenje, par kg Aluminija i Bakra i finiš bosanske hrastovine naprvit ću Premium mašinu bolju od ove... Hm.. možda se i bacim na ideju :-D

Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice